Informace o turnaji

Název turnaje finále VT2020 muži
Kolo
Datum 19.09.2020
Hrací místo KD Skála
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 57
Organizátor Bártl David

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adam Michal
Bártl David
Bartušek Jiří
Benda Lukáš
Bílek Michal
Bílek Radek
Boháč Martin
Březina Lukáš
Čámský Petr
Čermák Michal
Číha Petr
Doležal Jan
Doležal Kamil
Doležal Lukáš
Dostál Radek
Došek Martin
Fišara Vladimír
Hranický Rostislav
Janošťák Václav
Jenšík Ondřej
Kameník Roman
Kokrda Michal
Kopeček Ondřej
Kružík Petr
Křípal Milan
Kubát Lukáš
Kunčar Leopold
Kúřil Stanislav
Marek Jaroslav
Maštera Zdeněk
Med Lukáš
Meloun Ondřej
Menšík Filip
Močuba Jiří
Navrátil Karel
Nejedlý Zdeněk
Neuwirth Jan
Nevídal Miloš
Novák Radek
Novák Marek
Pivoňka Pavel
Pleskač Bohumil
Posekaný Tomáš
Rückl Ivo
Stoklasa Jan
Strašil Pavel
Šimůnek Martin
Šťastný Michal
Tuček Roman
Tůma Martin
Vierer Jaromír
Vondra Aleš
Vondrák Miroslav
Zámostný ml Tomáš
Zámostný st Tomáš
Zuda Michal
Žuravlov Boris

Hrací plán

1
64
na 221
33
191
32
na 165
17
48
na 219
49
159
193
16
na 147
9
56
na 217
41
195
24
na 163
25
40
na 215
57
143
161
197
8
na 135
5
60
na 213
37
199
28
na 161
21
44
na 211
53
163
201
12
na 149
13
52
na 209
45
203
20
na 159
29
36
na 207
61
135
145
165
205
4
na 131
3
62
na 205
35
207
30
na 173
19
46
na 203
51
167
209
14
na 143
11
54
na 201
43
211
22
na 171
27
38
na 199
59
147
169
213
6
na 137
7
58
na 197
39
215
26
na 169
23
42
na 195
55
171
217
10
na 145
15
50
na 193
47
219
18
na 167
31
34
na 191
63
131
137
149
173
221
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Kopeček Ondřej 0
2. Strašil Pavel CZE015487 0
3. Dostál Radek CZE000514 0
4. Stoklasa Jan CZE002140 0
5.- 6. Novák Radek 0
5.- 6. Adam Michal CZE011662 Skála 0
7.- 8. Bártl David CZE001696 0
7.- 8. Hranický Rostislav CZE062928 0
9.-12. Čámský Petr CZE058417 0
9.-12. Vondrák Miroslav 0
9.-12. Fišara Vladimír CZE001724 0
9.-12. Kameník Roman 0
13.-16. Číha Petr CZE001587 0
13.-16. Novák Marek CZE061220 0
13.-16. Kúřil Stanislav 0
13.-16. Nevídal Miloš 0
17.-24. Zámostný ml Tomáš CZE062403 0
17.-24. Doležal Jan 0
17.-24. Došek Martin CZE045588 0
17.-24. Navrátil Karel CZE009044 0
17.-24. Březina Lukáš 0
17.-24. Jenšík Ondřej CZE057906 0
17.-24. Benda Lukáš CZE026430 0
17.-24. Šimůnek Martin CZE049508 0
25.-32. Kubát Lukáš 0
25.-32. Posekaný Tomáš 0
25.-32. Křípal Milan CZE033123 0
25.-32. Vondra Aleš CZE063135 0
25.-32. Vierer Jaromír 0
25.-32. Boháč Martin 0
25.-32. Janošťák Václav CZE033658 0
25.-32. Čermák Michal CZE057910 0
33.-48. Neuwirth Jan 0
33.-48. Menšík Filip CZE011054 0
33.-48. Žuravlov Boris 0
33.-48. Rückl Ivo 0
33.-48. Meloun Ondřej Havlíčkův Brod 0
33.-48. Bílek Radek CZE056362 0
33.-48. Nejedlý Zdeněk 0
33.-48. Pivoňka Pavel 0
33.-48. Bílek Michal CZE067493 0
33.-48. Pleskač Bohumil CZE049912 0
33.-48. Tuček Roman 0
33.-48. Šťastný Michal 0
33.-48. Bartušek Jiří 0
33.-48. Doležal Kamil 0
33.-48. Doležal Lukáš 0
33.-48. Med Lukáš 0
49.-64. Kokrda Michal Havlíčkův Brod 0
49.-64. Kružík Petr 0
49.-64. Močuba Jiří CZE062045 0
49.-64. Tůma Martin Skála 0
49.-64. Zuda Michal 0
49.-64. Marek Jaroslav 0
49.-64. Maštera Zdeněk 0
49.-64. Zámostný st Tomáš 0
49.-64. Kunčar Leopold CZE002085 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace