Informace o turnaji

Název turnaje Darts Cup Vysočina 2023
Kolo 19
Datum 22.03.2023
Hrací místo Pivní Bar Meloun
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 20
Organizátor Melouni Světlá

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Bareš Ondřej
Boudník Pavel
Brezanský Rostislav
Čermáková Lenka
Daňo Lukáš
Glogovský Jiří
Hanousek Lukáš
Hanousková Radka
Horáková Kristýna
Hronek Tomáš
Janečková Miroslava
Karbanová Kristýna
Macháčková Irena
Pátková Linda
Pleskačová Monika
Rezek Josef
Rosenberg Martin
Špírová Markéta
Váňa Jaromír
Zavadil Filip

Hrací plán

1
32
na 109
2:1
17
2:1
2:1
95
16
na 81
2:0
2:0
9
24
na 107
2:1
2:0
25
79
97
8
na 73
2:0
5
28
na 105
2:0
2:0
21
99
12
na 79
2:0
2:0
2:0
13
2:0
20
na 103
2:0
2:1
2:0
29
71
81
101
4
na 67
2:0
3
30
na 101
2:0
19
2:1
2:0
103
14
na 85
2:0
2:0
2:1
11
22
na 99
2:0
2:0
27
2:1
83
105
6
na 71
2:0
7
26
na 97
2:0
2:0
2:1
23
107
10
na 83
2:0
2:1
2:0
15
2:1
18
na 95
2:1
2:1
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Rosenberg Martin Bingo 171 (vs Ludva)
Hanousková Radka Bingo 171 (vs Lenka)
Daňo Lukáš Bingo 171 (vs Fífa)
Rezek Josef Jiná kuriozita Pan Vyřazovák (2.Iris,3.Barny,4.Rosťa)
Karbanová Kristýna Jiná kuriozita JACKPOT-neúspěšně-220,- se přesouvá do dalšího kola
Váňa Jaromír Zavření v 6.kole 2. šipka (vs Ludva)
( Položek: 1 - 6 z 6 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Daňo Lukáš RSS0003 D.C. Sport Bar Světlá n/S. 105
2. Zavadil Filip RSS0020 Melouni Světlá n/S. 95
3. Váňa Jaromír RSS0050 Pivnice Trčků z Lípy Světlá n/S. 85
4. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá n/S. 75
5.- 6. Brezanský Rostislav RSS0213 D.C. Sport Bar Světlá n/S. 65
5.- 6. Glogovský Jiří RSS0242 Popelníci Světlá n/S. 65
7.- 8. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá n/S. 55
7.- 8. Hanousek Lukáš RSS0211 Melouni Světlá n/S. 55
9.-12. Boudník Pavel RSS0276 Popelníci Světlá n/S. 45
9.-12. Macháčková Irena RSS0268 Rebelky Světlá n/S. 45
9.-12. Hronek Tomáš RSS0013 Pivnice Trčků z Lípy Světlá n/S. 45
9.-12. Horáková Kristýna RSS0221 Rebelky Světlá n/S. 45
13.-16. Hanousková Radka RSS0249 Rebelky Světlá n/S. 35
13.-16. Pátková Linda RSS0301 Popelníci Světlá n/S. 35
13.-16. Janečková Miroslava RSS0158 Rebelky Světlá n/S. 35
13.-16. Pleskačová Monika RSS0270 Rebelky Světlá n/S. 35
17.-24. Čermáková Lenka RSS0010 ŠK Terasa Světlá n/S. 25
17.-24. Karbanová Kristýna RSS0234 Rebelky Světlá n/S. 25
17.-24. Špírová Markéta RSS0233 D.C. Sport Bar Světlá n/S. 25
17.-24. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá n/S. 25
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace