Informace o turnaji

Název turnaje VT Kozlovna 2020
Kolo 16
Datum 10.02.2020
Hrací místo Jihlava Kozlovna Krystal
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 17
Organizátor Zána Oldřich

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Babický Michal
Bednář Martin
Čechová Kateřina
Duchanová Zlata
Frühaufová Marcela
Holoubek Petr
Janoušek Marek
Marešová Jana
Navrátil Karel
Novák Aleš
Poláček Luboš
Šaman Ladislav
Šimek Jakub
Vondra Aleš
Vondrák Miroslav
Zána Oldřich
Zuda Michal

Hrací plán

1
32
na 109
17
95
16
na 81
9
24
na 107
25
79
97
8
na 73
5
28
na 105
21
99
12
na 79
13
20
na 103
29
71
81
101
4
na 67
3
30
na 101
19
103
14
na 85
11
22
na 99
27
83
105
6
na 71
7
26
na 97
23
107
10
na 83
15
18
na 95
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Zána Oldřich Jiná kuriozita mistr středař
Vondra Aleš Zavření v 6.kole
Frühaufová Marcela Bingo 171
Babický Michal Bingo 171
Šimek Jakub Bingo 171
Vondrák Miroslav Bingo 171
Vondrák Miroslav Bingo 171
( Položek: 1 - 7 z 7 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Vondrák Miroslav CZE056477 70
2. Šimek Jakub CZE063198 65
3. Holoubek Petr CZE002307 Averze Třešť 60
4. Novák Aleš CZE004601 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 55
5.- 6. Babický Michal CZE063138 50
5.- 6. Navrátil Karel CZE009044 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 50
7.- 8. Zána Oldřich CZE049161 Panda Jihlava 45
7.- 8. Janoušek Marek CZE055459 Formansky dravci Jihlava 45
9.-12. Poláček Luboš CZE052195 Panda Jihlava 40
9.-12. Frühaufová Marcela CZE039792 Fčely Střítež 40
9.-12. Zuda Michal CZE004521 Hospůdka na růžku Jihlava 40
9.-12. Vondra Aleš CZE063135 40
13.-16. Čechová Kateřina CZE064386 Zapomění Jihlava 35
13.-16. Duchanová Zlata CZE055460 Fčely Střítež 35
13.-16. Marešová Jana CZE066655 35
13.-16. Bednář Martin CZE005253 Hospůdka na růžku Jihlava 35
17.-24. Šaman Ladislav CZE066758 Jihlava 30
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace