Informace o turnaji

Název turnaje MT 2020 - II.
Kolo 1
Datum 07.02.2020
Hrací místo Pivní Bar Meloun
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 17
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Barešová Lucie
Čermáková Lenka
Fikar Rostislav
Horáková Kristýna
Hronek Tomáš
Kemrová Kristýna
Luža Josef
Moravec Luboš
Prášek Pavel
Rezek Josef
Rosenberg Martin
Vacek Tomáš
Vágner Martin
Vácha Michal
Váňa Jaromír
Votřel Adam
Žáček Jan

Hrací plán

1
32
na 109
17
95
16
na 81
9
24
na 107
25
79
97
8
na 73
5
28
na 105
21
99
12
na 79
13
20
na 103
29
71
81
101
4
na 67
3
30
na 101
19
103
14
na 85
11
22
na 99
27
83
105
6
na 71
7
26
na 97
23
107
10
na 83
15
18
na 95
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Žáček Jan Zavření nad 100 Parádní 170!!! (vs Luboš)
Žáček Jan Zavření v 6.kole 3.šipka (vs Luboš)
Žáček Jan Zavření středem 170-T20,T20,BEJK (vs Luboš)
Žáček Jan Bingo 170 (vs Luboš)
Rezek Josef Zavření v 6.kole 3.šipka
Fikar Rostislav Bingo 180 (vs Miras)
( Položek: 1 - 6 z 6 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Žáček Jan RSS0043 Klobáci Ledeč 60
2. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 55
3. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 50
4. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 45
5.- 6. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 40
5.- 6. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 40
7.- 8. Votřel Adam Světlá n/S. 35
7.- 8. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 35
9.-12. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 30
9.-12. Vacek Tomáš RSS0042 Klobáci Ledeč 30
9.-12. Vácha Michal RSS0058 Lepáci Pohoda Světlá 30
9.-12. Moravec Luboš RSS0186 Klobáci Ledeč 30
13.-16. Čermáková Lenka RSS0010 Melouni B Světlá 25
13.-16. Vágner Martin RSS0019 Melouni B Světlá 25
13.-16. Barešová Lucie RSS0002 Melouni Světlá 25
13.-16. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 25
17.-24. Horáková Kristýna Světlá n/S. 20
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace