Tournament info

Tournament name VT kozlovna
Round 16
Date 11.02.2019
Playing place Kozlovna Krystal Jihlava
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 25
Organisator Zána Oldřich

Players list

Surname and name
Babický Michal
Bartušek Jiří
Bednář Martin
Benda Lukáš
Brussmann Jiri
Číha Petr
Doležal Michal
Duchanová Zlata
Frühaufová Marcela
Hyka Michal
Janoušek Marek
Jůzl Pavel
Kopeček Ondřej
Musil Luboš
Navrátil Karel
Nevídal Miloš
Novák Marek
Poláček Luboš
Sabo Rostislav
Šimek Jakub
Vierer Jaromír
Vondra Aleš
Votava Michal
Zámostný Tomáš
Zána Oldřich

Draw

1
32
to 109
17
95
16
to 81
9
24
to 107
25
79
97
8
to 73
5
28
to 105
21
99
12
to 79
13
20
to 103
29
71
81
101
4
to 67
3
30
to 101
19
103
14
to 85
11
22
to 99
27
83
105
6
to 71
7
26
to 97
23
107
10
to 83
15
18
to 95
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Benda Lukáš Bingo 171
Navrátil Karel Bingo 180 věčně druhýho hráče
Kopeček Ondřej Other curiosity Mistr srředař
Číha Petr Bingo 180
Nevídal Miloš Bingo 180 jako pičus
Nevídal Miloš Finish in 5.round 40 po bingu
( Items: 1 - 6 from 6 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Vierer Jaromír CZE059373 Dragon darts Jihlava 75
2. Nevídal Miloš CZE052495 Ježkovy Vočí Větrný Jeníkov 70
3. Janoušek Marek CZE055459 Formansky dravci Jihlava 65
4. Číha Petr CZE001587 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 60
5.- 6. Doležal Michal CZE55580 Wudle Brtnice B 55
5.- 6. Musil Luboš CZE050653 Wüdle Brtnice 55
7.- 8. Novák Marek CZE061220 Dragon darts Jihlava 50
7.- 8. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 50
9.-12. Brussmann Jiri CZE056087 Wüdle Brtnice 45
9.-12. Zána Oldřich CZE049161 Panda Jihlava 45
9.-12. Jůzl Pavel CZE038384 45
9.-12. Navrátil Karel CZE009044 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 45
13.-16. Hyka Michal CZE041217 40
13.-16. Benda Lukáš CZE026430 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 40
13.-16. Kopeček Ondřej CZE059905 Formanský dravci B Jihlava 40
13.-16. Vondra Aleš CZE063135 40
17.-24. Sabo Rostislav CZE060363 35
17.-24. Votava Michal CZE053229 WüdleBrtnice 35
17.-24. Frühaufová Marcela CZE039792 Fčely Střítež 35
17.-24. Šimek Jakub CZE063198 35
17.-24. Babický Michal CZE063138 35
17.-24. Duchanová Zlata CZE055460 Fčely Střítež 35
17.-24. Bartušek Jiří CZE061314 Zapomnění Jihlava 35
17.-24. Bednář Martin CZE005253 Hospůdka na růžku Jihlava 35
25.-32. Poláček Luboš CZE052195 Panda Jihlava 30
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace