Tournament info

Tournament name Darts Cup Vysočina 2023
Round 19
Date 22.03.2023
Playing place Pivní Bar Meloun
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 20
Organisator Melouni Světlá

Players list

Surname and name
Daňo Lukáš
Váňa Jaromír
Rezek Josef
Bareš Ondřej
Rosenberg Martin
Čermáková Lenka
Hronek Tomáš
Zavadil Filip
Karbanová Kristýna
Horáková Kristýna
Pleskačová Monika
Špírová Markéta
Hanousek Lukáš
Brezanský Rostislav
Boudník Pavel
Hanousková Radka
Glogovský Jiří
Macháčková Irena
Janečková Miroslava
Pátková Linda

Draw

1
32
to 109
2:1
17
2:1
2:1
95
16
to 81
2:0
2:0
9
24
to 107
2:1
2:0
25
79
97
8
to 73
2:0
5
28
to 105
2:0
2:0
21
99
12
to 79
2:0
2:0
2:0
13
2:0
20
to 103
2:0
2:1
2:0
29
71
81
101
4
to 67
2:0
3
30
to 101
2:0
19
2:1
2:0
103
14
to 85
2:0
2:0
2:1
11
22
to 99
2:0
2:0
27
2:1
83
105
6
to 71
2:0
7
26
to 97
2:0
2:0
2:1
23
107
10
to 83
2:0
2:1
2:0
15
2:1
18
to 95
2:1
2:1
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Rosenberg Martin Bingo 171 (vs Ludva)
Hanousková Radka Bingo 171 (vs Lenka)
Daňo Lukáš Bingo 171 (vs Fífa)
Rezek Josef Other curiosity Pan Vyřazovák (2.Iris,3.Barny,4.Rosťa)
Karbanová Kristýna Other curiosity JACKPOT-neúspěšně-220,- se přesouvá do dalšího kola
Váňa Jaromír Finish in 6.round 2. šipka (vs Ludva)
( Items: 1 - 6 from 6 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Daňo Lukáš RSS0003 D.C. Sport Bar Světlá n/S. 105
2. Zavadil Filip RSS0020 Melouni Světlá n/S. 95
3. Váňa Jaromír RSS0050 Pivnice Trčků z Lípy Světlá n/S. 85
4. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá n/S. 75
5.- 6. Brezanský Rostislav RSS0213 D.C. Sport Bar Světlá n/S. 65
5.- 6. Glogovský Jiří RSS0242 Popelníci Světlá n/S. 65
7.- 8. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá n/S. 55
7.- 8. Hanousek Lukáš RSS0211 Melouni Světlá n/S. 55
9.-12. Boudník Pavel RSS0276 Popelníci Světlá n/S. 45
9.-12. Macháčková Irena RSS0268 Rebelky Světlá n/S. 45
9.-12. Hronek Tomáš RSS0013 Pivnice Trčků z Lípy Světlá n/S. 45
9.-12. Horáková Kristýna RSS0221 Rebelky Světlá n/S. 45
13.-16. Hanousková Radka RSS0249 Rebelky Světlá n/S. 35
13.-16. Pátková Linda RSS0301 Popelníci Světlá n/S. 35
13.-16. Janečková Miroslava RSS0158 Rebelky Světlá n/S. 35
13.-16. Pleskačová Monika RSS0270 Rebelky Světlá n/S. 35
17.-24. Čermáková Lenka RSS0010 ŠK Terasa Světlá n/S. 25
17.-24. Karbanová Kristýna RSS0234 Rebelky Světlá n/S. 25
17.-24. Špírová Markéta RSS0233 D.C. Sport Bar Světlá n/S. 25
17.-24. Rezek Josef RSS0007 Melouni Světlá n/S. 25
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace