Informace o turnaji

Název turnaje X.OPEN AIR 2019
Kolo
Datum 10.08.2019
Hrací místo Občerstvení Terasa Světlá
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 20
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Bareš Ondřej
Barešová Lucie
Barták Radek
Barták Zdeněk
Čámský Petr
Dlabač Petr
Dvořák Tomáš
Fikar Rostislav
Hronek Tomáš
Jiráková Zdeňka
Kemrová Kristýna
Lebruška Radek
Luža Josef
Prášek Pavel
Rosenberg Martin
Smetana David
Stoklasa Jan
Váňa Jaromír
Vopěnka Aleš
Vopěnka Jiří

Hrací plán

1
32
na 109
2:1
17
2:0
2:1
95
16
na 81
2:1
2:0
9
24
na 107
2:0
2:1
25
79
97
8
na 73
2:1
5
28
na 105
2:0
2:0
21
99
12
na 79
2:0
2:1
2:0
13
2:1
20
na 103
2:0
2:1
2:1
29
71
81
101
4
na 67
2:0
3
30
na 101
2:0
19
2:1
103
14
na 85
2:0
2:1
2:1
11
22
na 99
2:1
2:1
27
4:0
83
105
6
na 71
2:0
7
26
na 97
2:1
2:1
2:0
23
107
10
na 83
2:0
2:0
2:0
15
2:0
18
na 95
2:0
2:1
2:0
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Váňa Jaromír Bingo 180 (vs Rosenberg Martin)
Lebruška Radek Zavření nad 100 100 (vs Prášek Pavel)
Bareš Ondřej Bingo 180 (vs Luža Josef)
Bareš Ondřej Zavření ve 4.kole 3.šipka-46 (vs Luža Josef)
Lebruška Radek Zavření nad 100 116 (vs Smetana David)
( Položek: 1 - 5 z 5 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
2. Čámský Petr RSS0024 Banditi Humpolec 0
3. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 0
4. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 0
5.- 6. Lebruška Radek RSS0076 D.C. Hornets Světlá 0
5.- 6. Barták Radek RSS0143 Klobáci Ledeč 0
7.- 8. Vopěnka Jiří RSS0080 D.C. Hornets Světlá 0
7.- 8. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
9.-12. Barešová Lucie RSS0002 Melouni Světlá 0
9.-12. Smetana David RSS0078 D.C. Hornets Světlá 0
9.-12. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 0
9.-12. Vopěnka Aleš Světlá n/S. 0
13.-16. Dvořák Tomáš RSS0004 Melouni Světlá 0
13.-16. Barták Zdeněk RSS0036 Klobáci Ledeč 0
13.-16. Jiráková Zdeňka Světlá n/S. 0
13.-16. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 0
17.-24. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 0
17.-24. Dlabač Petr Světlá n/S. 0
17.-24. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
17.-24. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace