Informace o turnaji

Název turnaje Staropramen Cap
Kolo 7
Datum 15.06.2019
Hrací místo pivnice Slavie Věkoše HK
Kraj Královehradecký
Typ turnaje Oboustranný pavouk
Počet hráčů 31
Organizátor Pilař Marcel

Seznam hrajících hráčů

Příjmení a jméno
Burdych Radek
Červenka Boris
Číla Radoslav
Čílová Helena
Dlouhý Martin
Filipi Lukáš
Hubálková Lucie
Kočová Lenka
Konšel Miloslav
Kubec Tomáš
Kubiš Daniel
Mančál Petr
Mate Simona
Paštika Josef
Pilař Radek
Pilař Dominik
Pilař Marcel
Pilařová Dagmar
Rezner Jakub
Semerák David
Sevič Ladislav
Smetana Ondřej
Stráník Přemysl
Stráníková Šárka
Strnad Josef
Šejvl Lukáš
Šildbergerová Kateřina
Toth Martin
Všetečka Petr
Vyskočil Štěpán
Vysuček Filip

Hrací plán

1
32
na 109
2:0
17
2:1
2:0
95
16
na 81
2:0
2:1
9
2:0
24
na 107
2:1
2:0
2:1
2:0
25
2:1
79
97
8
na 73
2:0
5
2:1
28
na 105
2:1
2:0
2:0
21
2:1
2:1
99
12
na 79
2:0
2:0
2:0
13
2:1
20
na 103
2:0
2:0
2:0
2:0
29
2:0
71
81
101
4
na 67
2:0
3
2:1
30
na 101
2:1
2:0
19
2:0
2:0
103
14
na 85
2:0
2:0
2:0
11
2:1
22
na 99
2:0
2:1
2:0
2:1
27
2:0
2:0
83
105
6
na 71
2:0
7
2:1
26
na 97
2:0
2:1
2:0
2:1
23
2:0
2:1
107
10
na 83
2:1
2:1
2:0
15
2:1
18
na 95
2:1
2:1
2:1
2:0
31
2:0
67
73
85
109
2


Náhozy

Hráč Typ Popis
Nic nenalezeno
( Položek: 0 - 0 z 0 )

Výsledky

Pořadí Příjmení a jméno Číslo licence Družstvo/bydliště Získané body
1. Smetana Ondřej CZE058629 Žoldnéři HK 500
2. Mančál Petr CZE018437 No comment Předměřice 450
3. Filipi Lukáš CZE039816 Vemena Hradec Králové 400
4. Toth Martin CZE018308 Rychtářka Věkoše 350
5.- 6. Šejvl Lukáš CZE029216 Rychlá rota HK 300
5.- 6. Stráník Přemysl CZE007033 ŠK Běleč nad Orlicí 300
7.- 8. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 250
7.- 8. Pilař Radek CZE021763 Rychtářka Věkoše 250
9.-12. Sevič Ladislav CZE058886 Barracuda HK 200
9.-12. Burdych Radek CZE016486 No comment Předměřice 200
9.-12. Kubiš Daniel CZE021498 HK 200
9.-12. Kubec Tomáš CZE017929 No comment Předměřice 200
13.-16. Dlouhý Martin CZE061755 Pinďové Štít 150
13.-16. Všetečka Petr CZE011611 No comment Předměřice 150
13.-16. Hubálková Lucie 150
13.-16. Konšel Miloslav CZE019897 Vemena Hradec Králové 150
17.-24. Šildbergerová Kateřina CZE059131 Severní vítr 100
17.-24. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov 100
17.-24. Strnad Josef CZE050453 Votroci Hradec Králové 100
17.-24. Stráníková Šárka CZE016104 ŠK Běleč nad Orlicí 100
17.-24. Pilař Dominik CZE061561 HK 100
17.-24. Červenka Boris CZE058888 100
17.-24. Semerák David CZE047194 Rychtářka Věkoše 100
17.-24. Pilařová Dagmar CZE030550 HK 100
25.-32. Kočová Lenka CZE032227 Rychtářka Věkoše 50
25.-32. Paštika Josef CZE007714 HK 50
25.-32. Mate Simona CZE050521 Vemena Hradec Králové 50
25.-32. Pilař Marcel CZE019010 Rychtářka Věkoše 50
25.-32. Rezner Jakub CZE051962 Haluzáci HK 50
25.-32. Vyskočil Štěpán 50
25.-32. Vysuček Filip CZE063413 Žoldnéři HK 50
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace