Informace o turnaji

Název turnaje MT2019
Kolo 5
Datum 21.08.2019
Hrací místo Pivní Bar Meloun
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 19
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adam Michal
Bareš Ondřej
Beranová Lucie
Hronek Tomáš
Kaňkovský Roman
Luža Josef
Med Petr
Menšík Filip
Prášek Pavel
Prokop Roman
Rezek Josef
Rosenberg Martin
Smetana David
Stoklasa Jan
Vágner Martin
Váňa Jaromír
Vopěnka Jiří
Žáček Václav st.
Žáček Jan

Hrací plán

1
32
na 109
2:1
17
2:1
2:0
95
16
na 81
2:0
2:1
9
24
na 107
2:0
2:0
25
79
97
8
na 73
2:1
5
28
na 105
2:1
2:1
21
99
12
na 79
2:1
2:1
2:0
13
20
na 103
2:1
2:1
29
71
81
101
4
na 67
2:0
3
30
na 101
2:1
19
2:1
2:0
103
14
na 85
2:0
2:0
2:0
11
22
na 99
2:1
2:0
27
4:1
83
105
6
na 71
2:0
7
26
na 97
2:1
2:1
2:1
23
107
10
na 83
2:1
2:0
2:0
15
2:1
18
na 95
2:0
2:0
2:1
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Žáček Jan Zavření nad 100 106 (vs Hronek Tomáš)
Rezek Josef Bingo (vs Žáček Jan)
Rezek Josef Zavření v 5.kole 3.šipka (vs Žáček Jan)
Menšík Filip Zavření v 6.kole 2.šipka (vs Žáček Václav)
Stoklasa Jan Bingo 171 (vs Rezek Josef)
Adam Michal Bingo 180 (vs Váňa Jaromír)
Bareš Ondřej Bingo 156 (vs Stoklasa Jan)
Stoklasa Jan Bingo 171 (vs Bareš Ondřej)
( Položek: 1 - 8 z 8 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
2. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
3. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá 0
4. Menšík Filip RSS0026 Banditi Humpolec 0
5.- 6. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
5.- 6. Adam Michal RSS0023 Banditi Humpolec 0
7.- 8. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 0
7.- 8. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 0
9.-12. Med Petr RSS0025 Banditi Humpolec 0
9.-12. Žáček Jan RSS0043 Klobáci Ledeč 0
9.-12. Kaňkovský Roman RSS0153 Melouni Světlá 0
9.-12. Smetana David RSS0078 D.C. Hornets Světlá 0
13.-16. Žáček Václav st. RSS0081 D.C. Hornets Světlá 0
13.-16. Prokop Roman Dolní Město 0
13.-16. Vopěnka Jiří RSS0080 D.C. Hornets Světlá 0
13.-16. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 0
17.-24. Vágner Martin RSS0019 Melouni B Světlá 0
17.-24. Beranová Lucie RSS0074 D.C. Hornets Světlá 0
17.-24. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace