Informace o turnaji

Název turnaje 8.MELOUN CUP 2019
Kolo
Datum 29.06.2019
Hrací místo Pivní Bar Meloun
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 28
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adam Michal
Bareš Ondřej
Barešová Lucie
Čermáková Lenka
Daňo Lukáš
Dvořák Tomáš
Fikar Rostislav
Hronek Tomáš
Karbanová Kristýna
Kemrová Kristýna
Krejčí Jan
Luža Josef
Málek Josef
Moravec Martin
Nevídal Miloš
Novotný Tomáš
Prášek Pavel
Prokop Roman
Rezek Josef
Rosenberg Martin
Stoklasa Jan
Šrámek Jakub
Šrámek Michal
Štěpánková Eva
Vágner Martin
Váňa Jaromír
Vopěnka Jiří
Zavadil Filip

Hrací plán

1
32
na 109
2:1
17
2:0
2:1
95
16
na 81
2:0
2:0
9
2:0
24
na 107
2:0
2:0
2:0
2:1
25
2:0
79
97
8
na 73
2:1
5
2:0
28
na 105
2:0
2:1
2:0
21
2:1
2:0
99
12
na 79
2:0
3:2
2:0
13
20
na 103
2:0
2:0
2:0
29
71
81
101
4
na 67
2:0
3
30
na 101
2:0
19
2:0
2:0
103
14
na 85
2:0
2:1
2:0
11
2:0
22
na 99
2:0
2:1
2:0
2:1
27
4:3
2:1
83
105
6
na 71
2:1
7
2:0
26
na 97
2:1
2:1
2:0
23
2:0
2:1
107
10
na 83
2:1
2:1
2:0
15
2:0
18
na 95
2:0
2:1
2:1
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Adam Michal Bingo 180 (vs Zavadil Filip)
Dvořák Tomáš Zavření nad 100 101 (vs Luža Josef)
Rosenberg Martin Zavření nad 100 112 (vs Váňa Jaromír)
Adam Michal Bingo 180 (vs Bareš Ondřej)
( Položek: 1 - 4 z 4 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Adam Michal RSS0023 Banditi Humpolec 0
2. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
3. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 0
4. Vágner Martin RSS0019 Melouni B Světlá 0
5.- 6. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni B Světlá 0
5.- 6. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 0
7.- 8. Moravec Martin Světlá n/S. 0
7.- 8. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 0
9.-12. Vopěnka Jiří RSS0080 D.C. Hornets Světlá 0
9.-12. Zavadil Filip RSS0020 Melouni B Světlá 0
9.-12. Dvořák Tomáš RSS0004 Melouni Světlá 0
9.-12. Nevídal Miloš RSS0006 Melouni Světlá 0
13.-16. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 0
13.-16. Šrámek Michal Světlá n/S. 0
13.-16. Novotný Tomáš RSS0016 Melouni B Světlá 0
13.-16. Barešová Lucie RSS0002 Melouni Světlá 0
17.-24. Šrámek Jakub Světlá n/S. 0
17.-24. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 0
17.-24. Prokop Roman Dolní Město 0
17.-24. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
17.-24. Málek Josef RSS0038 Klobáci Ledeč 0
17.-24. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
17.-24. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 0
17.-24. Štěpánková Eva RSS0018 Melouni B Světlá 0
25.-32. Čermáková Lenka RSS0010 Melouni B Světlá 0
25.-32. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 0
25.-32. Karbanová Kristýna Světlá n/S. 0
25.-32. Krejčí Jan CZE000797 Rychlý Hroty B Praha 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace