Tournament info

Tournament name Darts Cup Vysočina 2021
Round 16
Date 25.08.2021
Playing place Pivní Bar Meloun
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 20
Organisator Melouni Světlá

Players list

Surname and name
Bareš Ondřej
Barták Zdeněk
Benda Lukáš
Čechová Kateřina
Daňo Lukáš
Fidrová Lenka
Fikar Rostislav
Hanousek Lukáš
Hanousková Radka
Hanousková Veronika
Hemerka Vít
Hemerková Jana
Horáková Kristýna
Kemrová Kristýna
Lebruška Radek
Luža Josef
Rosenberg Martin
Váňa Jaromír
Vopěnka Jiří
Votřel Adam

Draw

1
32
to 109
2:1
17
2:0
2:0
95
16
to 81
2:1
2:1
9
24
to 107
2:0
2:0
25
79
97
8
to 73
2:0
5
28
to 105
2:0
2:0
21
99
12
to 79
2:0
2:0
2:0
13
2:1
20
to 103
2:0
2:0
2:1
29
71
81
101
4
to 67
2:0
3
30
to 101
2:0
19
2:0
2:0
103
14
to 85
2:0
2:1
2:0
11
22
to 99
2:0
2:0
27
2:1
83
105
6
to 71
2:0
7
26
to 97
2:0
2:0
2:0
23
107
10
to 83
2:0
2:1
2:0
15
2:1
18
to 95
2:1
2:1
2:0
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Daňo Lukáš Bingo 171 (vs Káťa) - vyřazovák
Daňo Lukáš Other curiosity Pan Vyřazovák (2.Fíďa,3.Mates,4.Lukáš B.)
Daňo Lukáš Finish more 100 120-20.T20.D20 (vs Vopas)
Bareš Ondřej Bingo 180 (vs Káťa)
( Items: 1 - 4 from 4 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 105
2. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni Světlá 95
3. Vopěnka Jiří RSS0080 ŠK Terasa Světlá 85
4. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 75
5.- 6. Horáková Kristýna RSS0221 ŠK Terasa Světlá 65
5.- 6. Luža Josef RSS0015 ŠK Terasa Světlá 65
7.- 8. Hanousek Lukáš RSS0211 D.C. Hornets B Světlá 55
7.- 8. Barták Zdeněk RSS0036 Ledeč n/S. 55
9.-12. Lebruška Radek RSS0076 D.C. Hornets Světlá 45
9.-12. Fidrová Lenka RSS0220 ŠK Terasa Světlá 45
9.-12. Votřel Adam RSS0209 Melouni Světlá 45
9.-12. Fikar Rostislav RSS0012 ŠK Terasa Světlá 45
13.-16. Čechová Kateřina CZE064386 (26ERS Jihlava) 35
13.-16. Hanousková Veronika RSS0251 D.C. Hornets B Světlá 35
13.-16. Hemerka Vít RSS0201 D.C. Hornets B Světlá 35
13.-16. Hemerková Jana RSS0231 D.C. Hornets B Světlá 35
17.-24. Váňa Jaromír RSS0050 Lepáci Pohoda Světlá 25
17.-24. Kemrová Kristýna RSS0151 ŠK Terasa Světlá 25
17.-24. Benda Lukáš RSS0044 Halůzáci Světlá 25
17.-24. Hanousková Radka RSS0249 D.C. Hornets B Světlá 25
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace