Informace o turnaji

Název turnaje MT 2020 - II.
Kolo 3
Datum 06.03.2020
Hrací místo Pivní Bar Meloun
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 17
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Bareš Ondřej
Barták Zdeněk
Beranová Lucie
Čermáková Lenka
Dvořák Tomáš
Fikar Rostislav
Hemerka Vít
Kemrová Kristýna
Moravec Luboš
Prášek Pavel
Rezek Josef
Rosenberg Martin
Vacek Tomáš
Vágner Martin
Váňa Jaromír
Votřel Adam
Žáček Jan

Hrací plán

1
32
na 109
2:0
17
2:1
2:0
95
16
na 81
2:1
2:0
9
24
na 107
2:0
2:0
25
79
97
8
na 73
2:1
5
28
na 105
2:0
2:0
21
99
12
na 79
2:0
2:0
2:0
13
20
na 103
2:0
2:0
29
71
81
101
4
na 67
2:0
3
30
na 101
2:0
19
103
14
na 85
2:0
2:1
2:0
11
22
na 99
2:0
2:0
27
4:1
83
105
6
na 71
2:0
7
26
na 97
2:1
2:0
2:1
23
107
10
na 83
2:0
2:0
2:0
15
18
na 95
2:0
2:0
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Bareš Ondřej Zavření středem 85-19,16,BEJK (vs Mates)
Žáček Jan Zavření v 6.kole 2.šipka-92 (vs Lucka)
Vacek Tomáš Bingo 171 (Vyřazovák)
Žáček Jan Jiná kuriozita Pan Vyřazovák (2.Miras, 3.Lubka)
Rosenberg Martin Bingo 180 (vs Tomáš)
Rosenberg Martin Zavření v 6.kole 3.šipka-77 (vs Tomáš)
Rezek Josef Zavření v 6.kole 2.šipka (vs Fiky)
Váňa Jaromír Bingo 180 (vs Pepíno)
Rezek Josef Zavření v 6.kole 3.šipka (vs Miras)
Rezek Josef Zavření nad 100 122-T7,T17,BEJK (vs Miras)
( Položek: 1 - 10 z 11 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 60
2. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 55
3. Žáček Jan RSS0043 Klobáci Ledeč 50
4. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 45
5.- 6. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 40
5.- 6. Beranová Lucie RSS0074 D.C. Hornets Světlá 40
7.- 8. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 35
7.- 8. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 35
9.-12. Dvořák Tomáš RSS0004 Melouni Světlá 30
9.-12. Vágner Martin RSS0019 Melouni B Světlá 30
9.-12. Moravec Luboš RSS0186 Klobáci Ledeč 30
9.-12. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 30
13.-16. Vacek Tomáš RSS0042 Klobáci Ledeč 25
13.-16. Votřel Adam Světlá n/S. 25
13.-16. Hemerka Vít RSS0201 D.C. Hornets Světlá 25
13.-16. Barták Zdeněk RSS0036 Klobáci Ledeč 25
17.-24. Čermáková Lenka RSS0010 Melouni B Světlá 20
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace