Informace o turnaji

Název turnaje MT 2020 - I.
Kolo 2
Datum 12.02.2020
Hrací místo Pivní Bar Meloun
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 18
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Bareš Ondřej
Barták Zdeněk
Beranová Lucie
Ceplecha Michal
Čermáková Lenka
Daňo Lukáš
Fikar Rostislav
Horáková Kristýna
Hronek Tomáš
Kemrová Kristýna
Luža Josef
Moravec Luboš
Prášek Pavel
Rezek Josef
Váňa Jaromír
Votřel Adam
Zavadil Filip
Žáček Jan

Hrací plán

1
32
na 109
2:1
17
2:1
2:0
95
16
na 81
2:0
2:0
9
24
na 107
2:0
2:1
25
79
97
8
na 73
2:0
5
28
na 105
2:1
2:1
21
99
12
na 79
2:0
2:0
2:0
13
20
na 103
2:0
2:0
29
71
81
101
4
na 67
2:1
3
30
na 101
2:0
19
103
14
na 85
2:0
2:1
2:1
11
22
na 99
2:1
2:1
27
2:0
83
105
6
na 71
2:1
7
26
na 97
2:0
2:0
2:1
23
107
10
na 83
2:0
2:0
2:0
15
2:1
18
na 95
2:0
2:0
2:0
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Bareš Ondřej Bingo 180 (vs Luboš)
Bareš Ondřej Zavření v 6.kole 1.šipka (vs Tomas)
Daňo Lukáš Zavření v 6.kole 2.šipka (vs Pepe)
Rezek Josef Zavření nad 100 106 (vs Zdenda)
Žáček Jan Jiná kuriozita Pan Vyřazovák (2.Týna K.,3.Luky)
Rezek Josef Bingo 171 (vs Luky)
Fikar Rostislav Zavření v 6.kole 3.šipka (vs Barny)
Bareš Ondřej Zavření v 5.kole 3.šipka (vs Jenda)
Rezek Josef Bingo 171 (vs Barny)
( Položek: 1 - 9 z 9 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 60
2. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni B Světlá 55
3. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 50
4. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 45
5.- 6. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 40
5.- 6. Žáček Jan RSS0043 Klobáci Ledeč 40
7.- 8. Čermáková Lenka RSS0010 Melouni B Světlá 35
7.- 8. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 35
9.-12. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 30
9.-12. Votřel Adam Světlá n/S. 30
9.-12. Barták Zdeněk RSS0036 Klobáci Ledeč 30
9.-12. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 30
13.-16. Beranová Lucie RSS0074 D.C. Hornets Světlá 25
13.-16. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 25
13.-16. Moravec Luboš RSS0186 Klobáci Ledeč 25
13.-16. Zavadil Filip RSS0020 Melouni B Světlá 25
17.-24. Ceplecha Michal RSS0198 D.C Hornets Světlá 20
17.-24. Horáková Kristýna Světlá n/S. 20
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace