Informace o turnaji

Název turnaje Finále Vysočina Tour 2018 - Muži
Kolo
Datum 12.05.2018
Hrací místo KD Knyk
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 92
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno Nasazení
Adam Michal 6
Bareš Ondřej
Barták Zdeněk
Bártl David 2
Bártl Karel
Benda Lukáš 11
Bílek Radek
Blažek Tomáš
Brůna Jiří 21
Březina Marcel
Číha Petr 5
Daňo Lukáš
Doležal Lukáš
Dostál Radek
Došek Martin
Dundáček Jiří 24
Eisner Josef
Fišara Vladimír
Horký David
Hoštický Petr
Hrubý Patrik
Ježek Martin
Kaňkovský Jaroslav
Kokrda Michal
Kopic Daniel
Kozelka Václav
Láník Alexandr
Liferenko Daniel
Linhart Pavel
Majerník Václav
Málek Josef 8
Málek Petr ml.
Málek David
Málek Petr
Malina Martin
Malinský Petr
Marek Jaroslav
Maštera Zdeněk
Med Lukáš
Menšík Filip 4
Mezera Tomáš 20
Moravec Martin
Moravec Luboš
Muzikář Aleš
Nevídal Miloš
Novák Petr
Palán Petr ´63 13
Peřina Milan 12
Petrlík Radek
Pleskač Bohumil
Pluhař Marek
Poláček Luboš 7
Polák Michal
Posekaný Tomáš
Prášek Pavel
Rezek Josef
Roček Karel
Rosenberg Martin
Rückl Ivo 22
Říha Vladimír
Schenk Petr
Souček Jan
Soukup Zdeněk
Sova Roman 16
Stoklasa Jan 1
Strašil Pavel
Svoboda Patrik
Šimůnek Martin
Šrámek Jakub
Šrámek Michal
Šťastný Michal 3
Šťastný Ondřej 17
Šulista Jiří
Švec Jiří
Tomčák Jan
Tuček Roman 14
Tůma Martin 23
Ulrich Václav
Vágner Jiří
Vala Jindřich
Váňa Jaromír
Veverka František 10
Vierer Jaromír 9
Voda Michal 15
Votava Michal
Wastl Filip
Zámostný Tomáš ml.
Zána Oldřich 19
Zuda Michal
Žáček Jan
Žáček Roman
Žuravlov Boris 18

Hrací plán

1
128
na 445
65
383
64
na 333
33
96
na 443
97
319
385
32
na 295
17
112
na 441
81
387
48
na 331
49
80
na 439
113
287
321
389
16
na 271
3:0
9
120
na 437
73
391
56
na 329
41
88
na 435
105
323
393
24
na 297
25
104
na 433
89
395
40
na 327
57
72
na 431
121
271
289
325
397
8
na 265
5
124
na 429
69
399
60
na 325
37
92
na 427
101
327
401
28
na 299
21
108
na 425
2:0
85
403
44
na 323
53
76
na 423
117
291
329
405
12
na 273
13
116
na 421
77
407
52
na 321
45
84
na 419
109
331
409
20
na 301
29
100
na 417
93
411
36
na 319
61
68
na 415
125
263
273
293
333
413
4
na 259
3:1
3
126
na 413
67
415
62
na 349
35
94
na 411
99
335
417
30
na 287
19
110
na 409
83
419
46
na 347
51
78
na 407
115
295
337
421
14
na 275
11
118
na 405
75
423
54
na 345
3:1
43
86
na 403
6:2
107
339
425
22
na 289
27
102
na 401
91
427
38
na 343
59
70
na 399
123
275
297
341
429
6
na 263
3:1
7
122
na 397
71
431
58
na 341
39
90
na 395
103
343
433
26
na 291
23
106
na 393
3:2
87
435
42
na 339
55
74
na 391
119
299
345
437
10
na 277
3:1
15
114
na 389
79
439
50
na 337
47
82
na 387
111
347
441
18
na 293
31
98
na 385
95
443
34
na 335
63
66
na 383
127
259
265
277
301
349
445
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Rezek Josef Melouni Světlá 0
2. Benda Lukáš Halůzáci Zastávka Světlá 0
3. Došek Martin XXXL Kostky HB 0
4. Bareš Ondřej Melouni Světlá 0
5.- 6. Bártl David Tajfun Darts HB 0
5.- 6. Veverka František Tajfun Darts HB 0
7.- 8. Stoklasa Jan Kačeři Humpolec 0
7.- 8. Brůna Jiří Tajfun Darts HB 0
9.- 12. Adam Michal Banditi Humpolec 0
9.- 12. Dostál Radek XXXL Kostky HB 0
9.- 12. Vala Jindřich XXXL Kostky HB 0
9.- 12. Kozelka Václav DC Přibyslav 0
13.- 16. Votava Michal Wüdle Brtnice 0
13.- 16. Rückl Ivo Klobáci Ledeč 0
13.- 16. Polák Michal ŠK Horní Krupá 0
13.- 16. Strašil Pavel DC Přibyslav 0
17.- 24. Žuravlov Boris Zapomnění Jihlava 0
17.- 24. Číha Petr Banditi Humpolec 0
17.- 24. Horký David Jihlava 0
17.- 24. Žáček Jan Klobáci Ledeč 0
17.- 24. Palán Petr ´63 DC Buldoci Knyk 0
17.- 24. Šimůnek Martin Tajfun Darts HB 0
17.- 24. Wastl Filip Dark Darts Ždírec 0
17.- 24. Kaňkovský Jaroslav XXXL Kostky HB 0
25.- 32. Fišara Vladimír Banditi Humpolec 0
25.- 32. Bílek Radek Tučňáci Jihlava 0
25.- 32. Málek Josef Klobáci Ledeč 0
25.- 32. Hoštický Petr Božíci Žolík HB 0
25.- 32. Menšík Filip Banditi Humpolec 0
25.- 32. Kokrda Michal Havlíčkův Brod 0
25.- 32. Dundáček Jiří DC Buldoci Knyk 0
25.- 32. Med Lukáš Fčely Střítež 0
33.- 48. Rosenberg Martin Melouni Světlá 0
33.- 48. Mezera Tomáš Fčely Střítež 0
33.- 48. Soukup Zdeněk Banditi Humpolec 0
33.- 48. Láník Alexandr Střítež 0
33.- 48. Novák Petr ŠK Bowling HB 0
33.- 48. Vierer Jaromír Tučňáci Jihlava 0
33.- 48. Sova Roman Otín 0
33.- 48. Vágner Jiří DC Buldoci Knyk 0
33.- 48. Tomčák Jan Kladiváři Havlíčkův Brod 0
33.- 48. Voda Michal Banditi Humpolec 0
33.- 48. Tůma Martin D.C. Goblins Humpolec 0
33.- 48. Pluhař Marek ŠK Bowling HB 0
33.- 48. Kopic Daniel Tajfun Darts HB 0
33.- 48. Nevídal Miloš Melouni Světlá 0
33.- 48. Zána Oldřich Panda Jihlava 0
33.- 48. Šťastný Michal 0
49.- 64. Moravec Martin Melouni C Světlá 0
49.- 64. Prášek Pavel Melouni B Světlá 0
49.- 64. Daňo Lukáš Melouni Světlá 0
49.- 64. Bártl Karel Fčely Střítež 0
49.- 64. Zuda Michal Hospůdka Na Růžku Jihlava 0
49.- 64. Roček Karel ŠK Horní Krupá 0
49.- 64. Moravec Luboš Koňkovice 0
49.- 64. Váňa Jaromír Halůzáci Zastávka Světlá 0
49.- 64. Hrubý Patrik Asfaltéři Jihlava 0
49.- 64. Malina Martin XXXL Kostky HB 0
49.- 64. Švec Jiří Božíci Žolík HB 0
49.- 64. Marek Jaroslav Humpolec 0
49.- 64. Šulista Jiří DC Buldoci Knyk 0
49.- 64. Malinský Petr Melouni Světlá 0
49.- 64. Málek Petr Panda Jihlava 0
49.- 64. Barták Zdeněk Klobáci Ledeč 0
65.- 96. Žáček Roman Božíci Žolík HB 0
65.- 96. Ulrich Václav D.C. Hornets Světlá 0
65.- 96. Liferenko Daniel 0
65.- 96. Málek Petr ml. Panda Jihlava 0
65.- 96. Ježek Martin 0
65.- 96. Říha Vladimír Řezníci Dobronín 0
65.- 96. Poláček Luboš Panda Jihlava 0
65.- 96. Maštera Zdeněk 0
65.- 96. Pleskač Bohumil Tajfun Darts HB 0
65.- 96. Linhart Pavel Kladiváři Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Blažek Tomáš ŠK Horní Krupá 0
65.- 96. Tuček Roman Tučňáci Jihlava 0
65.- 96. Petrlík Radek Tajfun Darts HB 0
65.- 96. Schenk Petr Kladiváři Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Svoboda Patrik Tajfun Darts HB 0
65.- 96. Zámostný Tomáš ml. 0
65.- 96. Muzikář Aleš XXXL Kostky HB 0
65.- 96. Peřina Milan Asfaltéři Jihlava 0
65.- 96. Šrámek Michal Melouni C Světlá 0
65.- 96. Šrámek Jakub Melouni C Světlá 0
65.- 96. Souček Jan 0
65.- 96. Málek David 0
65.- 96. Eisner Josef DC Přibyslav 0
65.- 96. Doležal Lukáš Božíci Žolík HB 0
65.- 96. Posekaný Tomáš Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Majerník Václav Božíci Žolík HB 0
65.- 96. Šťastný Ondřej 0
65.- 96. Březina Marcel Kačeři Humpolec 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace