Tournament info

Tournament name ŠK.Op-Ko.VČ jednotlivci
Round 2
Date 12.01.2019
Playing place Sázava u Lanškrouna
Region Pardubický
Draw type Double-sided spider
Players count 58
Organisator Pavel Fotr

Players list

Surname and name Seed
Bádal Ludvík
Barešová Květoslava
Beran Tomáš
Bílý Tomáš
Flašar Lukáš
Fotr Pavel
Fryaufová Monika Josefína
Heger Milan
Hellingerr Dominik
Hlubinka Zdeněk
Hons Jiří
Hons Jan
Hruboň Michal
Hruboňová Lenka
Charalambidis Ivo
Janisch Erik
Janischová Nikol
Janků Michaela
Jansa Milan
Jebousek Luděk
Jebousková Jana
Jirgle Vlastimil
Jirgleová Markéta
Kačenová Ivana
Kašparek Karel
Knap Josef
Kovář Petr
Kovářová Lenka
Kubeš Michal
Lacina Martin
Markl Jan
Matějíčný Radek
Melich Pavel
Mičková Adéla
Michálek Milan
Motyčka Tomáš
Pecháček Miroslav
Pěnčík Jan
Poláček Jiří
Pospíšil Lukáš
Pošík Martin
Rossler Ladislav
Rossler ml. Ladislav
Rot Michal
Skoták Milan
Sodomková Nikola
Stejskal Robin
Strnad Stanislav
Sýkora Jiří
Škop František
Šmída Petr
Šnobl Filip
Štoudek Martin
Vagnerová Alena
Vávra David
Vymazal Josef
Vymazal Jakub
Zajac Martin

Draw

1
64
to 221
33
191
32
to 165
17
48
to 219
49
159
193
16
to 147
9
56
to 217
41
195
24
to 163
25
40
to 215
57
143
161
197
8
to 135
5
60
to 213
37
199
28
to 161
21
44
to 211
53
163
201
12
to 149
13
52
to 209
45
203
20
to 159
29
36
to 207
61
135
145
165
205
4
to 131
3
62
to 205
35
207
30
to 173
19
46
to 203
51
167
209
14
to 143
11
54
to 201
43
211
22
to 171
27
38
to 199
59
147
169
213
6
to 137
7
58
to 197
39
215
26
to 169
23
42
to 195
55
171
217
10
to 145
15
50
to 193
47
219
18
to 167
31
34
to 191
63
131
137
149
173
221
2


Throws

Player Type Description
No items found.
( Items: 0 - 0 from 0 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Motyčka Tomáš CZE022118 Trosky Litomyšl 1350
2. Flašar Lukáš CZE029903 Aligátoři Koclířov 1250
3. Lacina Martin CZE047653 Sepie Pardubice 1150
4. Vymazal Josef CZE035549 Aligátoři Koclířov 1050
5.- 6. Strnad Stanislav CZE042386 Buldoci Moravská Třebová 950
5.- 6. Kovář Petr CZE041027 Typos Ustí nad Orlicí 950
7.- 8. Štoudek Martin CZE033988 Tučňáci Koclířov 850
7.- 8. Vávra David CZE051528 Bulls Pardubice 850
9.-12. Hlubinka Zdeněk CZE046902 Buldoci Moravská Třebová 750
9.-12. Melich Pavel CZE045073 Opočno 750
9.-12. Matějíčný Radek CZE009463 Trosky Litomyšl 750
9.-12. Kovářová Lenka CZE047806 Za vodou Litomyšl 750
13.-16. Pecháček Miroslav CZE060382 Havana Lanškroun 650
13.-16. Stejskal Robin CZE033901 Klikaři Damníkov 650
13.-16. Škop František CZE051527 Bulls Pardubice 650
13.-16. Hruboňová Lenka CZE043561 Za vodou Litomyšl 650
17.-24. Sodomková Nikola CZE059507 Mikuleč 550
17.-24. Pěnčík Jan CZE046444 Borci Česká Třebová 550
17.-24. Hons Jan CZE057505 Buldoci Moravská Třebová 550
17.-24. Rot Michal CZE058097 U Gabči Moravská Třebová 550
17.-24. Markl Jan CZE053992 Borci Česká Třebová 550
17.-24. Pospíšil Lukáš Buldoci 550
17.-24. Beran Tomáš 550
17.-24. Zajac Martin CZE046506 Dobruška 550
25.-32. Hruboň Michal CZE027582 Za vodou Litomyšl 450
25.-32. Jebousek Luděk CZE053990 Klikaři Damnikov 450
25.-32. Fotr Pavel CZE007196 Klikaři Damníkov 450
25.-32. Poláček Jiří CZE047059 Tučnáci Koclířov 450
25.-32. Jirgleová Markéta CZE029579 Draci Černovír 450
25.-32. Vymazal Jakub Koclířov 450
25.-32. Jirgle Vlastimil CZE028566 Draci Črnovír 450
25.-32. Šnobl Filip CZE060010 Buldoci Moravská Třebová 450
33.-48. Janischová Nikol CZE052146 Klikaři Damníkov 350
33.-48. Kašparek Karel Šedivec810712/3673 350
33.-48. Bílý Tomáš CZE010452 Havana Lanškroun 350
33.-48. Janisch Erik CZE023957 Klikaři Damníkov 350
33.-48. Kubeš Michal CZE056953 Havana Lanškroun 350
33.-48. Skoták Milan CZE033903 Tučnáci Koclířov 350
33.-48. Hons Jiří CZE057502 Buldoci Moravská Třebová 350
33.-48. Jebousková Jana CZE053988 Opatov 350
33.-48. Fryaufová Monika Josefína CZE060442 Za vodou Litomyšl 350
33.-48. Bádal Ludvík CZE055567 Buldoci Moravská Třebová 350
33.-48. Heger Milan Sázava 350
33.-48. Jansa Milan CZE054789 Kufr Svitavy 350
33.-48. Šmída Petr CZE046734 Dobruška 350
33.-48. Michálek Milan CZE054050 Havana Lanškroun 350
33.-48. Vagnerová Alena CZE051526 Na palubě Pardubice 350
33.-48. Pošík Martin CZE035261 Na palubě Pardubice 350
49.-64. Barešová Květoslava CZE049349 Dobruška 250
49.-64. Sýkora Jiří CZE054760 Kurf Svitavy 250
49.-64. Knap Josef CZE040674 Chábory 250
49.-64. Hellingerr Dominik Dobruška 250
49.-64. Rossler Ladislav 250
49.-64. Janků Michaela CZE059506 Svitavy 250
49.-64. Mičková Adéla CZE056486 Tučňáci Koclířov 250
49.-64. Rossler ml. Ladislav Černovír 250
49.-64. Charalambidis Ivo CZE048723 Klikaři Damníkov 250
49.-64. Kačenová Ivana CZE060137 Dolní Libchavy 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace