Informace o turnaji

Název turnaje PSM Cricket
Kolo
Datum 08.11.2019
Hrací místo Sokolovna Světlá nad Sázavou
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 35
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Bareš Ondřej
Barešová Lucie
Barták Zdeněk
Beranová Lucie
Čámský Petr
Daňo Lukáš
Dvořák Tomáš
Fikar Rostislav
Fotr Jan
Kemrová Kristýna
Královský Martin
Krejčí Jan
Luža Josef
Málek Josef
Malinský Petr
Marek Jaroslav
Med Petr
Menšík Filip
Moravec Luboš
Nedó David
Nevídal Miloš
Novák Ivan
Prášek Pavel
Procházka Michal
Rezek Josef
Soukup Zdeněk
Stoklasa Jan
Teichnerová Kateřina
Ulrich Václav
Vágner Martin
Vácha Michal
Váňa Jaromír
Záruba Jiří
Zavadil Filip
Žáček Jan

Hrací plán

1
64
na 221
33
191
32
na 165
17
48
na 219
49
159
193
16
na 147
9
56
na 217
41
195
24
na 163
25
40
na 215
57
143
161
197
8
na 135
5
60
na 213
37
199
28
na 161
21
44
na 211
53
163
201
12
na 149
13
52
na 209
45
203
20
na 159
29
36
na 207
61
135
145
165
205
4
na 131
3
62
na 205
35
207
30
na 173
19
46
na 203
51
167
209
14
na 143
11
54
na 201
43
211
22
na 171
4:3
27
38
na 199
59
147
169
213
6
na 137
7
58
na 197
39
215
26
na 169
23
42
na 195
55
171
217
10
na 145
15
50
na 193
47
219
18
na 167
31
34
na 191
63
131
137
149
173
221
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Nedó David CZE049959 Platanský Nerv Praha 0
2. Záruba Jiří Zlatý Barbaři Praha 0
3. Novák Ivan CZE025179 Falcon Praha B 0
4. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
5.- 6. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
5.- 6. Čámský Petr RSS0024 Banditi Humpolec 0
7.- 8. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
7.- 8. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 0
9.-12. Teichnerová Kateřina No Stress Praha 0
9.-12. Nevídal Miloš RSS0006 Melouni Světlá 0
9.-12. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni B Světlá 0
9.-12. Žáček Jan RSS0043 Klobáci Ledeč 0
13.-16. Soukup Zdeněk RSS0027 Banditi Humpolec 0
13.-16. Beranová Lucie RSS0074 D.C. Hornets Světlá 0
13.-16. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 0
13.-16. Procházka Michal RSS0039 Klobáci Ledeč 0
17.-24. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 0
17.-24. Malinský Petr RSS0005 Melouni Světlá 0
17.-24. Menšík Filip RSS0026 Banditi Humpolec 0
17.-24. Vágner Martin RSS0019 Melouni B Světlá 0
17.-24. Marek Jaroslav Humpolec 0
17.-24. Málek Josef RSS0038 Klobáci Ledeč 0
17.-24. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 0
17.-24. Dvořák Tomáš RSS0004 Melouni Světlá 0
25.-32. Fotr Jan RSS0037 Klobáci Ledeč 0
25.-32. Krejčí Jan CZE000797 Rychlý Hroty B Praha 0
25.-32. Barešová Lucie RSS0002 Melouni Světlá 0
25.-32. Zavadil Filip RSS0020 Melouni B Světlá 0
25.-32. Královský Martin Praha 0
25.-32. Med Petr RSS0025 Banditi Humpolec 0
25.-32. Barták Zdeněk RSS0036 Klobáci Ledeč 0
25.-32. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 0
33.-48. Moravec Luboš RSS0186 Klobáci Ledeč 0
33.-48. Ulrich Václav RSS0079 D.C. Hornets Světlá 0
33.-48. Vácha Michal RSS0058 Lepáci Pohoda Světlá 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace