Tournament info

Tournament name ŠK.Op-Ko.VČ dvojice
Round 2
Date 12.01.2019
Playing place Sázava u Lanškrouna
Region Pardubický
Draw type Double-sided spider
Players count 29
Organisator Pavel Fotr

Players list

Surname and name Seed
Bádal Ludvík
Barešová Květoslava
Beran Tomáš
Bílý Tomáš
Flašar Lukáš
Fotr Pavel
Hellingerr Dominik
Hons Jiří
Hruboň Michal
Janischová Nikol
Jansa Milan
Jebousek Luděk
Jirgle Vlastimil
Jirgleová Markéta
Kovář Petr
Kubeš Michal
Markl Jan
Matějíčný Radek
Melich Pavel
Mičková Adéla
Michálek Milan
Pošík Martin
Rot Michal
Skoták Milan
Sodomková Nikola
Strnad Stanislav
Škop František
Štoudek Martin
Vávra David

Draw

1
32
to 109
17
95
16
to 81
9
24
to 107
25
79
97
8
to 73
5
28
to 105
21
99
12
to 79
13
20
to 103
29
71
81
101
4
to 67
3
30
to 101
19
103
14
to 85
11
22
to 99
27
83
105
6
to 71
7
26
to 97
23
107
10
to 83
15
18
to 95
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
No items found.
( Items: 0 - 0 from 0 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Matějíčný Radek CZE009463 Trosky Litomyšl 1150
2. Flašar Lukáš CZE029903 Aligátoři Koclířov 1050
3. Markl Jan CZE053992 Borci Česká Třebová 950
4. Strnad Stanislav CZE042386 Buldoci Moravská Třebová 850
5.- 6. Bílý Tomáš CZE010452 Havana Lanškroun 750
5.- 6. Beran Tomáš 750
7.- 8. Štoudek Martin CZE033988 Tučňáci Koclířov 650
7.- 8. Vávra David CZE051528 Bulls Pardubice 650
9.-12. Hruboň Michal CZE027582 Za vodou Litomyšl 550
9.-12. Pošík Martin CZE035261 Na palubě Pardubice 550
9.-12. Jansa Milan CZE054789 Kufr Svitavy 550
9.-12. Kubeš Michal CZE056953 Havana Lanškroun 550
13.-16. Hons Jiří CZE057502 Buldoci Moravská Třebová 450
13.-16. Barešová Květoslava CZE049349 Dobruška 450
13.-16. Jirgleová Markéta CZE029579 Draci Černovír 450
13.-16. Melich Pavel CZE045073 Opočno 450
17.-24. Skoták Milan CZE033903 Tučnáci Koclířov 350
17.-24. Jebousek Luděk CZE053990 Klikaři Damnikov 350
17.-24. Mičková Adéla CZE056486 Tučňáci Koclířov 350
17.-24. Bádal Ludvík CZE055567 Buldoci Moravská Třebová 350
17.-24. Rot Michal CZE058097 U Gabči Moravská Třebová 350
17.-24. Sodomková Nikola CZE059507 Mikuleč 350
17.-24. Fotr Pavel CZE007196 Klikaři Damníkov 350
17.-24. Kovář Petr CZE041027 Typos Ustí nad Orlicí 350
25.-32. Hellingerr Dominik Dobruška 250
25.-32. Janischová Nikol CZE052146 Klikaři Damníkov 250
25.-32. Jirgle Vlastimil CZE028566 Draci Črnovír 250
25.-32. Michálek Milan CZE054050 Havana Lanškroun 250
25.-32. Škop František CZE051527 Bulls Pardubice 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace