Informace o turnaji

Název turnaje MT2019
Kolo 6
Datum 28.08.2019
Hrací místo Pivní Bar Meloun
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 19
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adam Michal
Bareš Ondřej
Barták Zdeněk
Čámský Petr
Fikar Rostislav
Fikarová Kristýna
Lebruška Radek
Med Petr
Menšík Filip
Prášek Pavel
Rosenberg Martin
Rückl Ivo
Smetana David
Stoklasa Jan
Tůma Martin
Vágner Martin
Váňa Jaromír
Vopěnka Jiří
Žáček Jan

Hrací plán

1
32
na 109
2:1
17
2:1
2:1
95
16
na 81
2:0
2:0
9
24
na 107
2:1
2:0
25
79
97
8
na 73
2:0
5
28
na 105
2:0
2:1
21
99
12
na 79
2:0
2:0
2:0
13
20
na 103
2:0
2:0
29
71
81
101
4
na 67
2:0
3
30
na 101
2:1
19
2:0
2:0
103
14
na 85
2:0
2:1
2:1
11
22
na 99
2:0
2:1
27
2:1
83
105
6
na 71
2:0
7
26
na 97
2:1
2:1
2:0
23
107
10
na 83
2:1
2:0
2:0
15
2:1
18
na 95
2:1
2:0
2:1
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Bareš Ondřej Zavření středem 87-17,20,BEJK (vs Váňa Jaromír)
Menšík Filip Jiná kuriozita Mistr Středař
Bareš Ondřej Bingo 180 (vs Menšík Filip)
Bareš Ondřej Bingo 171 (vs Stoklasa Jan)
Lebruška Radek Zavření nad 100 104 (vs Bareš Ondřej)
Čámský Petr Zavření v 6.kole 2.šipka (vs Bareš Ondřej)
( Položek: 1 - 6 z 6 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Čámský Petr RSS0024 Banditi Humpolec 0
2. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá n/S. 0
3. Lebruška Radek RSS0076 Pivnice Trčků z Lípy Světlá n/S. 0
4. Stoklasa Jan RSS0152 (Posázavský Pacifik) 0
5.- 6. Fikar Rostislav RSS0012 ŠK Terasa Světlá n/S. 0
5.- 6. Menšík Filip RSS0026 Banditi Humpolec 0
7.- 8. Barták Zdeněk RSS0036 Pivnice Trčků z Lípy Světlá n/S. 0
7.- 8. Váňa Jaromír RSS0050 Pivnice Trčků z Lípy Světlá n/S. 0
9.-12. Vopěnka Jiří RSS0080 ŠK Terasa Světlá n/S. 0
9.-12. Adam Michal RSS0023 Banditi Humpolec 0
9.-12. Žáček Jan RSS0043 Klobáci B Ledeč n/S. 0
9.-12. Smetana David RSS0078 Světlá n/S. 0
13.-16. Tůma Martin RSS0073 D.C. Goblins Humpolec 0
13.-16. Fikarová Kristýna RSS0151 Rebelky Světlá n/S. 0
13.-16. Vágner Martin RSS0019 ŠK Terasa Světlá n/S. 0
13.-16. Rückl Ivo RSS0040 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
17.-24. Prášek Pavel RSS0017 Světlá n/S. 0
17.-24. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá n/S. 0
17.-24. Med Petr RSS0025 Banditi Humpolec 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace