Informace o turnaji

Název turnaje Faraon Cup 2020
Kolo 9
Datum 16.09.2020
Hrací místo Kavárna Skalsko
Kraj Pardubický
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 26
Organizátor Severýn Pavel

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Severýn Pavel
Šírek Michal
Podroužek Vít
Ondráček Martin
Vyčichl Michal
Popelka Michal
Pilař Petr
Ondráček Michal
Bříza Tomáš
Zvolánek Radim
Kavalír Pavel
Břicháček Pavel
Bidmon Petr
Čáslavka Petr
Krupka Jan
Felkl Tomáš
Paulus Lukáš
Psota Filip
Horák Jiří
Palán Petr
Šulista Jiří
Sobotka Radek
Zoulík Lukáš
Kubový Vít
Černý Martin
Pátek Martin

Hrací plán

1
32
na 109
2:0
17
2:0
2:0
95
16
na 81
2:0
2:1
9
2:0
24
na 107
2:0
2:1
2:0
2:0
25
2:1
79
97
8
na 73
2:1
5
28
na 105
2:0
2:1
21
2:1
2:0
99
12
na 79
2:0
2:0
2:1
13
2:0
20
na 103
2:0
2:1
2:1
29
71
81
101
4
na 67
2:0
3
30
na 101
2:0
19
103
14
na 85
2:1
2:0
2:1
11
2:0
22
na 99
2:1
2:0
2:1
27
4:0
83
105
6
na 71
2:1
7
2:0
26
na 97
2:0
2:1
2:1
2:0
23
2:0
2:0
107
10
na 83
2:1
2:0
2:0
15
2:0
18
na 95
2:1
2:0
2:1
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Čáslavka Petr Zavření nad 100 108
Ondráček Martin Zavření nad 100 113
Zoulík Lukáš Bingo 180
Severýn Pavel Zavření v 6.kole
( Položek: 1 - 4 z 4 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Severýn Pavel CZE000203 Savci Hlinsko 1150
2. Čáslavka Petr CZE051853 Darda Radim 1050
3. Pilař Petr CZE003098 Elklima Trhová Kamenice 950
4. Palán Petr CZE057535 Chotěboř 850
5.- 6. Paulus Lukáš CZE031796 Střelci Vrbatův Kostelec 750
5.- 6. Bidmon Petr CZE050957 Hlinsko 750
7.- 8. Horák Jiří CZE054705 Centrála Kameničky 650
7.- 8. Ondráček Martin CZE013375 Savci Hlinsko 650
9.-12. Šírek Michal CZE033265 U Ajšíra Studnice 550
9.-12. Bříza Tomáš CZE045339 Hlinsko (tut) 550
9.-12. Kubový Vít CZE062417 Krucemburk 550
9.-12. Břicháček Pavel CZE041113 Střelci Vrbatův Kostelec 550
13.-16. Felkl Tomáš CZE058317 Komáři Skuteč 450
13.-16. Zoulík Lukáš CZE062595 Komářá Skuteč 450
13.-16. Ondráček Michal CZE040220 Hlinsko (tut) 450
13.-16. Černý Martin CZE041104 Střelci Vrbatův Kostelec 450
17.-24. Šulista Jiří CZE053061 Rozsochatec 350
17.-24. Krupka Jan CZE057371 Skuteč 350
17.-24. Kavalír Pavel CZE045205 Forza Hlinsko 350
17.-24. Vyčichl Michal CZE054069 Komáři Skuteč 350
17.-24. Popelka Michal CZE040221 TPV Sniper Hlinsko 350
17.-24. Psota Filip CZE060542 Střelci Vrbatův Kostelec 350
17.-24. Zvolánek Radim CZE045204 Hlinsko (tut) 350
17.-24. Pátek Martin CZE067401 Faraon Hlinsko B 350
25.-32. Sobotka Radek CZE049198 Centrála Kameničky 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace