Tournament info

Tournament name Faraon Cup 2019
Round 14
Date 11.09.2019
Playing place Kavárna Skalsko
Region Pardubický
Draw type Double-sided spider
Players count 27
Organisator Severýn Pavel

Players list

Surname and name
Brandejský Petr
Břicháček Pavel
Čáslavka Petr
Černý Martin
Felkl Tomáš
Gregor Ondřej
Hlavatá Veronika
Hlavatý Libor
Horák Jiří
Kohout Martin
Král Miloš
Kubový Vít
Lelek Petr
Myška Vít
Ondráček Martin
Ondráček Michal
Palán Petr
Paulus Lukáš
Pilař Petr
Podroužek Vít
Popelka Michal
Severýn Pavel
Sobotka Radek
Šírek Michal
Šulista Jiří
Trávníček Jaromír
Zvolánek Radim

Draw

1
32
to 109
2:0
17
2:0
95
16
to 81
2:0
2:1
9
2:0
24
to 107
2:1
2:1
2:0
2:0
25
2:1
79
97
8
to 73
2:0
5
28
to 105
2:0
2:0
21
2:1
2:0
99
12
to 79
2:1
2:1
2:1
13
2:0
20
to 103
2:0
2:0
2:1
29
71
81
101
4
to 67
2:0
3
30
to 101
2:0
19
2:1
2:0
103
14
to 85
2:1
2:0
2:0
11
2:0
22
to 99
2:1
2:1
2:0
2:0
27
2:1
2:0
83
105
6
to 71
2:1
7
2:0
26
to 97
2:0
2:0
2:1
2:1
23
2:0
2:1
107
10
to 83
2:0
2:1
2:0
15
2:1
18
to 95
2:0
2:0
2:0
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Břicháček Pavel Bingo 171
Šírek Michal Bingo 180
Šírek Michal Finish in 6.round
Čáslavka Petr Bingo 180
Palán Petr Bingo 171
Břicháček Pavel Finish in 6.round
Pilař Petr Bingo 171 za strizliva
( Items: 1 - 7 from 7 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Pilař Petr CZE003098 Elklima Trhová Kamenice 1150
2. Paulus Lukáš CZE031796 Střelci Vrbatův Kostelec 1050
3. Šírek Michal CZE033265 U Ajšíra Studnice 950
4. Severýn Pavel CZE000203 Savci Hlinsko 850
5.- 6. Palán Petr CZE057535 Chotěboř 750
5.- 6. Zvolánek Radim CZE045204 Hlinsko (tut) 750
7.- 8. Brandejský Petr CZE008311 Jeřišská letka 650
7.- 8. Černý Martin CZE041104 Střelci Vrbatův Kostelec 650
9.-12. Šulista Jiří CZE053061 Rozsochatec 550
9.-12. Felkl Tomáš CZE058317 Komáři Skuteč 550
9.-12. Břicháček Pavel CZE041113 Střelci Vrbatův Kostelec 550
9.-12. Čáslavka Petr CZE051853 Darda Radim 550
13.-16. Podroužek Vít CZE004209 Faraon Hlinsko 450
13.-16. Ondráček Martin CZE013375 Savci Hlinsko 450
13.-16. Hlavatá Veronika CZE041108 Střelci Vrbatův Kostelec 450
13.-16. Kohout Martin CZE047918 Faraon Hlinsko 450
17.-24. Trávníček Jaromír CZE041686 U Ajšíra Studnice 350
17.-24. Kubový Vít CZE062417 Krucemburk 350
17.-24. Horák Jiří CZE054705 Centrála Kameničky 350
17.-24. Lelek Petr CZE064886 Hlinsko 350
17.-24. Hlavatý Libor CZE041107 Střelci Vrbatův Kostelec 350
17.-24. Myška Vít CZE040957 Hlinsko (tut) 350
17.-24. Ondráček Michal CZE040220 Hlinsko (tut) 350
17.-24. Gregor Ondřej CZE062962 Hamry 350
25.-32. Popelka Michal CZE040221 TPV Sniper Hlinsko 250
25.-32. Sobotka Radek CZE049198 Centrála Kameničky 250
25.-32. Král Miloš CZE020459 Savci Hlinsko 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace