Informace o turnaji

Název turnaje MT2019
Kolo 12
Datum 09.10.2019
Hrací místo Pivní Bar Meloun
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 22
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adam Michal
Bareš Ondřej
Barták Radek
Barták Zdeněk
Bártl David
Hranický Rostislav
Hronek Tomáš
Luža Josef
Menšík Filip
Prášek Pavel
Rezek Josef
Smetana David
Stoklasa Jan
Svobodová Klára
Tůma Martin
Vacek Tomáš
Vágner Martin
Váňa Jaromír
Vopěnka Jiří
Zavadil Filip
Žáček Jan
Žáček Václav st.

Hrací plán

1
32
na 109
2:0
17
2:1
2:0
95
16
na 81
2:1
2:0
9
24
na 107
2:0
2:0
25
79
97
8
na 73
2:1
5
28
na 105
2:1
2:0
21
2:0
2:0
99
12
na 79
2:1
2:0
2:1
13
2:0
20
na 103
2:0
2:1
2:0
29
71
81
101
4
na 67
2:1
3
30
na 101
2:0
19
2:0
2:1
103
14
na 85
2:0
2:1
2:1
11
2:0
22
na 99
2:0
2:1
2:1
27
2:0
83
105
6
na 71
2:0
7
26
na 97
2:1
2:0
2:1
23
107
10
na 83
2:0
2:1
2:1
15
2:1
18
na 95
2:0
2:1
2:0
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Žáček Jan Zavření nad 100 157-T20,T19,D20 (vs Zavadil Filip)
Žáček Jan Bingo 157 (vs Zavadil Filip)
Adam Michal Bingo 180 (vs Menšík Filip)
Bareš Ondřej Zavření nad 100 101-17,T20,D12 (vs Barták Zdeněk)
Bártl David Zavření v 6.kole 3.šipka (vs Vacek Tomáš)
Stoklasa Jan Zavření v 6.kole 3.šipka (vs Tůma Martin)
Menšík Filip Zavření nad 100 100 (vs Tůma Martin)
Adam Michal Bingo 180 (vs Váňa Jaromír)
Adam Michal Zavření v 6.kole 3.šipka (vs Váňa Jaromír)
Stoklasa Jan Zavření v 6.kole 2.šipka (vs Adam Michal)
( Položek: 1 - 10 z 10 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
2. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
3. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
4. Adam Michal RSS0023 Banditi Humpolec 0
5.- 6. Zavadil Filip RSS0020 Melouni B Světlá 0
5.- 6. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 0
7.- 8. Svobodová Klára RSS0071 D.C. Goblins Humpolec 0
7.- 8. Menšík Filip RSS0026 Banditi Humpolec 0
9.-12. Žáček Jan RSS0043 Klobáci Ledeč 0
9.-12. Vacek Tomáš RSS0042 Klobáci Ledeč 0
9.-12. Tůma Martin RSS0073 D.C. Goblins Humpolec 0
9.-12. Žáček Václav st. RSS0081 D.C. Hornets Světlá 0
13.-16. Barták Radek RSS0143 Klobáci Ledeč 0
13.-16. Vopěnka Jiří RSS0080 D.C. Hornets Světlá 0
13.-16. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 0
13.-16. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
17.-24. Vágner Martin RSS0019 Melouni B Světlá 0
17.-24. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 0
17.-24. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 0
17.-24. Hranický Rostislav RSS0184 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 0
17.-24. Smetana David RSS0078 D.C. Hornets Světlá 0
17.-24. Barták Zdeněk RSS0036 Klobáci Ledeč 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace