Informace o turnaji

Název turnaje Finále Vysočina Tour 2018 - Muži
Kolo
Datum 12.05.2018
Hrací místo KD Knyk
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 92
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adam Michal
Bareš Ondřej
Barták Zdeněk
Bártl David
Bártl Karel
Benda Lukáš
Bílek Radek
Blažek Tomáš
Brůna Jiří
Březina Marcel
Číha Petr
Daňo Lukáš
Doležal Lukáš
Dostál Radek
Došek Martin
Dundáček Jiří
Eisner Josef
Fišara Vladimír
Horký David
Hoštický Petr
Hrubý Patrik
Ježek Martin
Kaňkovský Jaroslav
Kokrda Michal
Kopic Daniel
Kozelka Václav
Láník Alexandr
Liferenko Daniel
Linhart Pavel
Majerník Václav
Málek Josef
Málek Petr ml.
Málek David
Málek Petr
Malina Martin
Malinský Petr
Marek Jaroslav
Maštera Zdeněk
Med Lukáš
Menšík Filip
Mezera Tomáš
Moravec Martin
Moravec Luboš
Muzikář Aleš
Nevídal Miloš
Novák Petr
Palán Petr
Peřina Milan
Petrlík Radek
Pleskač Bohumil
Pluhař Marek
Poláček Luboš
Polák Michal
Posekaný Tomáš
Prášek Pavel
Rezek Josef
Roček Karel
Rosenberg Martin
Rückl Ivo
Říha Vladimír
Schenk Petr
Souček Jan
Soukup Zdeněk
Sova Roman
Stoklasa Jan
Strašil Pavel
Svoboda Patrik
Šimůnek Martin
Šrámek Jakub
Šrámek Michal
Šťastný Michal
Šťastný Ondřej
Šulista Jiří
Švec Jiří
Tomčák Jan
Tuček Roman
Tůma Martin
Ulrich Václav
Vágner Jiří
Vala Jindřich
Váňa Jaromír
Veverka František
Vierer Jaromír
Voda Michal
Votava Michal
Wastl Filip
Zámostný Tomáš ml.
Zána Oldřich
Zuda Michal
Žáček Jan
Žáček Roman
Žuravlov Boris

Hrací plán

1
128
na 445
65
383
64
na 333
33
96
na 443
97
319
385
32
na 295
17
112
na 441
81
387
48
na 331
49
80
na 439
113
287
321
389
16
na 271
3:0
9
120
na 437
73
391
56
na 329
41
88
na 435
105
323
393
24
na 297
25
104
na 433
89
395
40
na 327
57
72
na 431
121
271
289
325
397
8
na 265
5
124
na 429
69
399
60
na 325
37
92
na 427
101
327
401
28
na 299
21
108
na 425
2:0
85
403
44
na 323
53
76
na 423
117
291
329
405
12
na 273
13
116
na 421
77
407
52
na 321
45
84
na 419
109
331
409
20
na 301
29
100
na 417
93
411
36
na 319
61
68
na 415
125
263
273
293
333
413
4
na 259
3:1
3
126
na 413
67
415
62
na 349
35
94
na 411
99
335
417
30
na 287
19
110
na 409
83
419
46
na 347
51
78
na 407
115
295
337
421
14
na 275
11
118
na 405
75
423
54
na 345
3:1
43
86
na 403
6:2
107
339
425
22
na 289
27
102
na 401
91
427
38
na 343
59
70
na 399
123
275
297
341
429
6
na 263
3:1
7
122
na 397
71
431
58
na 341
39
90
na 395
103
343
433
26
na 291
23
106
na 393
3:2
87
435
42
na 339
55
74
na 391
119
299
345
437
10
na 277
3:1
15
114
na 389
79
439
50
na 337
47
82
na 387
111
347
441
18
na 293
31
98
na 385
95
443
34
na 335
63
66
na 383
127
259
265
277
301
349
445
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 0
2. Benda Lukáš RSS0044 Halůzáci Světlá 0
3. Došek Martin XXXL Kostky HB 0
4. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
5.- 6. Bártl David CZE001696 (Tajfun Darts Havlíčkův Brod) 0
5.- 6. Veverka František CZE003157 (Tajfun Darts Havlíčkův Brod) 0
7.- 8. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
7.- 8. Brůna Jiří RSS0167 DC Vršovičáci Havlíčkův Brod 0
9.- 12. Adam Michal RSS0023 Banditi Humpolec 0
9.- 12. Dostál Radek XXXL Kostky HB 0
9.- 12. Vala Jindřich CZE035114 (Ježkovy Voči Větrný Jeníkov) 0
9.- 12. Kozelka Václav CZE057907 (SB Hostivař Praha) 0
13.- 16. Votava Michal CZE053229 (Wüdle Brtnice) 0
13.- 16. Rückl Ivo RSS0040 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
13.- 16. Polák Michal RSS0089 ŠK Křupky Horní Krupá 0
13.- 16. Strašil Pavel CZE015487 (DC Přibyslav) 0
17.- 24. Žuravlov Boris CZE040105 (Zapomnění Jihlava) 0
17.- 24. Číha Petr Banditi Humpolec 0
17.- 24. Horký David Jihlava 0
17.- 24. Žáček Jan RSS0043 Klobáci Ledeč 0
17.- 24. Palán Petr RSS0246 DC Buldoci Knyk 0
17.- 24. Šimůnek Martin RSS0190 DC Vršovičáci Havlíčkův Brod 0
17.- 24. Wastl Filip CZE051442 (Dark Darts Ždírec) 0
17.- 24. Kaňkovský Jaroslav Havlíčkův Brod 0
25.- 32. Fišara Vladimír RSS0157 Banditi Humpolec 0
25.- 32. Bílek Radek CZE056362 (Dragon Darts Jihlava) 0
25.- 32. Málek Josef RSS0038 Klobáci Ledeč 0
25.- 32. Hoštický Petr RSS0105 DC Vršovičáci Havlíčkův Brod 0
25.- 32. Menšík Filip RSS0026 Banditi Humpolec 0
25.- 32. Kokrda Michal RSS0193 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
25.- 32. Dundáček Jiří RSS0030 DC Buldoci Knyk 0
25.- 32. Med Lukáš CZE027788 (Fčely Střítež) 0
33.- 48. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 0
33.- 48. Mezera Tomáš CZE018560 (Fčely Střítež) 0
33.- 48. Soukup Zdeněk RSS0027 Hospůdka Jiřická Humpolec 0
33.- 48. Láník Alexandr CZE018016 (Fčely Střítež) 0
33.- 48. Novák Petr RSS0122 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
33.- 48. Vierer Jaromír CZE059373 (Dragon Darts Jihlava B) 0
33.- 48. Sova Roman CZE060862 (Zapomnění Jihlava) 0
33.- 48. Vágner Jiří RSS0035 DC Buldoci Knyk 0
33.- 48. Tomčák Jan RSS0102 Kladiváři Havlíčkův Brod 0
33.- 48. Voda Michal RSS0028 Banditi Humpolec 0
33.- 48. Tůma Martin RSS0073 D.C. Goblins Humpolec 0
33.- 48. Pluhař Marek RSS0124 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
33.- 48. Kopic Daniel CZE054651 (Tajfun Darts Havlíčkův Brod B) 0
33.- 48. Nevídal Miloš RSS0006 Melouni Světlá 0
33.- 48. Zána Oldřich CZE049161 (Panda Jihlava) 0
33.- 48. Šťastný Michal 0
49.- 64. Moravec Martin Světlá n/S. 0
49.- 64. Prášek Pavel RSS0017 ŠK Terasa Světlá 0
49.- 64. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni Světlá 0
49.- 64. Bártl Karel CZE018924 (Fčely Střítež) 0
49.- 64. Zuda Michal CZE004521 (26ERS Jihlava) 0
49.- 64. Roček Karel RSS0090 ŠK Křupky Horní Krupá 0
49.- 64. Moravec Luboš RSS0186 Klobáci Ledeč 0
49.- 64. Váňa Jaromír RSS0050 Lepáci Pohoda Světlá 0
49.- 64. Hrubý Patrik CZE058728 (Asfaltéři Jihlava) 0
49.- 64. Malina Martin RSS0243 DC Helax Havlíčkův Brod 0
49.- 64. Švec Jiří RSS0112 DC Vršovičáci Havlíčkův Brod 0
49.- 64. Marek Jaroslav RSS0206 Hospůdka Jiřická Humpolec 0
49.- 64. Šulista Jiří RSS0034 DC Buldoci Knyk 0
49.- 64. Malinský Petr RSS0005 Melouni Světlá 0
49.- 64. Málek Petr (Panda Jihlava) 0
49.- 64. Barták Zdeněk RSS0036 Ledeč n/S. 0
65.- 96. Žáček Roman RSS0113 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Ulrich Václav RSS0079 D.C. Hornets Světlá 0
65.- 96. Liferenko Daniel 0
65.- 96. Málek Petr ml. (Panda Jihlava) 0
65.- 96. Ježek Martin 0
65.- 96. Říha Vladimír CZE018935 (Řezníci Dobronín) 0
65.- 96. Poláček Luboš CZE052195 (Panda Jihlava) 0
65.- 96. Maštera Zdeněk Jihlava 0
65.- 96. Pleskač Bohumil RSS0247 D.C. Hornets B Světlá 0
65.- 96. Linhart Pavel RSS0099 Smrťovka Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Blažek Tomáš RSS0084 ŠK Křupky Horní Krupá 0
65.- 96. Tuček Roman CZE051451 (Dragon Darts Jihlava B) 0
65.- 96. Petrlík Radek CZE002829 (Tajfun Darts Havlíčkův Brod B) 0
65.- 96. Schenk Petr RSS0100 ŠK Křupky Horní Krupá 0
65.- 96. Svoboda Patrik CZE028180 (Tajfun Darts Havlíčkův Brod B) 0
65.- 96. Zámostný Tomáš ml. CZE062403 (Zapomnění Jihlava) 0
65.- 96. Muzikář Aleš Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Peřina Milan CZE039789 (Asfaltéři Jihlava) 0
65.- 96. Šrámek Michal Světlá n/S. 0
65.- 96. Šrámek Jakub Světlá n/S. 0
65.- 96. Souček Jan 0
65.- 96. Málek David 0
65.- 96. Eisner Josef CZE047034 (DC Přibyslav) 0
65.- 96. Doležal Lukáš RSS0104 DC Buldoci Knyk 0
65.- 96. Posekaný Tomáš RSS0245 DC Helax Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Majerník Václav RSS0109 DC Vršovičáci Havlíčkův Brod 0
65.- 96. Šťastný Ondřej 0
65.- 96. Březina Marcel RSS0187 D.C. Goblins Humpolec 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace