Informace o turnaji

Název turnaje Pekelná 666 Pohoda
Kolo
Datum 30.11.2019
Hrací místo Klub Pohoda Světlá n/S.
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 25
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adamec Thomas
Bareš Ondřej
Beranová Lucie
Beranová Tereza
Fikar Rostislav
Haško Zdeněk
Hronek Tomáš
Chlumský Jiří
Jenčíková Marie
Kemrová Kristýna
Menšík Filip
Moravec Luboš
Pikner Pavel
Prášek Pavel
Půža Pavel
Rezek Josef
Rückl Ivo
Surovec Michal
Sviták Adam
Šimůnek Martin
Ujčík Radek
Vácha Michal
Váňa Jaromír
Velíšek David
Žáček Jan

Hrací plán

1
32
na 109
17
95
16
na 81
9
24
na 107
25
79
97
8
na 73
5
28
na 105
21
99
12
na 79
13
20
na 103
29
71
81
101
4
na 67
3
30
na 101
19
103
14
na 85
11
22
na 99
27
83
105
6
na 71
7
26
na 97
23
107
10
na 83
15
18
na 95
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Rezek Josef Jiná kuriozita Pan Středař (2.Pikner,3.Velíšek,4.Fikar)
( Položek: 1 - 1 z 1 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 0
2. Chlumský Jiří CZE053439 (Čerti Kolín) 0
3. Žáček Jan RSS0043 Klobáci Ledeč 0
4. Šimůnek Martin RSS0190 Vršovičáci Havlíčkův Brod 0
5.- 6. Beranová Lucie RSS0074 D.C. Hornets Světlá 0
5.- 6. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 0
7.- 8. Rückl Ivo RSS0040 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
7.- 8. Pikner Pavel CZE053690 (Čerti Kolín) 0
9.-12. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 0
9.-12. Velíšek David Světlá n/S. 0
9.-12. Jenčíková Marie Havlíčkův Brod 0
9.-12. Půža Pavel CZE001223 (Formanský Dravci Jihlava) 0
13.-16. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 0
13.-16. Ujčík Radek RSS0009 Melouni Světlá 0
13.-16. Haško Zdeněk RSS0191 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
13.-16. Moravec Luboš RSS0186 Klobáci Ledeč 0
17.-24. Adamec Thomas RSS0051 Lepáci Pohoda Světlá 0
17.-24. Vácha Michal RSS0058 Lepáci Pohoda Světlá 0
17.-24. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
17.-24. Menšík Filip RSS0026 Banditi Humpolec 0
17.-24. Beranová Tereza RSS0144 D.C. Hornets Světlá 0
17.-24. Sviták Adam Havlíčkův Brod 0
17.-24. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 0
17.-24. Surovec Michal RSS0057 Lepáci Pohoda Světlá 0
25.-32. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace