Informace o turnaji

Název turnaje MT2019
Kolo 10
Datum 25.09.2019
Hrací místo Pivní Bar Meloun
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 21
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adam Michal
Bareš Ondřej
Čámský Petr
Daňo Lukáš
Fikar Rostislav
Hemerka Vít
Lebruška Radek
Marek Jaroslav
Med Petr
Menšík Filip
Prášek Pavel
Prokop Roman
Stoklasa Jan
Svobodová Klára
Tůma Martin
Vacek Tomáš
Vágner Martin
Váňa Jaromír
Vopěnka Jiří
Žáček Václav st.
Žáček Jan

Hrací plán

1
32
na 109
2:0
17
2:0
2:1
95
16
na 81
2:0
2:1
9
24
na 107
2:0
2:0
25
79
97
8
na 73
2:0
5
28
na 105
2:0
2:0
21
2:0
2:1
99
12
na 79
2:1
2:1
2:0
13
2:0
20
na 103
2:0
2:1
2:0
29
71
81
101
4
na 67
2:1
3
30
na 101
2:1
19
2:0
2:0
103
14
na 85
2:1
2:0
2:0
11
22
na 99
2:0
2:0
27
4:1
83
105
6
na 71
2:1
7
26
na 97
2:1
2:0
2:1
23
107
10
na 83
2:1
2:0
2:0
15
2:0
18
na 95
2:0
2:0
2:0
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Tůma Martin Bingo 180 (vs Prášek Pavel)
Váňa Jaromír Jiná kuriozita Mistr Středař (2.Vágner Martin, 3.Bareš Ondřej)
Stoklasa Jan Zavření nad 100 111-T19,T20,D16 (vs Váňa Jaromír)
Vágner Martin Zavření nad 100 101-T17,Bull (vs Menšík Filip)
Vágner Martin Zavření středem 101-T17,BEJK (vs Menšík Filip)
Stoklasa Jan Zavření v 6.kole 3.šipka (vs Bareš Ondřej)
Menšík Filip Zavření v 6.kole 2.šipka
Čámský Petr Bingo 180 (vs Prášek Pavel)
( Položek: 1 - 8 z 8 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Čámský Petr RSS0024 Banditi Humpolec 0
2. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
3. Adam Michal RSS0023 Banditi Humpolec 0
4. Menšík Filip RSS0026 Banditi Humpolec 0
5.- 6. Žáček Jan RSS0043 Klobáci Ledeč 0
5.- 6. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni B Světlá 0
7.- 8. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
7.- 8. Vopěnka Jiří RSS0080 D.C. Hornets Světlá 0
9.-12. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
9.-12. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 0
9.-12. Svobodová Klára RSS0071 D.C. Goblins Humpolec 0
9.-12. Med Petr RSS0025 Banditi Humpolec 0
13.-16. Vágner Martin RSS0019 Melouni B Světlá 0
13.-16. Tůma Martin RSS0073 D.C. Goblins Humpolec 0
13.-16. Lebruška Radek RSS0076 D.C. Hornets Světlá 0
13.-16. Vacek Tomáš RSS0042 Klobáci Ledeč 0
17.-24. Žáček Václav st. RSS0081 D.C. Hornets Světlá 0
17.-24. Marek Jaroslav Humpolec 0
17.-24. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 0
17.-24. Prokop Roman Dolní Město 0
17.-24. Hemerka Vít RSS0201 D.C. Hornets Světlá 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace