Tournament info

Tournament name Páteční Damníkovské turnaje
Round
Date 08.02.2019
Playing place Damníkov
Region Pardubický
Draw type Double-sided spider
Players count 19
Organisator Pavel Fotr

Players list

Surname and name Seed
Bádal Ludvík
Balcar Petr
Bílý Tomáš
Fotr Kamil
Fotr Pavel
Janisch Erik
Janischová Nikol
Janků Michaela
Jebousek Luděk
Jebousková Barbora
Jebousková Jana
Matějíčný Radek
Poláčková Marie
Schuster Dominik
Sodomková Nikola
Šnobl Filip
Šnoblová Andrea
Závodniková Lucie
Zdražil Tomáš

Draw

1
32
to 109
17
95
16
to 81
9
24
to 107
25
79
97
8
to 73
5
28
to 105
21
99
12
to 79
13
20
to 103
29
71
81
101
4
to 67
3
30
to 101
19
103
14
to 85
11
22
to 99
27
83
105
6
to 71
7
26
to 97
23
107
10
to 83
15
18
to 95
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
No items found.
( Items: 0 - 0 from 0 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Matějíčný Radek CZE009463 Trosky Litomyšl 1050
2. Balcar Petr CZE053268 Havana Lanškroun 950
3. Fotr Pavel CZE007196 Klikaři Damníkov 850
4. Janisch Erik CZE023957 Klikaři Damníkov 750
5.- 6. Šnobl Filip CZE060010 Buldoci Moravská Třebová 650
5.- 6. Fotr Kamil CZE009291 Klikaři Damníkov 650
7.- 8. Závodniková Lucie CZE036790 Klikaři Damníkov 550
7.- 8. Bílý Tomáš CZE010452 Havana Lanškroun 550
9.-12. Zdražil Tomáš CZE046830 Klikaři Damníkov 450
9.-12. Jebousek Luděk CZE053990 Klikaři Damnikov 450
9.-12. Janků Michaela CZE059506 Svitavy 450
9.-12. Schuster Dominik CZE056355 Buldoci Moravská Třebová 450
13.-16. Jebousková Jana CZE053988 Opatov 350
13.-16. Šnoblová Andrea CZE052920 Buldoci ?oravská Třebová 350
13.-16. Janischová Nikol CZE052146 Klikaři Damníkov 350
13.-16. Jebousková Barbora CZE052147 Klikaři Damnikov 350
17.-24. Sodomková Nikola CZE059507 Mikuleč 250
17.-24. Poláčková Marie CZE060364 Mikuleč 250
17.-24. Bádal Ludvík CZE055567 Buldoci Moravská Třebová 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace