Informace o turnaji

Název turnaje Faraon Cup 2022
Kolo 10
Datum 03.08.2022
Hrací místo Kavárna Skalsko
Kraj Pardubický
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 34
Organizátor Severýn Pavel

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Boháč Roman
Brožek Martin
Bříza Tomáš
Bříza David
Felkl Tomáš
Hlousek Zdenek ml.
Horák Jiří
Janáček Pavel
Kohout Martin
Kolouch Radek
Král Miloš
Lelek Petr
Lorenc Milan
Marková Nela
Mrštík Libor
Ondráček Martin
Ondráček Michal ml.
Ondráček Pavel
Palán Petr
Pátek Martin
Petrlík Tomáš
Podroužek Vít
Popelka Michal
Severýn Pavel
Šírek Michal
Štorek Michal
Šulista Jiří
Trunec Jiri
Varejcko Marek
Varejcko Roman
Vodicka Lukas
Zvolánek Ladislav
Zvolánek Radim
Zvolánek Ondřej

Hrací plán

1
64
na 221
2:0
33
2:0
2:0
191
32
na 165
2:0
2:1
17
48
na 219
2:1
2:1
49
159
193
16
na 147
2:1
9
56
na 217
2:1
2:0
41
195
24
na 163
2:1
2:1
2:0
25
40
na 215
2:1
2:0
57
143
161
197
8
na 135
5
60
na 213
2:0
37
199
28
na 161
2:1
2:0
2:1
21
44
na 211
2:0
2:1
53
163
201
12
na 149
2:0
13
52
na 209
2:0
2:1
45
203
20
na 159
2:1
2:0
2:1
29
36
na 207
2:1
2:0
61
135
145
165
205
4
na 131
2:0
3
62
na 205
2:0
35
207
30
na 173
2:0
2:1
19
46
na 203
2:0
2:1
51
167
209
14
na 143
2:0
11
54
na 201
2:1
2:1
2:1
43
211
22
na 171
2:1
2:1
2:1
2:0
27
38
na 199
2:1
2:0
59
147
169
213
6
na 137
2:0
7
58
na 197
2:0
39
215
26
na 169
2:1
2:0
2:0
2:0
23
42
na 195
2:1
2:0
55
171
217
10
na 145
2:0
15
50
na 193
2:0
2:1
2:1
47
219
18
na 167
2:0
2:0
2:0
31
2:0
34
na 191
2:1
2:1
2:1
63
131
137
149
173
221
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Bříza David Zavření v 5.kole 15.
Vodicka Lukas Zavření nad 100 100
Kohout Martin Bingo 171
( Položek: 1 - 3 z 3 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Severýn Pavel CZE000203 Savci Hlinsko 1250
2. Ondráček Martin CZE013375 Savci Hlinsko 1150
3. Kohout Martin CZE047918 Faraon Hlinsko 1050
4. Bříza David CZE068766 Ždírec 950
5.- 6. Král Miloš CZE020459 Savci Hlinsko 850
5.- 6. Zvolánek Radim CZE045204 Faraon Hlinsko 850
7.- 8. Kolouch Radek Zdirec 750
7.- 8. Lelek Petr CZE064886 Hlinsko 750
9.-12. Petrlík Tomáš 650
9.-12. Pátek Martin CZE067401 Faraon Hlinsko B 650
9.-12. Popelka Michal CZE040221 Hlinsko 650
9.-12. Felkl Tomáš CZE058317 Faraon Hlinsko 650
13.-16. Zvolánek Ondřej CZE064469 Krucemburk 550
13.-16. Brožek Martin CZE054698 Centrála Kameničky 550
13.-16. Varejcko Roman Predhradi 550
13.-16. Vodicka Lukas Kamenicky 550
17.-24. Štorek Michal CZE069109 Kameničky 450
17.-24. Šírek Michal CZE033265 U Ajšíra Studnice 450
17.-24. Janáček Pavel 450
17.-24. Marková Nela 450
17.-24. Podroužek Vít CZE004209 Faraon Hlinsko 450
17.-24. Horák Jiří CZE054705 Centrála Kameničky 450
17.-24. Ondráček Michal ml. Hlinsko 450
17.-24. Lorenc Milan CZE000449 Faraon Hlinsko 450
25.-32. Palán Petr CZE057535 Chotěboř 350
25.-32. Trunec Jiri 350
25.-32. Mrštík Libor 350
25.-32. Varejcko Marek Predhradi 350
25.-32. Šulista Jiří CZE053061 Rozsochatec 350
25.-32. Ondráček Pavel CZE067696 Hlinsko 350
25.-32. Bříza Tomáš CZE045339 Hlinsko (tut) 350
25.-32. Zvolánek Ladislav 350
33.-48. Hlousek Zdenek ml. 250
33.-48. Boháč Roman 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace