Informace o turnaji

Název turnaje MT2019
Kolo 2
Datum 31.07.2019
Hrací místo Pivní Bar Meloun
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 18
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Adam Michal
Bareš Ondřej
Barešová Lucie
Barták Zdeněk
Fikar Rostislav
Hronek Tomáš
Kemrová Kristýna
Lebruška Radek
Linhart Jaroslav
Luža Josef
Menšík Filip
Prášek Pavel
Rosenberg Martin
Smetana David
Stoklasa Jan
Tůma Martin
Váňa Jaromír
Vopěnka Jiří

Hrací plán

1
32
na 109
2:0
17
2:1
2:0
95
16
na 81
2:1
2:0
9
24
na 107
2:1
2:1
25
79
97
8
na 73
2:0
5
28
na 105
2:1
2:0
21
99
12
na 79
2:1
2:0
2:0
13
20
na 103
2:1
2:1
29
71
81
101
4
na 67
2:1
3
30
na 101
2:0
19
103
14
na 85
2:1
2:0
2:1
11
22
na 99
2:1
2:1
27
4:0
83
105
6
na 71
2:0
7
26
na 97
2:1
2:1
2:0
23
107
10
na 83
2:0
2:1
2:1
15
2:0
18
na 95
2:0
2:1
2:1
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Bareš Ondřej Jiná kuriozita Mistr Středař
Tůma Martin Bingo 180 (vs Vopěnka Jiří)
Vopěnka Jiří Bingo 180 (vs Rosenberg Martin)
Fikar Rostislav Bingo 180 (vs Linhart Jaroslav)
Váňa Jaromír Bingo 180 (vs Stoklasa Jan)
Váňa Jaromír Zavření v 6.kole 2.šipka (vs Stoklasa Jan)
( Položek: 1 - 6 z 6 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
2. Lebruška Radek RSS0076 D.C. Hornets Světlá 0
3. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 0
4. Barták Zdeněk RSS0036 Klobáci Ledeč 0
5.- 6. Menšík Filip RSS0026 Banditi Humpolec 0
5.- 6. Fikar Rostislav RSS0012 Melouni B Světlá 0
7.- 8. Váňa Jaromír RSS0050 Halůzáci Světlá 0
7.- 8. Adam Michal RSS0023 Banditi Humpolec 0
9.-12. Vopěnka Jiří RSS0080 D.C. Hornets Světlá 0
9.-12. Luža Josef RSS0015 Melouni B Světlá 0
9.-12. Barešová Lucie RSS0002 Melouni Světlá 0
9.-12. Linhart Jaroslav RSS0135 Smrťovka Havlíčkův Brod 0
13.-16. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 0
13.-16. Kemrová Kristýna RSS0151 Melouni B Světlá 0
13.-16. Smetana David RSS0078 D.C. Hornets Světlá 0
13.-16. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
17.-24. Tůma Martin RSS0073 D.C. Goblins Humpolec 0
17.-24. Hronek Tomáš RSS0013 Melouni B Světlá 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace