Informace o turnaji

Název turnaje Darts Cup 2023
Kolo 20
Datum 23.03.2023
Hrací místo Bowling Club Bar
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 24
Organizátor Langpaul Petr

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Barták Zdeněk
Bílek Michal
Bína Ondřej
Dobrá Klára
Doležálek Jakub
Hochman Michal
Jonák Marek
Joska Milan
Klofáč Josef
Langpaul Petr
Maška Jakub
Milichovský Jan
Musílek Petr
Neuwirth Jan
Novák Zdeněk
Novák Petr Luč
Pavliš Jan
Pavlišová Veronika
Pluhař Marek
Rückl Ivo
Sedláček David
Sobotka Milan
Sobotková Marie
Vondra Petr

Hrací plán

1
32
na 109
2:0
17
2:0
2:0
95
16
na 81
2:0
2:1
9
2:1
24
na 107
2:0
2:0
25
79
97
8
na 73
2:0
5
28
na 105
2:0
2:1
21
2:0
2:1
99
12
na 79
2:1
2:0
2:1
13
2:0
20
na 103
2:1
2:0
2:0
29
71
81
101
4
na 67
2:1
3
30
na 101
2:1
19
2:1
2:1
103
14
na 85
2:1
2:0
2:0
11
2:1
22
na 99
2:0
2:1
2:1
27
2:1
83
105
6
na 71
2:0
7
26
na 97
2:0
2:0
2:1
23
2:0
2:1
107
10
na 83
2:1
2:1
2:0
15
2:1
18
na 95
2:0
2:0
2:0
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Novák Petr Luč Zavření středem 82
Langpaul Petr Bingo 171
( Položek: 1 - 2 z 2 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Novák Petr Luč 210
2. Jonák Marek 190
3. Musílek Petr RSS0324 ŠK Dváca Bar Chotěboř 170
4. Langpaul Petr RSS0255 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 150
5.- 6. Bílek Michal RSS0114 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 130
5.- 6. Barták Zdeněk RSS0036 Pivnice Trčků z Lípy Světlá n/S. 130
7.- 8. Sedláček David RSS0125 DC Panthers Havlíčkův Brod 110
7.- 8. Pluhař Marek RSS0124 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 110
9.-12. Rückl Ivo RSS0040 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 90
9.-12. Neuwirth Jan RSS0238 DC Helax Havlíčkův Brod 90
9.-12. Doležálek Jakub 90
9.-12. Bína Ondřej RSS0116 Š.K. Kvíčaly Havlíčkův Brod 90
13.-16. Milichovský Jan RSS0258 DC Panthers Havlíčkův Brod 70
13.-16. Sobotka Milan 70
13.-16. Pavlišová Veronika RSS0299 Lepáci Havlíčkův Brod 70
13.-16. Pavliš Jan 70
17.-24. Sobotková Marie 50
17.-24. Maška Jakub 50
17.-24. Vondra Petr 50
17.-24. Novák Zdeněk 50
17.-24. Klofáč Josef 50
17.-24. Hochman Michal 50
17.-24. Dobrá Klára 50
17.-24. Joska Milan 50
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace