Tournament info

Tournament name Darts Cup Vysočina 2023
Round 19
Date 22.03.2023
Playing place Pivní Bar Meloun
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 20
Organisator Melouni Světlá

Players list

Surname and name
Bareš Ondřej
Boudník Pavel
Brezanský Rostislav
Čermáková Lenka
Daňo Lukáš
Glogovský Jiří
Hanousek Lukáš
Hanousková Radka
Horáková Kristýna
Hronek Tomáš
Janečková Miroslava
Karbanová Kristýna
Macháčková Irena
Pátková Linda
Pleskačová Monika
Rezek Josef
Rosenberg Martin
Špírová Markéta
Váňa Jaromír
Zavadil Filip

Draw

1
32
to 109
2:1
17
2:1
2:1
95
16
to 81
2:0
2:0
9
24
to 107
2:1
2:0
25
79
97
8
to 73
2:0
5
28
to 105
2:0
2:0
21
99
12
to 79
2:0
2:0
2:0
13
2:0
20
to 103
2:0
2:1
2:0
29
71
81
101
4
to 67
2:0
3
30
to 101
2:0
19
2:1
2:0
103
14
to 85
2:0
2:0
2:1
11
22
to 99
2:0
2:0
27
2:1
83
105
6
to 71
2:0
7
26
to 97
2:0
2:0
2:1
23
107
10
to 83
2:0
2:1
2:0
15
2:1
18
to 95
2:1
2:1
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Rosenberg Martin Bingo 171 (vs Ludva)
Hanousková Radka Bingo 171 (vs Lenka)
Daňo Lukáš Bingo 171 (vs Fífa)
Rezek Josef Other curiosity Pan Vyřazovák (2.Iris,3.Barny,4.Rosťa)
Karbanová Kristýna Other curiosity JACKPOT-neúspěšně-220,- se přesouvá do dalšího kola
Váňa Jaromír Finish in 6.round 2. šipka (vs Ludva)
( Items: 1 - 6 from 6 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni Světlá n/S. 105
2. Zavadil Filip RSS0020 Melouni Světlá n/S. 95
3. Váňa Jaromír RSS0050 Lepáci Havlíčkův Brod 85
4. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá n/S. 75
5.- 6. Brezanský Rostislav RSS0213 D.C. Sport Bar Světlá n/S. 65
5.- 6. Glogovský Jiří RSS0242 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 65
7.- 8. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá n/S. 55
7.- 8. Hanousek Lukáš RSS0211 Popelníci Světlá n/S. 55
9.-12. Boudník Pavel RSS0276 Popelníci Světlá n/S. 45
9.-12. Macháčková Irena RSS0268 Rebelky Světlá n/S. 45
9.-12. Hronek Tomáš RSS0013 ŠK Terasa Světlá n/S. 45
9.-12. Horáková Kristýna RSS0221 Rebelky Světlá n/S. 45
13.-16. Hanousková Radka RSS0249 Rebelky Světlá n/S. 35
13.-16. Pátková Linda RSS0301 Popelníci Světlá n/S. 35
13.-16. Janečková Miroslava RSS0158 Rebelky Světlá n/S. 35
13.-16. Pleskačová Monika RSS0270 Rebelky Světlá n/S. 35
17.-24. Čermáková Lenka RSS0010 ŠK Terasa Světlá n/S. 25
17.-24. Karbanová Kristýna RSS0234 Rebelky Světlá n/S. 25
17.-24. Špírová Markéta RSS0233 D.C. Sport Bar Světlá n/S. 25
17.-24. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá n/S. 25
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace