Informace o turnaji

Název turnaje VT Kozlovna 2020
Kolo 24
Datum 29.06.2020
Hrací místo Jihlava Kozlovna Krystal
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 24
Organizátor Zána Oldřich

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Babický Michal
Benda Lukáš
Bílek Radek
Boháčová Lucie
Čechová Kateřina
Číha Petr
Doležal Jan
Frühaufová Marcela
Hranický Rostislav
Kadlec Martin
Klíma Kvirín
Kopeček Ondřej
Navrátil Karel
Němec Jaromír
Novák Marek
Sedláček Pavel
Šimek Jakub
Tučková Dana
Tučková Veronika
Vaněček Ondřej
Vondra Aleš
Zámostný Tomáš
Zámostný st. Tomáš
Zána Oldřich

Hrací plán

1
32
na 109
17
95
16
na 81
9
24
na 107
25
79
97
8
na 73
5
28
na 105
21
99
12
na 79
13
20
na 103
29
71
81
101
4
na 67
3
30
na 101
19
103
14
na 85
11
22
na 99
27
83
105
6
na 71
7
26
na 97
23
107
10
na 83
15
18
na 95
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Číha Petr Jiná kuriozita výherce středaře
Doležal Jan Bingo 180
Číha Petr Zavření v 6.kole 44
Navrátil Karel Bingo 180
( Položek: 1 - 4 z 4 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Doležal Jan CZE062907 70
2. Novák Marek CZE061220 Dragon darts Jihlava 65
3. Číha Petr CZE001587 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 60
4. Navrátil Karel CZE009044 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 55
5.- 6. Vondra Aleš CZE063135 50
5.- 6. Benda Lukáš CZE026430 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 50
7.- 8. Sedláček Pavel CZE054627 45
7.- 8. Šimek Jakub CZE063198 45
9.-12. Němec Jaromír CZE049162 Panda Jihlava 40
9.-12. Bílek Radek CZE056362 Dragon darts jihlava 40
9.-12. Čechová Kateřina CZE064386 Zapomění Jihlava 40
9.-12. Zána Oldřich CZE049161 Panda Jihlava 40
13.-16. Frühaufová Marcela CZE039792 Fčely Střítež 35
13.-16. Zámostný st. Tomáš CZE066283 35
13.-16. Klíma Kvirín CZE066638 35
13.-16. Kadlec Martin CZE064272 35
17.-24. Tučková Dana CZE051452 Dragon darts Jihlava 30
17.-24. Boháčová Lucie CZE059353 Cerberos VM 30
17.-24. Hranický Rostislav CZE062928 30
17.-24. Babický Michal CZE063138 30
17.-24. Tučková Veronika CZE065966 30
17.-24. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 30
17.-24. Kopeček Ondřej CZE059905 Formanský dravci B Jihlava 30
17.-24. Vaněček Ondřej CZE049163 Panda Jihlava 30
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace