Informace o turnaji

Název turnaje Lanové cenbtrum
Kolo 2
Datum 19.06.2021
Hrací místo Lanové centrum
Kraj Pardubický
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 128
Organizátor Tomáš Novotný

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adámek Dalibor
Benkovský Luboš
Bidlo Karel
Boor Jan
Budiš David
Cibula Vojtěch
Čáslavka st. Petr
Čáslavlka ml. Pert
Čermák David
Čermák Daniel
Černohous Ivo
Doležal Petr
Dostál Jaromír
Farmat Fakher
Feit Tomáš
Fikar Rostislav
Foršt Adam
Friedrich Jan
Hájek Zdeněk
Hájek Tomáš
Hájek Luboš
Hanák Martin
Hanka Pavel
Holeček Zdeněk
Holetschar Valter
Homola Zdeněk
Homoláč Robert
Hons Jan
Hons Jiří
Horký Martin
Hunčovský Tomáš
Chladil Vlastislav
Chlumecký Jakub
Chmiel Martin
Chomout Jaroslav
Chytil Martin
Jezdinský Martin
Jindra Michal
Jurinek David
Kalášek Jiří
Kasl Václav
Kašík Václav
Kašpar Michal
Kaššai Jan
Kmoníček Lukáš
Kocman Libor
Komárek Tomáš
Kožurko Tomáš
Královský Martin
Kraus Jan
Křivka Vladimír
Kučera Jirí
Kummer David
Kůžel Jan
Láznický Jiří
Ledl Tomáš
Lexa Petr
Ligas Denis
Lůža Josef
Macků Zdeněk
Mára David
Mašek Jiří
Matějíčný Radek
Mazánek Aleš
Mička Pavel
Moravec Jiří
Moravec Eduard
Moravec Martin
Motáň Miroslav
Musel Petr
Myslík Ondřej
Myšák Dominik
Nečas Miroslav
Nekoranec Pavol
Němec Václav
Nimmrichter Jan
Nový Martin
Pazderník František
Pecina Petr
Pešek Tomáš
Pluskal Josef
Pokorný Vlastimil
Pomeje Daniel
Popďakunik Filipo
Popďakunik Lukáš
Pošík Martin
Roček Jiří
Ročňák Petr
Rot Michal
Samek Jakub
Sciranka Rastislav
Sedláček Michal
Sedlak Ladislav
Skala Jiří
Skoupý Leopold
Slanina Radek
Soltys Zdeněk
Stacho Miroslav
Stejskal Robin
Suchánec Libor
Svoboda Radek
Šandera Roman
Šarkozi Jakub
Šebek Jiří
Šenec Radek
Šeránek Zdeněk
Šimon Jiří
Šírek Michal
Šmejc Pavel
Šmejc Miroslav
Šmonek David
Šnobl Filip
Šretr David
Štolpa Roman
Švichký Pavel
Tesař Jan
Trutnovský Václav
Ulík Josef
Vacek Jiří
Vácha Dernis
Vaňek Michal
Vašulín Miloš
Vávra David
Vencl Michal
Vymazal Lukáš
Zahradník Vlastimil
Zeman Lukáš
Žák Václav

Hrací plán

1
128
na 445
65
383
64
na 333
33
96
na 443
97
319
385
32
na 295
17
112
na 441
81
387
48
na 331
49
80
na 439
113
287
321
389
16
na 271
9
120
na 437
73
391
56
na 329
41
88
na 435
105
323
393
24
na 297
25
104
na 433
89
395
40
na 327
57
72
na 431
121
271
289
325
397
8
na 265
5
124
na 429
69
399
60
na 325
37
92
na 427
101
327
401
28
na 299
21
108
na 425
85
403
44
na 323
53
76
na 423
117
291
329
405
12
na 273
13
116
na 421
77
407
52
na 321
45
84
na 419
109
331
409
20
na 301
29
100
na 417
93
411
36
na 319
61
68
na 415
125
263
273
293
333
413
4
na 259
3
126
na 413
67
415
62
na 349
35
94
na 411
99
335
417
30
na 287
19
110
na 409
83
419
46
na 347
51
78
na 407
115
295
337
421
14
na 275
11
118
na 405
75
423
54
na 345
43
86
na 403
107
339
425
22
na 289
27
102
na 401
91
427
38
na 343
59
70
na 399
123
275
297
341
429
6
na 263
7
122
na 397
71
431
58
na 341
39
90
na 395
103
343
433
26
na 291
23
106
na 393
87
435
42
na 339
55
74
na 391
119
299
345
437
10
na 277
15
114
na 389
79
439
50
na 337
47
82
na 387
111
347
441
18
na 293
31
98
na 385
95
443
34
na 335
63
66
na 383
127
259
265
277
301
349
445
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Kraus Jan 4050
2. Chomout Jaroslav 3750
3. Moravec Jiří 3450
4. Šarkozi Jakub 3150
5.- 6. Chladil Vlastislav 2850
5.- 6. Cibula Vojtěch 2850
7.- 8. Matějíčný Radek 2550
7.- 8. Feit Tomáš 2550
9.- 12. Kůžel Jan 2250
9.- 12. Mára David 045837 2250
9.- 12. Kalášek Jiří 2250
9.- 12. Ligas Denis 2250
13.- 16. Hons Jiří 1950
13.- 16. Lexa Petr 1950
13.- 16. Popďakunik Lukáš 1950
13.- 16. Homola Zdeněk 1950
17.- 24. Čáslavlka ml. Pert 1650
17.- 24. Farmat Fakher 1650
17.- 24. Vávra David 1650
17.- 24. Holeček Zdeněk 1650
17.- 24. Šenec Radek 1650
17.- 24. Čermák Daniel 1650
17.- 24. Šretr David 1650
17.- 24. Němec Václav 1650
25.- 32. Lůža Josef 1350
25.- 32. Pešek Tomáš 1350
25.- 32. Benkovský Luboš 1350
25.- 32. Zahradník Vlastimil 1350
25.- 32. Budiš David 1350
25.- 32. Popďakunik Filipo 1350
25.- 32. Holetschar Valter 1350
25.- 32. Pecina Petr 1350
33.- 48. Křivka Vladimír 1050
33.- 48. Pošík Martin 1050
33.- 48. Rot Michal 1050
33.- 48. Homoláč Robert 1050
33.- 48. Myslík Ondřej 1050
33.- 48. Vácha Dernis 057769 1050
33.- 48. Šnobl Filip 1050
33.- 48. Čermák David 1050
33.- 48. Vašulín Miloš 1050
33.- 48. Sciranka Rastislav 1050
33.- 48. Stacho Miroslav 1050
33.- 48. Šimon Jiří 1050
33.- 48. Kašpar Michal 1050
33.- 48. Nekoranec Pavol 1050
33.- 48. Mašek Jiří 1050
33.- 48. Chmiel Martin 1050
49.- 64. Sedlak Ladislav 750
49.- 64. Slanina Radek 750
49.- 64. Nový Martin 750
49.- 64. Doležal Petr 750
49.- 64. Hunčovský Tomáš 750
49.- 64. Fikar Rostislav 750
49.- 64. Láznický Jiří 057771 750
49.- 64. Hanák Martin 750
49.- 64. Kučera Jirí 750
49.- 64. Hájek Luboš 750
49.- 64. Motáň Miroslav 750
49.- 64. Hájek Tomáš 750
49.- 64. Chytil Martin 750
49.- 64. Šmejc Pavel 750
49.- 64. Roček Jiří 750
49.- 64. Nimmrichter Jan 750
65.- 96. Myšák Dominik 450
65.- 96. Horký Martin 450
65.- 96. Hons Jan 450
65.- 96. Skoupý Leopold 450
65.- 96. Královský Martin 450
65.- 96. Ročňák Petr 450
65.- 96. Švichký Pavel 450
65.- 96. Kožurko Tomáš 450
65.- 96. Tesař Jan 450
65.- 96. Chlumecký Jakub 450
65.- 96. Mička Pavel 450
65.- 96. Zeman Lukáš 450
65.- 96. Svoboda Radek 450
65.- 96. Černohous Ivo 450
65.- 96. Musel Petr 450
65.- 96. Pazderník František 450
65.- 96. Jezdinský Martin 450
65.- 96. Žák Václav 450
65.- 96. Čáslavka st. Petr 450
65.- 96. Vencl Michal 450
65.- 96. Šeránek Zdeněk 450
65.- 96. Macků Zdeněk 450
65.- 96. Pluskal Josef 450
65.- 96. Kocman Libor 450
65.- 96. Pokorný Vlastimil 450
65.- 96. Šírek Michal 450
65.- 96. Trutnovský Václav 450
65.- 96. Adámek Dalibor 450
65.- 96. Kasl Václav 450
65.- 96. Suchánec Libor 003747 450
65.- 96. Vymazal Lukáš 450
65.- 96. Sedláček Michal 450
97.-128. Šmonek David 150
97.-128. Pomeje Daniel 150
97.-128. Bidlo Karel 150
97.-128. Ledl Tomáš 150
97.-128. Nečas Miroslav 150
97.-128. Kmoníček Lukáš 150
97.-128. Hanka Pavel 150
97.-128. Ulík Josef 060337 150
97.-128. Dostál Jaromír 150
97.-128. Samek Jakub 150
97.-128. Stejskal Robin 150
97.-128. Moravec Eduard 150
97.-128. Vaňek Michal 150
97.-128. Šebek Jiří 150
97.-128. Foršt Adam 150
97.-128. Soltys Zdeněk 062628 150
97.-128. Štolpa Roman 150
97.-128. Hájek Zdeněk 150
97.-128. Boor Jan 150
97.-128. Šandera Roman 150
97.-128. Skala Jiří 150
97.-128. Moravec Martin 150
97.-128. Kaššai Jan 150
97.-128. Komárek Tomáš 150
97.-128. Vacek Jiří 150
97.-128. Kummer David 150
97.-128. Šmejc Miroslav 150
97.-128. Mazánek Aleš 150
97.-128. Jurinek David 150
97.-128. Friedrich Jan 150
97.-128. Jindra Michal 150
97.-128. Kašík Václav 150
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace