Informace o turnaji

Název turnaje Posvícenský turnaj Studnice 2021 10.ročník
Kolo 10
Datum 02.10.2021
Hrací místo Studnice
Kraj Pardubický
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 76
Organizátor Vašulín Miloš

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adámek Dalibor
Bádal Ludvík
Bakič Jan
Balek Jiří
Bartalos Jan
Bidlo Karel
Brožek Martin
Bříza David
Bříza Tomáš
Čáslavka Petr
Časlavka ml Petr
Čermák David
Čermák Daniel
Černý Josef
Dobšíček Jan
Doležal Petr
Dostál Petr
Dostál Jaromír
Farhat Fakher
Fotr Pavel
Gregar Pavel
Hečko Karel
Horák Jiří
Chocholouš Tomáš
Chour Tomáš
Janisch Erik
Jebousek Luděk
Jiroušek Jakub
Kasl Václav
Klepetko ml. Josef
Klepetko st. Josef
Kodras Milos
Kodras Zbyněk
Koukal Petr
Kubový Vít
Macák janSt.
Machata Martin
Malivánek Jakub
Matějičný Radek
Mazánek Aleš
Myška Vít
Němec Václav
Novotný Pavel
Novotný Jan
Novotný Tomáš
Ondo Michal
Pátek Martin
Pecina Petr
Pešek Tomáš
Pešek Oldřich
Petrlík Tomáš
Pokorný Vladislav
Pošík Martin
Ročňák Petr
Rochl Luboš
Routner Roman
Schuster Dominik
Slavík Vladimír
Sobotka Leoš st.
Sobotka Leoš ml.
Světinský Lukáš
Šenec Radek
Šírek Michal
Šretr David
Šretr Petr
Šťáral Jan
Tajovský Jan
Tesař Jan
Trávníček Jaromír
Vacek Václav
Vašulín Miloš
Veselý Oldřich
Zezula Jiří
Zvolánek Radim
Žák Marek
Ždimera Roman

Hrací plán

1
128
na 445
65
383
64
na 333
33
96
na 443
97
319
385
32
na 295
17
112
na 441
81
387
48
na 331
49
80
na 439
113
287
321
389
16
na 271
9
120
na 437
73
391
56
na 329
41
88
na 435
105
323
393
24
na 297
25
104
na 433
89
395
40
na 327
57
72
na 431
121
271
289
325
397
8
na 265
5
124
na 429
69
399
60
na 325
37
92
na 427
101
327
401
28
na 299
21
108
na 425
85
403
44
na 323
53
76
na 423
117
291
329
405
12
na 273
13
116
na 421
77
407
52
na 321
45
84
na 419
109
331
409
20
na 301
29
100
na 417
93
411
36
na 319
61
68
na 415
125
263
273
293
333
413
4
na 259
3
126
na 413
67
415
62
na 349
35
94
na 411
99
335
417
30
na 287
19
110
na 409
83
419
46
na 347
51
78
na 407
115
295
337
421
14
na 275
11
118
na 405
75
423
54
na 345
43
86
na 403
107
339
425
22
na 289
27
102
na 401
91
427
38
na 343
59
70
na 399
123
275
297
341
429
6
na 263
7
122
na 397
71
431
58
na 341
39
90
na 395
103
343
433
26
na 291
23
106
na 393
87
435
42
na 339
55
74
na 391
119
299
345
437
10
na 277
15
114
na 389
79
439
50
na 337
47
82
na 387
111
347
441
18
na 293
31
98
na 385
95
443
34
na 335
63
66
na 383
127
259
265
277
301
349
445
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Novotný Tomáš CZE000359 0
2. Gregar Pavel 0
3. Mazánek Aleš 0
4. Vašulín Miloš CZE045567 U Ajšíra Studnice 0
5.- 6. Matějičný Radek CZE009463 Trosky litomyšl 0
5.- 6. Pátek Martin CZE067401 Faraon Hlinsko B 0
7.- 8. Klepetko ml. Josef CZE029582 Jeříšská Letka 0
7.- 8. Tesař Jan 0
9.- 12. Ondo Michal 0
9.- 12. Klepetko st. Josef CZE048716 Jeříšská Letka 0
9.- 12. Dostál Jaromír 0
9.- 12. Čermák David CZE046155 0
13.- 16. Šenec Radek 0
13.- 16. Dobšíček Jan CZE021441 Trefa 21 0
13.- 16. Horák Jiří centrala kamenicky 0
13.- 16. Čermák Daniel CZE062212 0
17.- 24. Kodras Milos Krucemburk 0
17.- 24. Bidlo Karel CZE050715 Dc Roveň 0
17.- 24. Doležal Petr 0
17.- 24. Veselý Oldřich CZE061329 Centrála Kameničky 0
17.- 24. Němec Václav CZE020697 Kocouři Moravany 0
17.- 24. Jiroušek Jakub CZE049781 0
17.- 24. Sobotka Leoš ml. CZE001361 Elklima Trhová Kamenice 0
17.- 24. Rochl Luboš 0
25.- 32. Pošík Martin CZE035261 na palubě 0
25.- 32. Kasl Václav CZE000642 Trefa 21 0
25.- 32. Pešek Tomáš DC Roveň 0
25.- 32. Hečko Karel 0
25.- 32. Ždimera Roman Š.A. Dušejov 0
25.- 32. Černý Josef 0
25.- 32. Tajovský Jan 0
25.- 32. Kodras Zbyněk 0
33.- 48. Bádal Ludvík CZE055567 0
33.- 48. Petrlík Tomáš 0
33.- 48. Bakič Jan 0
33.- 48. Macák janSt. 0
33.- 48. Farhat Fakher 0
33.- 48. Dostál Petr 0
33.- 48. Chocholouš Tomáš 0
33.- 48. Pešek Oldřich CZE054736 Centrála Kameničky 0
33.- 48. Vacek Václav Kameničky 0
33.- 48. Chour Tomáš CZE068471 Hlinsko 0
33.- 48. Janisch Erik 0
33.- 48. Slavík Vladimír 0
33.- 48. Časlavka ml Petr CZE051852 Skutec 0
33.- 48. Balek Jiří CZE027298 Expres Radčice 0
33.- 48. Schuster Dominik CZE056355 0
33.- 48. Zvolánek Radim CZE045204 Hlinsko (tut) 0
49.- 64. Brožek Martin CZE054698 Centrála Kameničky 0
49.- 64. Fotr Pavel CZE007196 Klikaři Damníkov 0
49.- 64. Šretr David 960704/3589 0
49.- 64. Šírek Michal CZE033265 U Ajšíra Studnice 0
49.- 64. Sobotka Leoš st. CZE007883 Elklima Trhová Kamenice 0
49.- 64. Myška Vít CZE040957 Hlinsko (tut) 0
49.- 64. Zezula Jiří 0
49.- 64. Machata Martin 0
49.- 64. Šretr Petr 0
49.- 64. Bříza Tomáš CZE045339 Hlinsko (tut) 0
49.- 64. Pokorný Vladislav CZE027301 Savci Hlinsko 0
49.- 64. Jebousek Luděk CZE053990 0
49.- 64. Novotný Pavel 0
49.- 64. Pecina Petr 0
49.- 64. Adámek Dalibor CZE054699 U Ajšira Studnice 0
49.- 64. Žák Marek CZE058100 0
65.- 96. Ročňák Petr 0
65.- 96. Bříza David CZE068766 Ždírec 0
65.- 96. Trávníček Jaromír CZE041686 U Ajšíra Studnice 0
65.- 96. Světinský Lukáš 0
65.- 96. Šťáral Jan Studnice (tut) 0
65.- 96. Routner Roman CZE013641 Štamgasti Luže 0
65.- 96. Malivánek Jakub CZE067306 Krucemburk 0
65.- 96. Kubový Vít CZE062417 Krucemburk 0
65.- 96. Koukal Petr 0
65.- 96. Bartalos Jan 0
65.- 96. Čáslavka Petr CZE051853 Darda Radim 0
65.- 96. Novotný Jan 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace