Tournament info

Tournament name Finále Vysočina Tour 2019 - Muži
Round
Date 15.06.2019
Playing place KD Knyk
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 93
Organisator Bareš Ondřej

Players list

Surname and name
Adam Michal
Babický Michal
Bareš Ondřej
Bártl David
Bártl Karel
Bartušek Jiří
Benda Lukáš
Bílek Radek
Bílek Michal
Blažek Tomáš
Boháč Martin
Brůna Jiří
Čámský Petr
Čermák Michal
Číha Petr
Daňo Lukáš
Doležal Lukáš
Doležal Kamil
Dostál Radek
Došek Martin
Dundáček Jiří
Exner David
Fikar Václav
Fišara Vladimír
Hoštický Petr
Hranický Rostislav
Janoušek Marek
Jenšík Ondřej
Kameník Roman
Kampas Jan
Karel Miloslav
Kokrda Michal
Kopeček Ondřej
Kopic Daniel
Kozelka Václav
Krainer Tomáš
Kunčar Leopold
Kuttelwascher Michal
Lepič Karel
Malina Martin
Marek Jaroslav
Maštera Zdeněk
Med Lukáš
Meloun Ondřej
Menšík Filip
Mezera Tomáš
Minster Marek
Močuba Jiří
Moravec Martin
Muzikář Aleš
Navrátil Karel
Neuwirth Jan
Nevídal Miloš
Novák Marek
Novák Radek
Palán Petr
Peřina Milan
Pleskač Bohumil
Pluhař Marek
Poláček Luboš
Polák Michal
Prášek Pavel
Rezek Josef
Sedláček Pavel
Schenk Petr
Soukup Zdeněk
Sova Roman
Stoklasa Jan
Strašil Pavel
Svoboda Patrik
Sýkora Miloslav
Šimůnek Martin
Šrámek Jakub
Šrámek Michal
Šťastný Michal
Šulista Jiří
Švára Martin
Tuček Roman
Tykal Ondřej
Vágner Jiří
Váňa Jaromír
Veverka František
Vierer Jaromír
Vondra Aleš
Vondra Josef
Votava Michal
Zadražil Vladimír
Zámostný Tomáš ml.
Zámostný Tomáš
Zána Oldřich
Zuda Michal
Žáček Roman
Žuravlov Boris

Draw

1
128
to 445
65
383
64
to 333
33
96
to 443
97
319
385
32
to 295
17
112
to 441
81
387
48
to 331
49
80
to 439
113
287
321
389
16
to 271
9
120
to 437
73
391
56
to 329
41
88
to 435
105
323
393
24
to 297
25
104
to 433
89
395
40
to 327
57
72
to 431
121
271
289
325
397
8
to 265
3:2
5
124
to 429
69
399
60
to 325
37
92
to 427
101
327
401
28
to 299
21
108
to 425
85
403
44
to 323
53
76
to 423
117
291
329
405
12
to 273
13
116
to 421
77
407
52
to 321
3:2
45
84
to 419
109
331
409
20
to 301
29
100
to 417
93
411
36
to 319
61
68
to 415
125
263
273
293
333
413
4
to 259
3:2
3
126
to 413
67
415
62
to 349
35
94
to 411
99
335
417
30
to 287
19
110
to 409
83
419
46
to 347
51
78
to 407
115
295
337
421
14
to 275
3:1
11
118
to 405
75
423
54
to 345
3:0
43
86
to 403
3:2
107
339
425
22
to 289
27
102
to 401
91
427
38
to 343
59
70
to 399
123
275
297
341
429
6
to 263
3:2
7
122
to 397
71
431
58
to 341
39
90
to 395
103
343
433
26
to 291
23
106
to 393
3:1
87
435
42
to 339
55
74
to 391
119
299
345
437
10
to 277
3:1
15
114
to 389
79
439
50
to 337
47
3:2
82
to 387
111
347
441
18
to 293
31
98
to 385
95
443
34
to 335
63
66
to 383
127
259
265
277
301
349
445
2


Throws

Player Type Description
No items found.
( Items: 0 - 0 from 0 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 0
2. Benda Lukáš RSS0044 Halůzáci Světlá 0
3. Bílek Radek CZE056362 (Dragon Darts Jihlava) 0
4. Zadražil Vladimír CZE000852 (Formanský Dravci Jihlava) 0
5.- 6. Adam Michal RSS0023 Banditi Humpolec 0
5.- 6. Došek Martin CZE045588 (Formanský Dravci Jihlava) 0
7.- 8. Strašil Pavel CZE015487 (DC Přibyslav) 0
7.- 8. Veverka František CZE003157 (Tajfun Darts Havl. Brod B) 0
9.- 12. Dostál Radek RSS0226 Banditi Humpolec 0
9.- 12. Novák Marek CZE061220 (Dragon Darts Jihlava) 0
9.- 12. Šťastný Michal 0
9.- 12. Jenšík Ondřej CZE057906 (DC Přibyslav) 0
13.- 16. Váňa Jaromír RSS0050 Lepáci Pohoda Světlá 0
13.- 16. Čámský Petr RSS0024 Banditi Humpolec 0
13.- 16. Vondra Aleš CZE063135 (Šipková Akademie Dušejov) 0
13.- 16. Šimůnek Martin RSS0190 DC Vršovičáci Havlíčkův Brod 0
17.- 24. Kameník Roman CZE059800 (Dragon Darts Jihlava) 0
17.- 24. Šulista Jiří RSS0034 DC Buldoci Knyk 0
17.- 24. Číha Petr CZE001587 (Ježkovy Voči Větrný Jeníkov) 0
17.- 24. Pluhař Marek RSS0124 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
17.- 24. Vondra Josef RSS0128 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
17.- 24. Švára Martin CZE001264 (Formanský Dravci Jihlava) 0
17.- 24. Poláček Luboš CZE052195 (Panda Jihlava) 0
17.- 24. Schenk Petr RSS0100 ŠK Křupky Horní Krupá 0
25.- 32. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni Světlá 0
25.- 32. Med Lukáš CZE027788 (Fčely Střítež) 0
25.- 32. Vágner Jiří RSS0035 DC Buldoci Knyk 0
25.- 32. Bártl David CZE001696 (Tajfun Darts Havl. Brod) 0
25.- 32. Novák Radek CZE049908 (Formanský Dravci Jihlava B) 0
25.- 32. Navrátil Karel CZE009044 (Ježkovy Voči Větrný Jeníkov) 0
25.- 32. Menšík Filip RSS0026 Banditi Humpolec 0
25.- 32. Votava Michal CZE053229 (Wüdle Brtnice) 0
33.- 48. Neuwirth Jan RSS0238 DC Helax Havlíčkův Brod 0
33.- 48. Marek Jaroslav RSS0206 Hospůdka Jiřická Humpolec 0
33.- 48. Kunčar Leopold CZE002085 (Cerberos Netín) 0
33.- 48. Šrámek Jakub Světlá n/S. 0
33.- 48. Vierer Jaromír CZE059373 (Dragon Darts Jihlava B) 0
33.- 48. Sova Roman CZE060862 (Zapomnění Jihlava) 0
33.- 48. Močuba Jiří CZE062045 (DC Přibyslav B) 0
33.- 48. Bílek Michal RSS0114 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
33.- 48. Pleskač Bohumil RSS0247 D.C. Hornets B Světlá 0
33.- 48. Krainer Tomáš CZE060610 (Zapomnění Jihlava) 0
33.- 48. Blažek Tomáš RSS0084 ŠK Křupky Horní Krupá 0
33.- 48. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
33.- 48. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
33.- 48. Polák Michal RSS0089 ŠK Křupky Horní Krupá 0
33.- 48. Brůna Jiří RSS0167 DC Vršovičáci Havlíčkův Brod 0
33.- 48. Čermák Michal CZE057910 (DC Přibyslav B) 0
49.- 64. Dundáček Jiří RSS0030 DC Buldoci Knyk 0
49.- 64. Exner David CZE049566 (Řezníci Dobronín) 0
49.- 64. Minster Marek CZE026339 (Cerberos Netín B) 0
49.- 64. Meloun Ondřej Havlíčkův Brod 0
49.- 64. Janoušek Marek CZE055459 (Formanský Dravci Jihlava) 0
49.- 64. Moravec Martin Světlá n/S. 0
49.- 64. Lepič Karel Havlíčkův Brod 0
49.- 64. Karel Miloslav RSS0120 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
49.- 64. Hranický Rostislav RSS0184 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
49.- 64. Kopic Daniel CZE054651 (Tajfun Darts Havlíčkův Brod B) 0
49.- 64. Kampas Jan CZE061228 (Cerberos Netín) 0
49.- 64. Zána Oldřich CZE049161 (Panda Jihlava) 0
49.- 64. Svoboda Patrik CZE028180 (Tajfun Darts Havl. Brod B) 0
49.- 64. Kozelka Václav CZE057907 (SB Hostivař Praha) 0
49.- 64. Šrámek Michal Světlá n/S. 0
49.- 64. Žáček Roman RSS0113 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Zámostný Tomáš ml. CZE062403 (Zapomnění Jihlava) 0
65.- 96. Fikar Václav Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Zuda Michal CZE004521 (26ERS Jihlava) 0
65.- 96. Doležal Kamil CZE033735 (26ERS Jihlava) 0
65.- 96. Bartušek Jiří CZE061314 (Zapomnění Jihlava) 0
65.- 96. Zámostný Tomáš Kostelec 0
65.- 96. Tuček Roman CZE051451 (Dragon Darts Jihlava B) 0
65.- 96. Boháč Martin CZE001704 (Cerberos Netín) 0
65.- 96. Malina Martin RSS0243 DC Helax Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Prášek Pavel RSS0017 ŠK Terasa Světlá 0
65.- 96. Hoštický Petr RSS0105 DC Vršovičáci Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Fišara Vladimír RSS0157 Banditi Humpolec 0
65.- 96. Muzikář Aleš Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Sýkora Miloslav CZE033122 (Cerberos Netín B) 0
65.- 96. Žuravlov Boris CZE040105 (Zapomnění Jihlava) 0
65.- 96. Maštera Zdeněk Jihlava 0
65.- 96. Babický Michal CZE063138 (Panda Jihlava) 0
65.- 96. Palán Petr RSS0246 DC Buldoci Knyk 0
65.- 96. Kokrda Michal RSS0193 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Tykal Ondřej CZE061252 (Fčely Střítež) 0
65.- 96. Kopeček Ondřej CZE059905 (Formanský Dravci Jihlava B) 0
65.- 96. Soukup Zdeněk RSS0027 Hospůdka Jiřická Humpolec 0
65.- 96. Nevídal Miloš RSS0006 Melouni Světlá 0
65.- 96. Sedláček Pavel CZE054627 (Cerberos Netín B) 0
65.- 96. Kuttelwascher Michal Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Peřina Milan CZE039789 (Asfaltéři Jihlava) 0
65.- 96. Mezera Tomáš CZE018560 (Fčely Střítež) 0
65.- 96. Doležal Lukáš RSS0104 DC Buldoci Knyk 0
65.- 96. Bártl Karel CZE018924 (Fčely Střítež) 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace