Informace o turnaji

Název turnaje Faraon Cup 2022
Kolo 7
Datum 22.06.2022
Hrací místo Kavárna Skalsko
Kraj Pardubický
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 32
Organizátor Severýn Pavel

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adámek Dalibor
Boháč Roman
Brožek Martin
Bříza David
Felkl Tomáš
Hlousek Zdenek ml.
Horák Jiří
Chour Tomáš
Janáček Pavel
Lelek Petr
Marková Nela
Mrštík Libor
Myška Vít
Ondráček Michal
Ondráček Martin
Ondráček Michal ml.
Ondráček Pavel
Palán Petr
Pátek Martin
Petrlík Tomáš
Pilař Petr
Podroužek Vít
Pokorný Vladislav
Popelka Michal
Severýn Pavel
Srp Milan
Šírek Michal
Štorek Michal
Šulista Jiří
Trunec Jiri
Vodicka Lukas
Zvolánek Radim

Hrací plán

1
2:1
32
na 109
2:0
2:0
17
2:1
2:0
95
16
na 81
2:1
2:0
9
2:0
24
na 107
2:0
2:0
2:1
2:1
25
2:0
79
97
8
na 73
2:0
5
2:0
28
na 105
2:0
2:0
2:0
21
2:0
2:1
99
12
na 79
2:1
2:1
2:1
13
2:1
20
na 103
2:1
2:0
2:0
2:0
29
2:0
71
81
101
4
na 67
2:0
3
2:0
30
na 101
2:0
2:1
19
2:1
2:0
103
14
na 85
2:0
2:0
2:1
11
2:0
22
na 99
2:0
2:0
2:0
2:0
27
2:0
2:1
83
105
6
na 71
2:1
7
2:1
26
na 97
2:1
2:0
2:0
2:1
23
2:1
2:1
107
10
na 83
2:1
2:0
2:0
15
2:0
18
na 95
2:1
2:1
2:1
2:0
31
2:1
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Severýn Pavel Zavření nad 100 114
Srp Milan Zavření středem
Podroužek Vít Zavření v 6.kole
Podroužek Vít Zavření středem
Podroužek Vít Zavření nad 100 107
Palán Petr Zavření nad 100 116
( Položek: 1 - 6 z 6 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Severýn Pavel CZE000203 Savci Hlinsko 1150
2. Pilař Petr CZE003098 Savci Hlinsko 1050
3. Myška Vít CZE040957 Hlinsko (tut) 950
4. Brožek Martin CZE054698 Centrála Kameničky 850
5.- 6. Palán Petr CZE057535 Chotěboř 750
5.- 6. Horák Jiří CZE054705 Centrála Kameničky 750
7.- 8. Bříza David CZE068766 Ždírec 650
7.- 8. Pokorný Vladislav CZE027301 Savci Hlinsko 650
9.-12. Petrlík Tomáš 550
9.-12. Podroužek Vít CZE004209 Faraon Hlinsko 550
9.-12. Felkl Tomáš CZE058317 Komáři Skuteč 550
9.-12. Vodicka Lukas Kamenicky 550
13.-16. Šírek Michal CZE033265 U Ajšíra Studnice 450
13.-16. Popelka Michal CZE040221 TPV Sniper Hlinsko 450
13.-16. Zvolánek Radim CZE045204 Hlinsko (tut) 450
13.-16. Pátek Martin CZE067401 Faraon Hlinsko B 450
17.-24. Trunec Jiri 350
17.-24. Ondráček Michal ml. Hlinsko 350
17.-24. Šulista Jiří CZE053061 Rozsochatec 350
17.-24. Srp Milan Hlinsko 350
17.-24. Janáček Pavel 350
17.-24. Marková Nela 350
17.-24. Lelek Petr CZE064886 Hlinsko 350
17.-24. Štorek Michal CZE069109 Kameničky 350
25.-32. Boháč Roman 250
25.-32. Ondráček Pavel CZE067696 Hlinsko 250
25.-32. Mrštík Libor 250
25.-32. Ondráček Martin CZE013375 Savci Hlinsko 250
25.-32. Adámek Dalibor CZE054699 U Ajšira Studnice 250
25.-32. Chour Tomáš CZE068471 Hlinsko 250
25.-32. Hlousek Zdenek ml. 250
25.-32. Ondráček Michal CZE040220 Hlinsko (tut) 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace