Informace o turnaji

Název turnaje Posvícenský U AJŠÍRA
Kolo 1
Datum 07.10.2017
Hrací místo Studnice
Kraj Pardubický
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 40
Organizátor Vašulín Miloš

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Bidlo Karel
Brandejský Petr
Dobšíček Jan
Jakoubek Jiří
Jůzl Pavel
Jůzlová Zdeňka
Kleiner Stanislav
Klepetko ml. Josef
Klepetko st. Josef
Kočička Václav
Kohout Martin
Kovářová Lenka
Král Miloš
Král Michal
Kurka Jaroslav
Locker Richard
Matějičný Radek
Matějka Aleš
Myška Vít
Němec Václav
Nežádal Jiří
Ondráček Martin
Paldrman Čeněk
Paseka Stanislav
Pecháček Zdeněk
Podroužek Vít
Pokorný Vladislav
Popelka Michal
Sedláček Jaromír
Severýn Pavel
Severýn Petr
Šimon Miroslav
Šírek Michal
Škop Frantisek
Tichý Martin
Trávníček Jaromír
Vágnerová Alena
Vašulín Miloš
Vtípil Ondřej
Vyčichl Michal

Hrací plán

1
64
na 221
33
191
32
na 165
17
48
na 219
49
159
193
16
na 147
9
56
na 217
41
195
24
na 163
25
40
na 215
57
143
161
197
8
na 135
5
60
na 213
37
199
28
na 161
21
44
na 211
53
163
201
12
na 149
13
52
na 209
45
203
20
na 159
29
36
na 207
61
135
145
165
205
4
na 131
3
62
na 205
35
207
30
na 173
19
46
na 203
51
167
209
14
na 143
11
54
na 201
43
211
22
na 171
27
38
na 199
59
147
169
213
6
na 137
7
58
na 197
39
215
26
na 169
23
42
na 195
55
171
217
10
na 145
15
50
na 193
47
219
18
na 167
31
34
na 191
63
131
137
149
173
221
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Severýn Pavel CZE000203 Savci Hlinsko 2600
2. Kurka Jaroslav CZE005930 Dc Roveň 2350
3. Dobšíček Jan CZE021441 Trefa 21 2100
4. Jakoubek Jiří CZE021758 Asgards 1850
5.- 6. Kočička Václav Klášterní mniši slatinany 1600
5.- 6. Klepetko st. Josef CZE048716 Jeříšská Letka 1600
7.- 8. Klepetko ml. Josef CZE029582 Jeříšská Letka 1350
7.- 8. Matějičný Radek CZE009463 Trosky litomyšl 1350
9.-12. Popelka Michal CZE040221 TPV Sniper Hlinsko 1100
9.-12. Ondráček Martin CZE013375 Savci Hlinsko 1100
9.-12. Vašulín Miloš CZE045567 U Ajšíra Studnice 1100
9.-12. Myška Vít CZE040957 Hlinsko (tut) 1100
13.-16. Šírek Michal CZE033265 U Ajšíra Studnice 850
13.-16. Paseka Stanislav CZE046891 Forza Hlinsko 850
13.-16. Pecháček Zdeněk Pardubice 850
13.-16. Pokorný Vladislav CZE027301 Savci Hlinsko 850
17.-24. Sedláček Jaromír 600
17.-24. Němec Václav CZE020697 Kocouři Moravany 600
17.-24. Kohout Martin CZE047918 Faraon Hlinsko 600
17.-24. Vyčichl Michal CZE054069 Komáři Skuteč 600
17.-24. Král Miloš CZE020459 Savci Hlinsko 600
17.-24. Bidlo Karel CZE050715 Dc Roveň 600
17.-24. Šimon Miroslav CZE048718 Jeříšská Letka 600
17.-24. Jůzl Pavel Dušejov 600
25.-32. Vágnerová Alena Bulls 350
25.-32. Kleiner Stanislav Bulls 350
25.-32. Kovářová Lenka CZE047806 350
25.-32. Matějka Aleš Oflenda 350
25.-32. Podroužek Vít CZE004209 Faraon Hlinsko 350
25.-32. Nežádal Jiří CZE057500 Komáři Skuteč 350
25.-32. Vtípil Ondřej Hlinsko 350
25.-32. Jůzlová Zdeňka 350
33.-48. Locker Richard Oflenda 100
33.-48. Paldrman Čeněk CZE040224 U Ajšíra Studnice 100
33.-48. Tichý Martin CZE038947 Respekt Hlinsko 100
33.-48. Severýn Petr CZE059611 Oflenda 100
33.-48. Brandejský Petr CZE008311 Jeřišská letka 100
33.-48. Král Michal CZE050412 IHC Hlinsko 100
33.-48. Trávníček Jaromír CZE041686 U Ajšíra Studnice 100
33.-48. Škop Frantisek CZE051527 Rosignano Bulls 100
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace