Informace o turnaji

Název turnaje VT kozlovna
Kolo 16
Datum 11.02.2019
Hrací místo Kozlovna Krystal Jihlava
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 25
Organizátor Zána Oldřich

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno Nasazení
Babický Michal
Bartušek Jiří
Bednář Martin
Benda Lukáš
Brussmann Jiri
Číha Petr
Doležal Michal
Duchanová Zlata
Frühaufová Marcela
Hyka Michal
Janoušek Marek
Jůzl Pavel
Kopeček Ondřej
Musil Luboš
Navrátil Karel
Nevídal Miloš
Novák Marek
Poláček Luboš
Sabo Rostislav
Šimek Jakub
Vierer Jaromír
Vondra Aleš
Votava Michal
Zámostný Tomáš
Zána Oldřich

Hrací plán

1
32
na 109
17
95
16
na 81
9
24
na 107
25
79
97
8
na 73
5
28
na 105
21
99
12
na 79
13
20
na 103
29
71
81
101
4
na 67
3
30
na 101
19
103
14
na 85
11
22
na 99
27
83
105
6
na 71
7
26
na 97
23
107
10
na 83
15
18
na 95
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Benda Lukáš Bingo 171
Navrátil Karel Bingo 180 věčně druhýho hráče
Kopeček Ondřej Jiná kuriozita Mistr srředař
Číha Petr Bingo 180
Nevídal Miloš Bingo 180 jako pičus
Nevídal Miloš Zavření v 5.kole 40 po bingu
( Položek: 1 - 6 z 6 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Vierer Jaromír CZE059373 Dragon darts Jihlava 75
2. Nevídal Miloš CZE052495 Ježkovy Vočí Větrný Jeníkov 70
3. Janoušek Marek CZE055459 Formansky dravci Jihlava 65
4. Číha Petr CZE001587 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 60
5.- 6. Doležal Michal CZE55580 Wudle Brtnice B 55
5.- 6. Musil Luboš CZE050653 Wüdle Brtnice 55
7.- 8. Novák Marek CZE061220 Dragon darts Jihlava 50
7.- 8. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 50
9.-12. Brussmann Jiri CZE056087 Wüdle Brtnice 45
9.-12. Zána Oldřich CZE049161 Panda Jihlava 45
9.-12. Jůzl Pavel CZE038384 45
9.-12. Navrátil Karel CZE009044 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 45
13.-16. Hyka Michal CZE041217 40
13.-16. Benda Lukáš CZE026430 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 40
13.-16. Kopeček Ondřej CZE059905 Formanský dravci B Jihlava 40
13.-16. Vondra Aleš CZE063135 40
17.-24. Sabo Rostislav CZE060363 35
17.-24. Votava Michal CZE053229 WüdleBrtnice 35
17.-24. Frühaufová Marcela CZE039792 Fčely Střítež 35
17.-24. Šimek Jakub 35
17.-24. Babický Michal CZE063138 35
17.-24. Duchanová Zlata CZE055460 Fčely Střítež 35
17.-24. Bartušek Jiří CZE061314 Zapomnění Jihlava 35
17.-24. Bednář Martin CZE005253 Hospůdka na růžku Jihlava 35
25.-32. Poláček Luboš CZE052195 Panda Jihlava 30
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace