Informace o turnaji

Název turnaje Venkovní Házení doplňková hra
Kolo
Datum 26.06.2021
Hrací místo Bowling bar Dobruška
Kraj Královehradecký
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 71
Organizátor Petr Šmída

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Andrejs Jaroslav
Bakič Jan
Barešová Květoslava
Bidlo Karel
Burda Milan
Cvejn Martin
Dankiv Svyatoslav
Doležal Petr
Drtil Pavel Mladší
Effenberková Monika
Flégl jan
Gabčo Roman
Gabčo Patrik
Hanzl Tomáš
Hellinger Dominik
Hellinger Jan
Chráska Dalibor
Janoš Jaroslav
Jech Filip
Junková Jana
Junková Šárka
Kobr Petr
Kollert Martin
Kollert David
Komárek Tomáš
Komárková Tereza
Kořínek Ondřej
Kout Martin
Král Miroslav
Kubáčková Oldřiška
Kubec ml. Jiří
Kubec st. Jiří
Kusý Josef
Michalíková Martina
Michl Petr
Moravec Martin
Moravec Eduard
Mrázek Jiří
Muller Michal
Mullerová Monika
Mutina Zdeněk
Novák František
Ondra Lukáš
Ouvín Tomáš
Pleva Lukáš
Ptáček Rudolf
Rafael Ladislav
Richter Jan
Routner Roman
Sobotka Vojtěch
Stolín Opočno Marek
Šmíd Jaroslav
Šmídová Lucie
Šmídová Radka
Šoltys Zdeněk
Šretr David
Šretrová Andrea
Štáral Jan
Štěpánek Kamil
Šustr Vlastimil
Tačík Miloslav
Tačík Ondra
Trutnovský Václav
Vaina Jiří
Vaňous Michal
Vařejčko Ondřej
Vařejčko Roman
Vařejčko Marek
Vedra Jakub
Zajac Martin
Žirovnický Pavel

Hrací plán

1
128
na 445
65
383
64
na 333
33
96
na 443
97
319
385
32
na 295
17
112
na 441
81
387
48
na 331
49
80
na 439
113
287
321
389
16
na 271
9
120
na 437
73
391
56
na 329
41
88
na 435
105
323
393
24
na 297
25
104
na 433
89
395
40
na 327
57
72
na 431
121
271
289
325
397
8
na 265
5
124
na 429
69
399
60
na 325
37
92
na 427
101
327
401
28
na 299
21
108
na 425
85
403
44
na 323
53
76
na 423
117
291
329
405
12
na 273
13
116
na 421
77
407
52
na 321
45
84
na 419
109
331
409
20
na 301
29
100
na 417
93
411
36
na 319
61
68
na 415
125
263
273
293
333
413
4
na 259
3
126
na 413
67
415
62
na 349
35
94
na 411
99
335
417
30
na 287
19
110
na 409
83
419
46
na 347
51
78
na 407
115
295
337
421
14
na 275
11
118
na 405
75
423
54
na 345
43
86
na 403
107
339
425
22
na 289
27
102
na 401
91
427
38
na 343
59
70
na 399
123
275
297
341
429
6
na 263
7
122
na 397
71
431
58
na 341
39
90
na 395
103
343
433
26
na 291
23
106
na 393
87
435
42
na 339
55
74
na 391
119
299
345
437
10
na 277
15
114
na 389
79
439
50
na 337
47
82
na 387
111
347
441
18
na 293
31
98
na 385
95
443
34
na 335
63
66
na 383
127
259
265
277
301
349
445
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Šoltys Zdeněk Pisecna 0
2. Bakič Jan 0
3. Zajac Martin Dobruška 0
4. Novák František 0
5.- 6. Hanzl Tomáš Velké Poříčí 0
5.- 6. Routner Roman Luže 0
7.- 8. Chráska Dalibor 0
7.- 8. Muller Michal 0
9.- 12. Komárek Tomáš 0
9.- 12. Žirovnický Pavel 0
9.- 12. Král Miroslav 0
9.- 12. Mutina Zdeněk 0
13.- 16. Moravec Martin Nový Bydžov 0
13.- 16. Kubec st. Jiří Kvasiny 0
13.- 16. Kobr Petr Třebíč 0
13.- 16. Mrázek Jiří Solnice 0
17.- 24. Stolín Opočno Marek Opočno 0
17.- 24. Sobotka Vojtěch Semily 0
17.- 24. Kollert Martin Dobruška 0
17.- 24. Cvejn Martin Dobruška 0
17.- 24. Jech Filip Semily 0
17.- 24. Dankiv Svyatoslav 0
17.- 24. Kusý Josef 0
17.- 24. Vařejčko Roman Předhrádí 0
25.- 32. Tačík Miloslav Dobruška 0
25.- 32. Štěpánek Kamil 0
25.- 32. Šretr David Dašice 0
25.- 32. Janoš Jaroslav Dobruška 0
25.- 32. Hellinger Dominik Dobruška 0
25.- 32. Pleva Lukáš Ostrava 0
25.- 32. Kout Martin Nový Bydžov 0
25.- 32. Vaňous Michal 0
33.- 48. Šustr Vlastimil Nový Bydžov 0
33.- 48. Junková Jana 0
33.- 48. Hellinger Jan 0
33.- 48. Bidlo Karel 0
33.- 48. Vařejčko Ondřej Předhrádí 0
33.- 48. Trutnovský Václav Nový Bydžov 0
33.- 48. Ptáček Rudolf 0
33.- 48. Junková Šárka 0
33.- 48. Kubáčková Oldřiška 0
33.- 48. Vařejčko Marek Předhrádí 0
33.- 48. Vaina Jiří 0
33.- 48. Kubec ml. Jiří Kvasiny 0
33.- 48. Effenberková Monika 0
33.- 48. Richter Jan 0
33.- 48. Drtil Pavel Mladší Vrbno pod Pradědem 0
33.- 48. Michalíková Martina 0
49.- 64. Andrejs Jaroslav 0
49.- 64. Doležal Petr Psrdubice 0
49.- 64. Šmíd Jaroslav 0
49.- 64. Rafael Ladislav 0
49.- 64. Šretrová Andrea 0
49.- 64. Burda Milan 0
49.- 64. Michl Petr Hronov 0
49.- 64. Kořínek Ondřej Nový Bydžov 0
49.- 64. Kollert David Dobruška 0
49.- 64. Flégl jan 0
49.- 64. Vedra Jakub 0
49.- 64. Ondra Lukáš 0
49.- 64. Mullerová Monika 0
49.- 64. Tačík Ondra 0
49.- 64. Komárková Tereza Dašice 0
49.- 64. Moravec Eduard Nový Bydžov 0
65.- 96. Šmídová Radka 0
65.- 96. Barešová Květoslava Dobruška 0
65.- 96. Gabčo Roman 0
65.- 96. Ouvín Tomáš Nový Bydžov 0
65.- 96. Gabčo Patrik 0
65.- 96. Štáral Jan 0
65.- 96. Šmídová Lucie 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace