Tournament info

Tournament name DARTS CUP 2023
Round 12
Date 25.01.2023
Playing place Music & Sport bar 20
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 28
Organisator Petr Musílek

Players list

Surname and name
Bílek Michal
Bína Ondřej
Blažek Tomáš
Bříza David
Dobrá Klára
Doležálek Jakub
Jonák Marek
Joska Milan
Kučera Jan
Málek Jiří
Maška Jakub
Milichovský Jakub
Mrštík Libor
Musílek Petr
Novák Marian
Palán Petr
Semrád Martin
Sobotka Jan
Spilka Radislav
Spilka František
Spilka Jan
Spilka ST Radislav
Spilka ST Jan
Štanga Andrej
Šulista Daniel
Šulista Jiří
Valachovič Aleš
Zvolánek Ondřej

Draw

1
32
to 109
2:1
17
2:0
2:0
95
16
to 81
2:1
2:1
9
2:0
24
to 107
2:0
2:0
2:1
2:0
25
2:0
79
97
8
to 73
2:0
5
2:0
28
to 105
2:0
2:0
2:0
21
2:0
2:1
99
12
to 79
2:0
2:0
2:1
13
2:1
20
to 103
2:1
2:0
2:1
29
71
81
101
4
to 67
2:0
3
30
to 101
2:1
19
2:0
2:0
103
14
to 85
2:0
2:1
2:0
11
2:0
22
to 99
2:0
2:0
2:1
2:0
27
2:0
2:0
83
105
6
to 71
2:0
7
2:0
26
to 97
2:1
2:1
2:0
2:1
23
2:0
2:0
107
10
to 83
2:0
2:1
15
2:1
18
to 95
2:0
2:0
2:0
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Joska Milan Bingo 180
Blažek Tomáš Finish more 100 113
Blažek Tomáš Bingo 180
Palán Petr Finish in 6.round
Blažek Tomáš Finish more 100 114
Blažek Tomáš Bingo 180
Palán Petr Finish in 6.round
( Items: 1 - 7 from 7 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Palán Petr Chotěboř 115
2. Blažek Tomáš RSS0084 ŠK Křupky Horní Krupá 105
3. Bílek Michal RSS0114 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 95
4. Musílek Petr Chotěboř 85
5.- 6. Jonák Marek Chotěboř 75
5.- 6. Mrštík Libor Krucemburk 75
7.- 8. Milichovský Jakub RSS0257 ŠK Bowling Havlíčkův Brod 65
7.- 8. Maška Jakub Chotěboř 65
9.-12. Spilka Radislav Trhová Kamenice 55
9.-12. Valachovič Aleš Chotěboř 55
9.-12. Šulista Jiří Rozsochatec 55
9.-12. Spilka Jan Chrudim 55
13.-16. Joska Milan Chotěboř 45
13.-16. Spilka ST Jan Chrudim 45
13.-16. Novák Marian Chotěboř 45
13.-16. Málek Jiří Chotěboř 45
17.-24. Štanga Andrej Chotěboř 35
17.-24. Bína Ondřej RSS0116 Š.K. Kvíčaly Havlíčkův Brod 35
17.-24. Spilka František Chrudim 35
17.-24. Zvolánek Ondřej Krucemburk 35
17.-24. Dobrá Klára Chotěboř 35
17.-24. Kučera Jan Knyk 35
17.-24. Šulista Daniel Rozsochatec 35
17.-24. Bříza David Ždírec nad Doubravou 35
25.-32. Doležálek Jakub Chotěboř 25
25.-32. Semrád Martin Chotěboř 25
25.-32. Sobotka Jan Chotěboř 25
25.-32. Spilka ST Radislav Trhová Kamenice 25
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace