Informace o turnaji

Název turnaje MT 2020 - I.
Kolo 4
Datum 11.03.2020
Hrací místo Pivní Bar Meloun
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 16
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Barešová Lucie
Beranová Lucie
Čermáková Lenka
Fikar Rostislav
Horáková Kristýna
Hronek Tomáš
Kemrová Kristýna
Luža Josef
Moravec Luboš
Prášek Pavel
Rosenberg Martin
Vacek Tomáš
Vágner Martin
Váňa Jaromír
Votřel Adam
Žáček Jan

Hrací plán

1
16
na 53
9
47
8
na 39
5
12
na 51
13
39
49
4
na 35
3
14
na 49
11
51
6
na 41
7
10
na 47
15
35
41
53
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Rosenberg Martin Bingo 171 (vs Jenda)
Rosenberg Martin Zavření v 5.kole 2.šipka 42-10,D16 (vs Jenda)
Prášek Pavel Zavření nad 100 100 (vs Mates)
Váňa Jaromír Zavření nad 100 107 (vs Tomas)
Fikar Rostislav Bingo 180 (vs Jenda)
Fikar Rostislav Zavření v 6.kole 2.šipka 71-T19,D7 (vs Jenda)
Beranová Lucie Zavření středem BEJK (vs Tomas)
Fikar Rostislav Zavření středem (vs Jenda)
Fikar Rostislav Zavření středem (vs Lenka)
( Položek: 1 - 9 z 9 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 110
2. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 100
3. Moravec Luboš RSS0186 Klobáci Ledeč 90
4. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 80
5.- 6. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 70
5.- 6. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 70
7.- 8. Beranová Lucie RSS0074 D.C. Hornets Světlá 60
7.- 8. Čermáková Lenka RSS0010 Melouni B Světlá 60
9.-12. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 50
9.-12. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 50
9.-12. Žáček Jan RSS0043 Klobáci Ledeč 50
9.-12. Votřel Adam Světlá n/S. 50
13.-16. Vacek Tomáš RSS0042 Klobáci Ledeč 40
13.-16. Barešová Lucie RSS0002 Melouni Světlá 40
13.-16. Horáková Kristýna Světlá n/S. 40
13.-16. Vágner Martin RSS0019 Melouni B Světlá 40
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace