Tournament info

Tournament name VT kozlovna
Round 26
Date 22.04.2019
Playing place Kozlovna Krystal Jihlava
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 23
Organisator Zána Oldřich

Players list

Surname and name
Babický Michal
Bedrníčková Gabriela
Benda Lukáš
Cakl Jinřich
Číha Petr
Frühaufová Marcela
Herman David
Hranický Rostislav
Hrubý Patrik
Janoušek Marek
Jelínek Michal
Kameník Roman
Navrátil Karel
Němec Jaromír
Nevídal Miloš
Novák Marek
Sobotka Luboš
Šimek Jakub
Vierer Jaromír
Votava Michal
Vyhnanovský Jaroslav
Zámostný Tomáš
Zána Oldřich

Draw

1
32
to 109
17
95
16
to 81
9
24
to 107
25
79
97
8
to 73
5
28
to 105
21
99
12
to 79
13
20
to 103
29
71
81
101
4
to 67
3
30
to 101
19
103
14
to 85
11
22
to 99
27
83
105
6
to 71
7
26
to 97
23
107
10
to 83
15
18
to 95
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Nevídal Miloš Bingo 180
Nevídal Miloš Finish more 100 116
Jelínek Michal Finish more 100 106
Nevídal Miloš Bingo 180
Frühaufová Marcela Other curiosity Mistr středař
Frühaufová Marcela Finish in 6.round 44
Číha Petr Finish in 6.round 103
( Items: 1 - 7 from 7 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Benda Lukáš CZE026430 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 70
2. Číha Petr CZE001587 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 65
3. Nevídal Miloš CZE052495 Ježkovy Vočí Větrný Jeníkov 60
4. Frühaufová Marcela CZE039792 Fčely Střítež 55
5.- 6. Němec Jaromír CZE049162 Panda Jihlava 50
5.- 6. Jelínek Michal CZE062496 Dragon darts JIhlava 50
7.- 8. Navrátil Karel CZE009044 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 45
7.- 8. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 45
9.-12. Kameník Roman CZE059800 Hospůdka na růžku 40
9.-12. Cakl Jinřich CZE063549 40
9.-12. Šimek Jakub CZE063198 40
9.-12. Bedrníčková Gabriela CZE046681 40
13.-16. Novák Marek CZE061220 Dragon darts Jihlava 35
13.-16. Herman David CZE063775. Jihlava 35
13.-16. Babický Michal CZE063138 35
13.-16. Vierer Jaromír CZE059373 Dragon darts Jihlava 35
17.-24. Votava Michal CZE053229 WüdleBrtnice 30
17.-24. Janoušek Marek CZE055459 Formansky dravci Jihlava 30
17.-24. Hrubý Patrik CZE058728 Asfaltéři Jihlava 30
17.-24. Vyhnanovský Jaroslav CZE063776. 30
17.-24. Sobotka Luboš CZE035116 30
17.-24. Hranický Rostislav CZE062928 30
17.-24. Zána Oldřich CZE049161 Panda Jihlava 30
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace