Tournament info

Tournament name MT 2020 - II.
Round 12
Date 18.09.2020
Playing place Pivní Bar Meloun
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 20
Organisator Bareš Ondřej

Players list

Surname and name
Bambasová Jana
Bareš Ondřej
Barešová Lucie
Čermáková Lenka
Daňo Lukáš
Fikar Rostislav
Galovič Ondřej ml.
Hanousek Lukáš
Hemerka Vít
Hoke Matěj
Hoke Patrik
Horáková Kristýna
Kemrová Kristýna
Luža Josef
Prášek Pavel
Rosenberg Martin
Špírová Markéta
Vágner Martin
Váňa Jaromír
Votřel Adam

Draw

1
32
to 109
2:0
17
2:0
2:1
95
16
to 81
2:1
2:0
9
24
to 107
2:0
2:0
25
79
97
8
to 73
2:1
5
28
to 105
2:0
2:1
21
99
12
to 79
2:0
2:0
2:1
13
2:1
20
to 103
2:1
2:0
2:0
29
71
81
101
4
to 67
2:1
3
30
to 101
2:1
19
2:0
2:0
103
14
to 85
2:1
2:0
11
22
to 99
2:0
2:0
27
4:3
83
105
6
to 71
2:0
7
26
to 97
2:0
2:1
2:0
23
107
10
to 83
2:1
2:1
2:1
15
2:1
18
to 95
2:0
2:1
2:0
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Rosenberg Martin Bingo 180 (vs Barny)
Fikar Rostislav Other curiosity Pan Vyřazovák (2.Patrik,3.Lukáš,4.Miras)
Bareš Ondřej Finish more 100 105-T3,T20,D18 (vs Bernau)
Váňa Jaromír Bingo 180 (vs Lenka)
Rosenberg Martin Finish more 100 101-T17,18,D16 (vs Barny)
( Items: 1 - 5 from 5 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Váňa Jaromír RSS0050 ŠK Terasa Světlá 60
2. Rosenberg Martin RSS0008 Melouni Světlá 55
3. Luža Josef RSS0015 ŠK Terasa Světlá 50
4. Bareš Ondřej RSS0001 Melouni Světlá 45
5.- 6. Fikar Rostislav RSS0012 ŠK Terasa Světlá 40
5.- 6. Čermáková Lenka RSS0010 ŠK Terasa Světlá 40
7.- 8. Prášek Pavel RSS0017 ŠK Terasa Světlá 35
7.- 8. Daňo Lukáš RSS0003 Melouni Světlá 35
9.-12. Votřel Adam RSS0209 Melouni Světlá 30
9.-12. Kemrová Kristýna RSS0151 ŠK Terasa Světlá 30
9.-12. Barešová Lucie RSS0002 Melouni Světlá 30
9.-12. Hanousek Lukáš RSS0211 D.C. Hornets B Světlá 30
13.-16. Bambasová Jana RSS0231 D.C. Hornets B Světlá 25
13.-16. Horáková Kristýna RSS0221 ŠK Terasa Světlá 25
13.-16. Hemerka Vít RSS0201 D.C. Hornets B Světlá 25
13.-16. Hoke Matěj Světlá 25
17.-24. Špírová Markéta RSS0233 D.C. Hornets B Světlá 20
17.-24. Hoke Patrik RSS0232 D.C. Hornets B Světlá 20
17.-24. Vágner Martin RSS0019 ŠK Terasa Světlá 20
17.-24. Galovič Ondřej ml. RSS0227 Smrťovka B Havlíčkův Brod 20
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace