Informace o turnaji

Název turnaje Finále Vysočina Tour 2019 - Malé Finále
Kolo
Datum 15.06.2019
Hrací místo KD Knyk
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 44
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Babický Michal
Bareš Ondřej
Bílek Michal
Boháč Martin
Císařová Monika
Čermák Michal
Čermáková Lenka
Daňo Lukáš
Dundáček Jiří
Hranický Rostislav
Janoušek Marek
Karel Miloslav
Kokrda Michal
Kopic Daniel
Kozelka Václav
Kunčar Leopold
Lepič Karel
Med Lukáš
Meloun Ondřej
Mezera Tomáš
Močuba Jiří
Moravec Martin
Muzikář Aleš
Navrátil Karel
Neuwirth Jan
Palán Petr ´63
Pleskač Bohumil
Pleslová Aneta
Polák Michal
Prášek Pavel
Sedláček Pavel
Stoklasa Jan
Svoboda Patrik
Šrámek Michal
Šrámek Jakub
Švára Martin
Tuček Roman
Tučková Dana
Tykal Ondřej
Vágner Martin
Vierer Jaromír
Zámostný Tomáš ml.
Zámostný Tomáš
Zuda Michal

Hrací plán

1
64
na 221
33
191
32
na 165
17
48
na 219
49
159
193
16
na 147
9
56
na 217
41
195
24
na 163
25
40
na 215
57
143
161
197
8
na 135
5
60
na 213
37
199
28
na 161
21
44
na 211
53
163
201
12
na 149
13
52
na 209
45
203
20
na 159
29
36
na 207
61
135
145
165
205
4
na 131
2:0
3
62
na 205
35
207
30
na 173
19
46
na 203
51
167
209
14
na 143
11
54
na 201
2:1
43
211
22
na 171
3:2
27
38
na 199
59
147
169
213
6
na 137
7
58
na 197
39
215
26
na 169
23
42
na 195
55
171
217
10
na 145
15
50
na 193
47
219
18
na 167
31
34
na 191
63
131
137
149
173
221
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
2. Švára Martin CZE001264 Formanský Dravci Jihlava 0
3. Tučková Dana CZE051452 DRAGON Darts Jihlava 0
4. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
5.- 6. Sedláček Pavel CZE054627 Cerberos Velké Meziříčí B 0
5.- 6. Palán Petr ´63 DC Buldoci Knyk 0
7.- 8. Hranický Rostislav CZE062928 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
7.- 8. Čermáková Lenka RSS0010 Melouni B Světlá 0
9.-12. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
9.-12. Kunčar Leopold CZE002085 Cerberos Velké Meziříčí B 0
9.-12. Kozelka Václav CZE057907 SB Hostivař Praha 0
9.-12. Tykal Ondřej CZE061252 Fčely Střítež 0
13.-16. Karel Miloslav RSS0120 ŠK Bowling HB 0
13.-16. Vágner Martin RSS0019 Melouni B Světlá 0
13.-16. Kokrda Michal Havlíčkův Brod 0
13.-16. Moravec Martin Světlá n/S. 0
17.-24. Meloun Ondřej Havlíčkův Brod 0
17.-24. Močuba Jiří CZE062045 DC Přibyslav B 0
17.-24. Lepič Karel Havlíčkův Brod 0
17.-24. Šrámek Jakub Světlá n/S. 0
17.-24. Tuček Roman CZE051451 DRAGON Darts Jihlava 0
17.-24. Babický Michal CZE063138 Jihlava 0
17.-24. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni Světlá 0
17.-24. Mezera Tomáš CZE018560 Fčely Střítež 0
25.-32. Janoušek Marek CZE055459 Formanský Dravci Jihlava 0
25.-32. Pleskač Bohumil CZE049912 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
25.-32. Šrámek Michal Světlá n/S. 0
25.-32. Polák Michal RSS0089 ŠK Horní Krupá 0
25.-32. Kopic Daniel CZE054651 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
25.-32. Císařová Monika 0
25.-32. Pleslová Aneta Havlíčkův Brod 0
25.-32. Med Lukáš CZE027788 Fčely Střítež 0
33.-48. Neuwirth Jan 0
33.-48. Zámostný Tomáš ml. CZE062403 Wüdle Brtnice 0
33.-48. Bílek Michal RSS0114 ŠK Bowling HB 0
33.-48. Zuda Michal CZE004521 Hospůdka Na Růžku Jihlava 0
33.-48. Zámostný Tomáš Kostelec 0
33.-48. Muzikář Aleš Havlíčkův Brod 0
33.-48. Dundáček Jiří RSS0030 DC Buldoci Knyk 0
33.-48. Svoboda Patrik CZE028180 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
33.-48. Vierer Jaromír CZE059373 DRAGON Darts Jihlava 0
33.-48. Boháč Martin CZE001704 Cerberos Velké Meziříčí B 0
33.-48. Čermák Michal CZE057910 DC Přibyslav B 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace