Informace o turnaji

Název turnaje Finále Vysočina Tour 2019 - Muži
Kolo
Datum 15.06.2019
Hrací místo KD Knyk
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 93
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adam Michal
Babický Michal
Bareš Ondřej
Bártl David
Bártl Karel
Bartušek Jiří
Benda Lukáš
Bílek Radek
Bílek Michal
Blažek Tomáš
Boháč Martin
Brůna Jiří
Čámský Petr
Čermák Michal
Číha Petr
Daňo Lukáš
Doležal Lukáš
Doležal Kamil
Dostál Radek
Došek Martin
Dundáček Jiří
Exner David
Fikar Václav
Fišara Vladimír
Hoštický Petr
Hranický Rostislav
Janoušek Marek
Jenšík Ondřej
Kameník Roman
Kampas Jan
Karel Miloslav
Kokrda Michal
Kopeček Ondřej
Kopic Daniel
Kozelka Václav
Krainer Tomáš
Kunčar Leopold
Kuttelwascher Michal
Lepič Karel
Malina Martin
Marek Jaroslav
Maštera Zdeněk
Med Lukáš
Meloun Ondřej
Menšík Filip
Mezera Tomáš
Minster Marek
Močuba Jiří
Moravec Martin
Muzikář Aleš
Navrátil Karel
Neuwirth Jan
Nevídal Miloš
Novák Marek
Novák Radek
Palán Petr ´63
Peřina Milan
Pleskač Bohumil
Pluhař Marek
Poláček Luboš
Polák Michal
Prášek Pavel
Rezek Josef
Sedláček Pavel
Schenk Petr
Soukup Zdeněk
Sova Roman
Stoklasa Jan
Strašil Pavel
Svoboda Patrik
Sýkora Miloslav
Šimůnek Martin
Šrámek Jakub
Šrámek Michal
Šťastný Michal
Šulista Jiří
Švára Martin
Tuček Roman
Tykal Ondřej
Vágner Jiří
Váňa Jaromír
Veverka František
Vierer Jaromír
Vondra Aleš
Vondra Josef
Votava Michal
Zadražil Vladimír
Zámostný Tomáš ml.
Zámostný Tomáš
Zána Oldřich
Zuda Michal
Žáček Roman
Žuravlov Boris

Hrací plán

1
128
na 445
65
383
64
na 333
33
96
na 443
97
319
385
32
na 295
17
112
na 441
81
387
48
na 331
49
80
na 439
113
287
321
389
16
na 271
9
120
na 437
73
391
56
na 329
41
88
na 435
105
323
393
24
na 297
25
104
na 433
89
395
40
na 327
57
72
na 431
121
271
289
325
397
8
na 265
3:2
5
124
na 429
69
399
60
na 325
37
92
na 427
101
327
401
28
na 299
21
108
na 425
85
403
44
na 323
53
76
na 423
117
291
329
405
12
na 273
13
116
na 421
77
407
52
na 321
3:2
45
84
na 419
109
331
409
20
na 301
29
100
na 417
93
411
36
na 319
61
68
na 415
125
263
273
293
333
413
4
na 259
3:2
3
126
na 413
67
415
62
na 349
35
94
na 411
99
335
417
30
na 287
19
110
na 409
83
419
46
na 347
51
78
na 407
115
295
337
421
14
na 275
3:1
11
118
na 405
75
423
54
na 345
3:0
43
86
na 403
3:2
107
339
425
22
na 289
27
102
na 401
91
427
38
na 343
59
70
na 399
123
275
297
341
429
6
na 263
3:2
7
122
na 397
71
431
58
na 341
39
90
na 395
103
343
433
26
na 291
23
106
na 393
3:1
87
435
42
na 339
55
74
na 391
119
299
345
437
10
na 277
3:1
15
114
na 389
79
439
50
na 337
47
3:2
82
na 387
111
347
441
18
na 293
31
98
na 385
95
443
34
na 335
63
66
na 383
127
259
265
277
301
349
445
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 0
2. Benda Lukáš RSS0044 Halůzáci Světlá 0
3. Bílek Radek CZE056362 DRAGON Darts Jihlava 0
4. Zadražil Vladimír CZE000852 Formanský Dravci Jihlava 0
5.- 6. Adam Michal RSS0023 Banditi Humpolec 0
5.- 6. Došek Martin CZE045588 Formanský Dravci Jihlava 0
7.- 8. Strašil Pavel CZE015487 DC Přibyslav 0
7.- 8. Veverka František CZE003157 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
9.- 12. Dostál Radek CZE000514 Formanský Dravci Jihlava 0
9.- 12. Novák Marek CZE061220 DRAGON Darts Jihlava 0
9.- 12. Šťastný Michal 0
9.- 12. Jenšík Ondřej CZE057906 DC Přibyslav 0
13.- 16. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 0
13.- 16. Čámský Petr RSS0024 Banditi Humpolec 0
13.- 16. Vondra Aleš CZE063135 TJ Dušejov 2000 0
13.- 16. Šimůnek Martin CZE049508 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
17.- 24. Kameník Roman CZE059800 Hospůdka Na Růžku Jihlava 0
17.- 24. Šulista Jiří RSS0034 DC Buldoci Knyk 0
17.- 24. Číha Petr CZE001587 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 0
17.- 24. Pluhař Marek RSS0124 ŠK Bowling HB 0
17.- 24. Vondra Josef RSS0128 ŠK Bowling HB 0
17.- 24. Švára Martin CZE001264 Formanský Dravci Jihlava 0
17.- 24. Poláček Luboš CZE052195 Panda Jihlava 0
17.- 24. Schenk Petr RSS0100 Kladiváři Havlíčkův Brod 0
25.- 32. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni Světlá 0
25.- 32. Med Lukáš CZE027788 Fčely Střítež 0
25.- 32. Vágner Jiří RSS0035 DC Buldoci Knyk 0
25.- 32. Bártl David CZE001696 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
25.- 32. Novák Radek CZE049908 Formanský Dravci Jihlava B 0
25.- 32. Navrátil Karel CZE009044 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 0
25.- 32. Menšík Filip RSS0026 Banditi Humpolec 0
25.- 32. Votava Michal CZE053229 Wüdle Brtnice 0
33.- 48. Neuwirth Jan 0
33.- 48. Marek Jaroslav Humpolec 0
33.- 48. Kunčar Leopold CZE002085 Cerberos Velké Meziříčí B 0
33.- 48. Šrámek Jakub Světlá n/S. 0
33.- 48. Vierer Jaromír CZE059373 DRAGON Darts Jihlava 0
33.- 48. Sova Roman CZE060862 Mašteráci Horal Kostelec 0
33.- 48. Močuba Jiří CZE062045 DC Přibyslav B 0
33.- 48. Bílek Michal RSS0114 ŠK Bowling HB 0
33.- 48. Pleskač Bohumil CZE049912 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
33.- 48. Krainer Tomáš 0
33.- 48. Blažek Tomáš RSS0084 ŠK Horní Krupá 0
33.- 48. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
33.- 48. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
33.- 48. Polák Michal RSS0089 ŠK Horní Krupá 0
33.- 48. Brůna Jiří CZE002020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
33.- 48. Čermák Michal CZE057910 DC Přibyslav B 0
49.- 64. Dundáček Jiří RSS0030 DC Buldoci Knyk 0
49.- 64. Exner David CZE049566 Řezníci Dobronín 0
49.- 64. Minster Marek CZE026339 Cerberos Velké Meziříčí 0
49.- 64. Meloun Ondřej Havlíčkův Brod 0
49.- 64. Janoušek Marek CZE055459 Formanský Dravci Jihlava 0
49.- 64. Moravec Martin Světlá n/S. 0
49.- 64. Lepič Karel Havlíčkův Brod 0
49.- 64. Karel Miloslav RSS0120 ŠK Bowling HB 0
49.- 64. Hranický Rostislav CZE062928 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
49.- 64. Kopic Daniel CZE054651 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
49.- 64. Kampas Jan CZE061228 Cerberos Velké Meziříčí B 0
49.- 64. Zána Oldřich CZE049161 Panda Jihlava 0
49.- 64. Svoboda Patrik CZE028180 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
49.- 64. Kozelka Václav CZE057907 SB Hostivař Praha 0
49.- 64. Šrámek Michal Světlá n/S. 0
49.- 64. Žáček Roman RSS0113 Božíci Žolík HB 0
65.- 96. Zámostný Tomáš ml. CZE062403 Wüdle Brtnice 0
65.- 96. Fikar Václav Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Zuda Michal CZE004521 Hospůdka Na Růžku Jihlava 0
65.- 96. Doležal Kamil CZE033735 26ERS Jihlava 0
65.- 96. Bartušek Jiří CZE061314 Zapomnění Jihlava 0
65.- 96. Zámostný Tomáš Kostelec 0
65.- 96. Tuček Roman CZE051451 DRAGON Darts Jihlava 0
65.- 96. Boháč Martin CZE001704 Cerberos Velké Meziříčí B 0
65.- 96. Malina Martin Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
65.- 96. Hoštický Petr RSS0105 Božíci Žolík HB 0
65.- 96. Fišara Vladimír CZE001724 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Muzikář Aleš Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Sýkora Miloslav CZE033122 Cerberos Velké Meziříčí B 0
65.- 96. Žuravlov Boris CZE040105 Zapomnění Jihlava 0
65.- 96. Maštera Zdeněk Jihlava 0
65.- 96. Babický Michal CZE063138 Jihlava 0
65.- 96. Palán Petr ´63 DC Buldoci Knyk 0
65.- 96. Kokrda Michal Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Tykal Ondřej CZE061252 Fčely Střítež 0
65.- 96. Kopeček Ondřej CZE059905 Formanský Dravci Jihlava B 0
65.- 96. Soukup Zdeněk RSS0027 Banditi Humpolec 0
65.- 96. Nevídal Miloš RSS0006 Melouni Světlá 0
65.- 96. Sedláček Pavel CZE054627 Cerberos Velké Meziříčí B 0
65.- 96. Kuttelwascher Michal 0
65.- 96. Peřina Milan CZE039789 Asfaltéři Jihlava 0
65.- 96. Mezera Tomáš CZE018560 Fčely Střítež 0
65.- 96. Doležal Lukáš RSS0104 Božíci Žolík HB 0
65.- 96. Bártl Karel CZE018924 Fčely Střítež 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace