Informace o turnaji

Název turnaje Posvícenský turnaj Studnice/Dvojice
Kolo 8
Datum 05.10.2019
Hrací místo Studnice
Kraj Pardubický
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 35
Organizátor Vašulín Miloš

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Andr Aleš, Matějka Aleš
Bádal Ludvík, Schuster Dominik
Balek Jiří, Kadaník Tomáš
Bílý Tomáš, Jebousek Luděk
Fotr Pavel, Jebousková Jana
Hanzlíková Jaroslava, Dostál Jaromír
Hnízdil Martin, Musel Petr
Hnízdil Petr, Pošík Martin
Janischová Nikol, Jebousková Barbora
Johanidesová Iveta, Voženílková Karla
Klepetko st. Josef, Brandejský Petr
Kočička Václav, Opavsky Martin
Kohout Martin, Král Miloš
Kubeš Michal, Kovářová Lenka
Kurka Jaroslav, Bidlo Karel
Lelek Petr, Severýn Pavel
Myška Vít, Gregor Ondřej
Němcová Tereza, Novotná Iva
Němec Václav, Dobšíček Jan
Osmík Ondřej, Doležal Petr
Paseka Stanislav, Král Michal
Pešek Tomáš, Jakoubek Jiří
Pokorný Vladislav, Bidmon Petr
Popelka Michal, Tichý Martin
Prokop Michal, Vtípil Ondřej
Routner Roman, Matějičný Radek
Sláma Matěj, Vašek Roman
Sobotka Leoš ml., Pilař Petr
Šimon Miroslav, Klepetko ml. Josef
Šírek Michal, Paldrman Čeněk
Trávníček Jaromír, Kubový Vít
Vašulín Miloš, Roček Jiří
Vávra David, Čermák David
Zvolánek Radim, Bříza Tomáš
Žák Marek, Neumann Milan

Hrací plán

1
64
na 221
33
191
32
na 165
17
48
na 219
49
159
193
16
na 147
9
56
na 217
41
195
24
na 163
25
40
na 215
57
143
161
197
8
na 135
5
60
na 213
37
199
28
na 161
21
44
na 211
53
163
201
12
na 149
13
52
na 209
45
203
20
na 159
29
36
na 207
61
135
145
165
205
4
na 131
3
62
na 205
35
207
30
na 173
19
46
na 203
51
167
209
14
na 143
11
54
na 201
43
211
22
na 171
27
38
na 199
59
147
169
213
6
na 137
7
58
na 197
39
215
26
na 169
23
42
na 195
55
171
217
10
na 145
15
50
na 193
47
219
18
na 167
31
34
na 191
63
131
137
149
173
221
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Kurka Jaroslav, Bidlo Karel CZE005930, CZE050715 Dc Roveň, Dc Roveň 1750
2. Němec Václav, Dobšíček Jan CZE020697, CZE021441 Kocouři Moravany, Trefa 21 1600
3. Sobotka Leoš ml., Pilař Petr CZE001361, CZE003098 Elklima Trhová Kamenice, Elklima Trhová Kamenice 1450
4. Osmík Ondřej, Doležal Petr CZE060649, 790713/3300 Trhová Kamenice, 1300
5.- 6. Klepetko st. Josef, Brandejský Petr CZE048716, CZE008311 Jeříšská Letka, Jeřišská letka 1150
5.- 6. Myška Vít, Gregor Ondřej CZE040957, CZE062962 Hlinsko (tut), Hamry 1150
7.- 8. Kubeš Michal, Kovářová Lenka CZE056953, CZE047806 , 1000
7.- 8. Bádal Ludvík, Schuster Dominik CZE055567, CZE056355 , 1000
9.-12. Lelek Petr, Severýn Pavel CZE064886, CZE000203 Hlinsko, Savci Hlinsko 850
9.-12. Routner Roman, Matějičný Radek CZE013641, CZE009463 Štamgasti Luže, Trosky litomyšl 850
9.-12. Pokorný Vladislav, Bidmon Petr CZE027301, CZE050957 Savci Hlinsko, Hlinsko 850
9.-12. Zvolánek Radim, Bříza Tomáš CZE045204, CZE045339 Hlinsko (tut), Hlinsko (tut) 850
13.-16. Kohout Martin, Král Miloš CZE047918, CZE020459 Faraon Hlinsko, Savci Hlinsko 700
13.-16. Hanzlíková Jaroslava, Dostál Jaromír , , 700
13.-16. Šírek Michal, Paldrman Čeněk CZE033265, CZE040224 U Ajšíra Studnice, U Ajšíra Studnice 700
13.-16. Pešek Tomáš, Jakoubek Jiří , CZE021758 DC Roveň, Asgards 700
17.-24. Bílý Tomáš, Jebousek Luděk , CZE053990 , 550
17.-24. Paseka Stanislav, Král Michal CZE046891, CZE050412 Forza Hlinsko, IHC Hlinsko 550
17.-24. Sláma Matěj, Vašek Roman , , 550
17.-24. Popelka Michal, Tichý Martin CZE040221, CZE038947 TPV Sniper Hlinsko, Respekt Hlinsko 550
17.-24. Hnízdil Petr, Pošík Martin , CZE035261 , na palubě 550
17.-24. Vávra David, Čermák David CZE051528, CZE046155 , 550
17.-24. Johanidesová Iveta, Voženílková Karla , 985718/3556 , 550
17.-24. Janischová Nikol, Jebousková Barbora , , 550
25.-32. Balek Jiří, Kadaník Tomáš CZE027298, CZE017102 Expres Radčice, Rychtář Hlinsko 400
25.-32. Žák Marek, Neumann Milan CZE058100, CZE064177 , 400
25.-32. Fotr Pavel, Jebousková Jana CZE007196, Klikaři Damníkov, 400
25.-32. Kočička Václav, Opavsky Martin , Klášterní mniši slatinany, Klášterní Mniši 400
25.-32. Trávníček Jaromír, Kubový Vít CZE041686, CZE062417 U Ajšíra Studnice, Krucemburk 400
25.-32. Šimon Miroslav, Klepetko ml. Josef CZE048718, CZE029582 Jeříšská Letka, Jeříšská Letka 400
25.-32. Andr Aleš, Matějka Aleš , , Oflenda 400
25.-32. Hnízdil Martin, Musel Petr , , 400
33.-48. Němcová Tereza, Novotná Iva , , 250
33.-48. Prokop Michal, Vtípil Ondřej CZE056138, Oflenda, Hlinsko 250
33.-48. Vašulín Miloš, Roček Jiří CZE045567, U Ajšíra Studnice, 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace