Tournament info

Tournament name Darts Cup Vysočina 2021
Round 15
Date 18.08.2021
Playing place Pivní Bar Meloun
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 24
Organisator Melouni Světlá

Players list

Surname and name
Adamec Radek
Bareš Ondřej
Barták Zdeněk
Bartoň Martin
Daňo Lukáš
Fidrová Lenka
Fikar Rostislav
Floriančič Ondřej
Galovič Ondřej ml.
Hanousek Lukáš
Hanousková Radka
Hanousková Veronika
Horáková Kristýna
Kemrová Kristýna
Luža Josef
Podroužek Adam
Rosenberg Martin
Stoklasa Jan
Štěpánková Eva
Vágner Martin
Váňa Jaromír
Vopěnka Jiří
Votřel Adam
Zavadil Filip

Draw

1
32
to 109
2:1
17
2:1
2:0
95
16
to 81
2:0
2:0
9
2:0
24
to 107
2:1
2:0
2:1
25
79
97
8
to 73
2:0
5
28
to 105
2:0
2:0
21
2:1
2:0
99
12
to 79
2:1
2:0
2:1
13
2:0
20
to 103
2:1
2:1
2:1
29
71
81
101
4
to 67
2:1
3
30
to 101
2:0
19
2:1
2:0
103
14
to 85
2:0
2:0
2:0
11
2:0
22
to 99
2:0
2:0
2:0
27
4:2
83
105
6
to 71
2:0
7
26
to 97
2:0
2:0
2:1
23
2:1
2:0
107
10
to 83
2:0
2:0
2:0
15
2:0
18
to 95
2:0
2:1
2:0
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Barták Zdeněk Finish more 100 109 (vs Jenda)
Floriančič Ondřej Finish bulls eye Pan Vyřazovák (2.Barny,3.Luky,4.Týna K.)
Rosenberg Martin Bingo 180 (vs Fiky)
( Items: 1 - 3 from 3 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 210
2. Stoklasa Jan RSS0152 Banditi Humpolec 190
3. Zavadil Filip RSS0020 Melouni Světlá 170
4. Floriančič Ondřej CZE015244 (Gerlich šikmá plocha Nový Jičín) 150
5.- 6. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni Světlá 130
5.- 6. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 130
7.- 8. Luža Josef RSS0015 ŠK Terasa Světlá 110
7.- 8. Galovič Ondřej ml. RSS0227 DC Helax Havlíčkův Brod 110
9.-12. Váňa Jaromír RSS0050 Lepáci Pohoda Světlá 90
9.-12. Podroužek Adam Praha 90
9.-12. Fikar Rostislav RSS0012 ŠK Terasa Světlá 90
9.-12. Vopěnka Jiří RSS0080 ŠK Terasa Světlá 90
13.-16. Štěpánková Eva RSS0018 Světlá n/S. 70
13.-16. Bartoň Martin CZE046780 (Gerlich šikmá plocha Nový Jičín) 70
13.-16. Adamec Radek RSS0244 Klobáci Ledeč 70
13.-16. Votřel Adam RSS0209 Melouni Světlá 70
17.-24. Horáková Kristýna RSS0221 ŠK Terasa Světlá 50
17.-24. Fidrová Lenka RSS0220 ŠK Terasa Světlá 50
17.-24. Hanousková Veronika RSS0251 D.C. Hornets B Světlá 50
17.-24. Hanousková Radka RSS0249 D.C. Hornets B Světlá 50
17.-24. Kemrová Kristýna RSS0151 ŠK Terasa Světlá 50
17.-24. Vágner Martin RSS0019 ŠK Terasa Světlá 50
17.-24. Hanousek Lukáš RSS0211 D.C. Hornets B Světlá 50
17.-24. Barták Zdeněk RSS0036 Ledeč n/S. 50
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace