Tournament info

Tournament name Velikonoční Studnice dvojice
Round 1
Date 21.04.2019
Playing place Studnice
Region Pardubický
Draw type Double-sided spider
Players count 23
Organisator Vašulín Miloš

Players list

Surname and name
Bidlo Karel, Kurka Jaroslav
Bidlová Klára, Škop Frantisek
Bidmon Petr, Zvolánek Radim
Borovanský Karel, Popelka Radek
Brandejský Petr, Klepetko st. Josef
Čermák David, Jakoubek Jiří
Dobšíček Jan, Novotný Tomáš
Gregor Ondřej, Adámek Dalibor
Hájek Lukáš, Vodák Daniel
Jiroušek Jakub, Pošík Martin
Klepetko ml. Josef, Němec Václav
Myška Vít, Klukan Radek
Němcová Tereza, Novotná Iva
Ondráček Martin, Ceral Milan
Pešek Tomáš, Johanidesová Iveta
Pešinová Lucie, Dvořák Miroslav
Popelka Michal, Tichý Martin
Routner Roman, Vávra David
Šírek Michal, Čáslavka Petr
Trávníček Jaromír, Kubový Vít
Vágnerová Alena, Štěpánová Petra
Vašulín Miloš, Sobotka Radek
Zadražil Aleš, Král Miloš

Draw

1
32
to 109
17
95
16
to 81
9
24
to 107
25
79
97
8
to 73
5
28
to 105
21
99
12
to 79
13
20
to 103
29
71
81
101
4
to 67
3
30
to 101
19
103
14
to 85
11
22
to 99
27
83
105
6
to 71
7
26
to 97
23
107
10
to 83
15
18
to 95
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
No items found.
( Items: 0 - 0 from 0 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Bidlo Karel, Kurka Jaroslav CZE050715, CZE005930 Dc Roveň, Dc Roveň 1450
2. Vašulín Miloš, Sobotka Radek CZE045567, CZE049198 U Ajšíra Studnice, Centrála Kameničky 1300
3. Dobšíček Jan, Novotný Tomáš CZE021441, CZE000359 Trefa 21, 1150
4. Brandejský Petr, Klepetko st. Josef CZE008311, CZE048716 Jeřišská letka, Jeříšská Letka 1000
5.- 6. Routner Roman, Vávra David CZE013641, CZE051528 Štamgasti Luže, 850
5.- 6. Čermák David, Jakoubek Jiří CZE046155, CZE021758 , Asgards 850
7.- 8. Jiroušek Jakub, Pošík Martin CZE049781, CZE035261 , na palubě 700
7.- 8. Ondráček Martin, Ceral Milan CZE013375, CZE039238 Savci Hlinsko, Savci Hlinsko 700
9.-12. Popelka Michal, Tichý Martin CZE040221, CZE038947 TPV Sniper Hlinsko, Respekt Hlinsko 550
9.-12. Němcová Tereza, Novotná Iva , , 550
9.-12. Klepetko ml. Josef, Němec Václav CZE029582, CZE020697 Jeříšská Letka, Kocouři Moravany 550
9.-12. Šírek Michal, Čáslavka Petr CZE033265, CZE051853 U Ajšíra Studnice, Darda Radim 550
13.-16. Vágnerová Alena, Štěpánová Petra , Bulls, 400
13.-16. Bidlová Klára, Škop Frantisek CZE052360, CZE051527 , Rosignano Bulls 400
13.-16. Borovanský Karel, Popelka Radek CZE003802, CZE061331 , 400
13.-16. Bidmon Petr, Zvolánek Radim CZE050957, CZE045204 Hlinsko, Hlinsko (tut) 400
17.-24. Pešinová Lucie, Dvořák Miroslav CZE021929, CZE046950 Štamgasti Lůže, 250
17.-24. Hájek Lukáš, Vodák Daniel CZE058570, , 250
17.-24. Gregor Ondřej, Adámek Dalibor CZE062962, CZE054699 Hamry, U Ajšira Studnice 250
17.-24. Pešek Tomáš, Johanidesová Iveta CZE049920, Kořalky Přelouč, 250
17.-24. Myška Vít, Klukan Radek CZE040957, Hlinsko (tut), 250
17.-24. Trávníček Jaromír, Kubový Vít CZE041686, CZE062417 U Ajšíra Studnice, Krucemburk 250
17.-24. Zadražil Aleš, Král Miloš CZE057056, CZE020459 Faraon Hlinsko, Savci Hlinsko 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace