Informace o turnaji

Název turnaje Posvícenský turnaj Studnice 2019
Kolo 8
Datum 05.10.2019
Hrací místo Studnice
Kraj Pardubický
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 62
Organizátor Vašulín Miloš

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adámek Dalibor
Bádal Ludvík
Bezouška Michal
Bidlo Karel
Bidmon Petr
Bílý Tomáš
Brandejský Petr
Bříza Tomáš
Dobšíček Jan
Doležal Petr
Dostál Jaromír
Felkl Tomáš
Fotr Pavel
Gregor Ondřej
Hnízdil Martin
Hnízdil Petr
Horák Jiří
Jakoubek Jiří
Jebousek Luděk
Klepetko ml. Josef
Klepetko st. Josef
Kočička Václav
Kohout Martin
Král Michal
Král Miloš
Kubeš Michal
Kubový Vít
Kurka Jaroslav
Lelek Petr
Matějíček Michal
Matějičný Radek
Matějka Aleš
Musel Petr
Myška Vít
Němec Václav
Neumann Milan
Opavsky Martin
Osmík Ondřej
Paldrman Čeněk
Paseka Stanislav
Pešek Tomáš
Pilař Petr
Pokorný Vladislav
Popelka Michal
Pošík Martin
Prokop Michal
Roček Jiří
Routner Roman
Severýn Pavel
Schuster Dominik
Sláma Matěj
Sobotka Leoš ml.
Šimon Miroslav
Šírek Michal
Štorek Vítězslav
Tichý Martin
Trávníček Jaromír
Vašek Roman
Vašulín Miloš
Vtípil Ondřej
Zvolánek Radim
Žák Marek

Hrací plán

1
64
na 221
33
191
32
na 165
17
48
na 219
49
159
193
16
na 147
9
56
na 217
41
195
24
na 163
25
40
na 215
57
143
161
197
8
na 135
5
60
na 213
37
199
28
na 161
21
44
na 211
53
163
201
12
na 149
13
52
na 209
45
203
20
na 159
29
36
na 207
61
135
145
165
205
4
na 131
3
62
na 205
35
207
30
na 173
19
46
na 203
51
167
209
14
na 143
11
54
na 201
43
211
22
na 171
27
38
na 199
59
147
169
213
6
na 137
7
58
na 197
39
215
26
na 169
23
42
na 195
55
171
217
10
na 145
15
50
na 193
47
219
18
na 167
31
34
na 191
63
131
137
149
173
221
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Dobšíček Jan CZE021441 Trefa 21 1900
2. Severýn Pavel CZE000203 Savci Hlinsko 1750
3. Matějičný Radek CZE009463 Trosky litomyšl 1600
4. Bidlo Karel CZE050715 Dc Roveň 1450
5.- 6. Doležal Petr 1300
5.- 6. Vašulín Miloš CZE045567 U Ajšíra Studnice 1300
7.- 8. Pokorný Vladislav CZE027301 Savci Hlinsko 1150
7.- 8. Pilař Petr CZE003098 Elklima Trhová Kamenice 1150
9.-12. Klepetko ml. Josef CZE029582 Jeříšská Letka 1000
9.-12. Opavsky Martin Klášterní Mniši 1000
9.-12. Klepetko st. Josef CZE048716 Jeříšská Letka 1000
9.-12. Kurka Jaroslav CZE005930 Dc Roveň 1000
13.-16. Kočička Václav Klášterní mniši slatinany 850
13.-16. Jakoubek Jiří CZE021758 Asgards 850
13.-16. Bílý Tomáš 850
13.-16. Sobotka Leoš ml. CZE001361 Elklima Trhová Kamenice 850
17.-24. Pošík Martin CZE035261 na palubě 700
17.-24. Kohout Martin CZE047918 Faraon Hlinsko 700
17.-24. Král Miloš CZE020459 Savci Hlinsko 700
17.-24. Routner Roman CZE013641 Štamgasti Luže 700
17.-24. Roček Jiří 700
17.-24. Kubeš Michal CZE056953 700
17.-24. Bidmon Petr CZE050957 Hlinsko 700
17.-24. Felkl Tomáš CZE058317 Komáři Skuteč 700
25.-32. Osmík Ondřej CZE060649 Trhová Kamenice 550
25.-32. Brandejský Petr CZE008311 Jeřišská letka 550
25.-32. Horák Jiří CZE054705 Centrála Kameničky 550
25.-32. Tichý Martin CZE038947 Respekt Hlinsko 550
25.-32. Gregor Ondřej CZE062962 Hamry 550
25.-32. Žák Marek CZE058100 550
25.-32. Vtípil Ondřej Hlinsko 550
25.-32. Paseka Stanislav CZE046891 Forza Hlinsko 550
33.-48. Lelek Petr 400
33.-48. Němec Václav CZE020697 Kocouři Moravany 400
33.-48. Šimon Miroslav CZE048718 Jeříšská Letka 400
33.-48. Fotr Pavel CZE007196 Klikaři Damníkov 400
33.-48. Štorek Vítězslav CZE047095 Motyčky Třebosice 400
33.-48. Bádal Ludvík CZE055567 400
33.-48. Myška Vít CZE040957 Hlinsko (tut) 400
33.-48. Prokop Michal CZE056138 Oflenda 400
33.-48. Pešek Tomáš CZE049920 Kořalky Přelouč 400
33.-48. Jebousek Luděk CZE053990 400
33.-48. Zvolánek Radim CZE045204 Hlinsko (tut) 400
33.-48. Dostál Jaromír 400
33.-48. Neumann Milan CZE064177 400
33.-48. Hnízdil Petr 400
33.-48. Adámek Dalibor CZE054699 U Ajšira Studnice 400
33.-48. Hnízdil Martin 400
49.-64. Matějíček Michal 250
49.-64. Král Michal CZE050412 IHC Hlinsko 250
49.-64. Paldrman Čeněk CZE040224 U Ajšíra Studnice 250
49.-64. Kubový Vít CZE062417 Krucemburk 250
49.-64. Bezouška Michal U Ajšíra Studnice 250
49.-64. Sláma Matěj 250
49.-64. Šírek Michal CZE033265 U Ajšíra Studnice 250
49.-64. Bříza Tomáš CZE045339 Hlinsko (tut) 250
49.-64. Matějka Aleš Oflenda 250
49.-64. Trávníček Jaromír CZE041686 U Ajšíra Studnice 250
49.-64. Popelka Michal CZE040221 TPV Sniper Hlinsko 250
49.-64. Vašek Roman 250
49.-64. Musel Petr 250
49.-64. Schuster Dominik CZE056355 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace