Informace o turnaji

Název turnaje Finále Vysočina Tour 2018 - Open
Kolo
Datum 12.05.2018
Hrací místo KD Knyk
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 45
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno Nasazení
Barták Zdeněk
Bártl Karel
Benešová Helena
Daňo Lukáš
Eisner Josef
Hepner Zdeněk
Hermannová Marie
Hlávková Dana
Horáčková Tereza
Hrubý Patrik
Jakubcová Jana
Karbanová Kristýna
Koňušíková Lenka
Linhart Pavel
Málek Petr ml.
Málek David
Málek Petr
Mezera Tomáš
Mikešová Lenka
Moravec Martin
Novák Petr
Peřina Milan
Pleskač Bohumil
Poláček Luboš
Pompe Karel
Prášek Pavel
Schenk Petr
Souček Jan
Sova Roman
Šrámek Jakub
Šrámek Michal
Šťastný Ondřej
Šulista Jiří
Tomášková Šárka
Tomčák Jan
Tuček Roman
Tučková Dana
Tučková Markéta
Ulrich Václav
Váňa Jaromír
Vierer Jaromír
Vondráková Dagmar
Zámostný Tomáš ml.
Zána Oldřich
Žáček Roman

Hrací plán

1
64
na 221
33
191
32
na 165
17
48
na 219
49
159
193
16
na 147
9
56
na 217
41
195
24
na 163
25
40
na 215
57
143
161
197
8
na 135
5
60
na 213
37
199
28
na 161
21
44
na 211
53
163
201
12
na 149
13
52
na 209
45
203
20
na 159
29
36
na 207
61
135
145
165
205
4
na 131
3
62
na 205
35
207
30
na 173
19
46
na 203
51
167
209
14
na 143
11
54
na 201
43
211
22
na 171
2:1
27
38
na 199
59
147
169
213
6
na 137
7
58
na 197
39
215
26
na 169
2:0
23
42
na 195
55
171
217
10
na 145
15
50
na 193
47
219
18
na 167
31
34
na 191
63
131
137
149
173
221
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Váňa Jaromír Halůzáci Zastávka Světlá 0
2. Barták Zdeněk Klobáci Ledeč 0
3. Málek David 0
4. Šťastný Ondřej 0
5.- 6. Zána Oldřich Panda Jihlava 0
5.- 6. Linhart Pavel Kladiváři Havlíčkův Brod 0
7.- 8. Žáček Roman Božíci Žolík HB 0
7.- 8. Mikešová Lenka Zezulkárna Jihlava 0
9.-12. Zámostný Tomáš ml. 0
9.-12. Tuček Roman Tučňáci Jihlava 0
9.-12. Tomášková Šárka Kladiváři Havlíčkův Brod 0
9.-12. Poláček Luboš Panda Jihlava 0
13.-16. Daňo Lukáš Melouni Světlá 0
13.-16. Souček Jan 0
13.-16. Šulista Jiří DC Buldoci Knyk 0
13.-16. Sova Roman Otín 0
17.-24. Novák Petr ŠK Bowling HB 0
17.-24. Hepner Zdeněk Havlíčkův Brod 0
17.-24. Vierer Jaromír Tučňáci Jihlava 0
17.-24. Hrubý Patrik Asfaltéři Jihlava 0
17.-24. Horáčková Tereza 0
17.-24. Pleskač Bohumil Tajfun Darts HB 0
17.-24. Eisner Josef DC Přibyslav 0
17.-24. Tomčák Jan Kladiváři Havlíčkův Brod 0
25.-32. Jakubcová Jana Božíci Žolík HB 0
25.-32. Benešová Helena 0
25.-32. Málek Petr Panda Jihlava 0
25.-32. Tučková Markéta Jihlava 0
25.-32. Prášek Pavel Melouni B Světlá 0
25.-32. Mezera Tomáš Fčely Střítež 0
25.-32. Šrámek Michal Melouni C Světlá 0
25.-32. Ulrich Václav D.C. Hornets Světlá 0
33.-48. Moravec Martin Melouni C Světlá 0
33.-48. Vondráková Dagmar 0
33.-48. Koňušíková Lenka Boňkov 0
33.-48. Peřina Milan Asfaltéři Jihlava 0
33.-48. Bártl Karel Fčely Střítež 0
33.-48. Schenk Petr Kladiváři Havlíčkův Brod 0
33.-48. Karbanová Kristýna Světlá n/S. 0
33.-48. Málek Petr ml. Panda Jihlava 0
33.-48. Hermannová Marie Tajfun Darts HB 0
33.-48. Šrámek Jakub Melouni C Světlá 0
33.-48. Tučková Dana Tučňáci Jihlava 0
33.-48. Pompe Karel Božíci Žolík HB 0
33.-48. Hlávková Dana 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace