Informace o turnaji

Název turnaje Finále Vysočina Tour 2019 - High Score
Kolo
Datum 15.06.2019
Hrací místo KD Knyk
Kraj Vysočina
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 25
Organizátor Bareš Ondřej

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Bareš Ondřej
Barešová Lucie
Bártl David
Beranová Lucie
Buchtová Klára
Čermák Michal
Čermáková Lenka
Číha Petr
Daňo Lukáš
Došek Martin
Frühaufová Marcela
Hranický Rostislav
Jenčík Pavel
Kozelka Václav
Kunčar Leopold
Lepič Karel
Meloun Ondřej
Mezera Tomáš
Močuba Jiří
Pleslová Aneta
Prášek Pavel
Strašil Pavel
Šimůnek Martin
Šulista Jiří
Vágner Martin

Hrací plán

1
32
na 109
17
95
16
na 81
9
24
na 107
25
79
97
8
na 73
5
28
na 105
21
99
12
na 79
13
20
na 103
29
71
81
101
4
na 67
2:1
3
30
na 101
19
103
14
na 85
11
22
na 99
27
2:1
83
105
6
na 71
7
26
na 97
2:0
23
107
10
na 83
15
18
na 95
31
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Číha Petr CZE001587 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 0
2. Lepič Karel Havlíčkův Brod 0
3. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 0
4. Šimůnek Martin CZE049508 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
5.- 6. Močuba Jiří CZE062045 DC Přibyslav 0
5.- 6. Strašil Pavel CZE015487 DC Přibyslav 0
7.- 8. Bártl David CZE001696 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 0
7.- 8. Hranický Rostislav CZE062928 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 0
9.-12. Čermáková Lenka RSS0010 Melouni B Světlá 0
9.-12. Barešová Lucie RSS0002 Melouni Světlá 0
9.-12. Došek Martin CZE045588 Formanský Dravci Jihlava 0
9.-12. Kozelka Václav CZE057907 SB Hostivař Praha 0
13.-16. Meloun Ondřej Havlíčkův Brod 0
13.-16. Kunčar Leopold CZE002085 Cerberos Velké Meziříčí B 0
13.-16. Čermák Michal CZE057910 DC Přibyslav B 0
13.-16. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni Světlá 0
17.-24. Beranová Lucie RSS0074 D.C. Hornets Světlá 0
17.-24. Buchtová Klára CZE061224 Cerberos Velké Meziříčí B 0
17.-24. Vágner Martin RSS0019 Melouni B Světlá 0
17.-24. Prášek Pavel RSS0017 Melouni B Světlá 0
17.-24. Mezera Tomáš CZE018560 Fčely Střítež 0
17.-24. Jenčík Pavel RSS0119 ŠK Bowling HB 0
17.-24. Frühaufová Marcela CZE039792 Fčely Střítež 0
17.-24. Šulista Jiří RSS0034 DC Buldoci Knyk 0
25.-32. Pleslová Aneta Havlíčkův Brod 0
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace