Tournament info

Tournament name Faraon Cup 2020
Round 9
Date 16.09.2020
Playing place Kavárna Skalsko
Region Pardubický
Draw type Double-sided spider
Players count 26
Organisator Severýn Pavel

Players list

Surname and name
Bidmon Petr
Břicháček Pavel
Bříza Tomáš
Čáslavka Petr
Černý Martin
Felkl Tomáš
Horák Jiří
Kavalír Pavel
Krupka Jan
Kubový Vít
Ondráček Martin
Ondráček Michal
Palán Petr
Pátek Martin
Paulus Lukáš
Pilař Petr
Podroužek Vít
Popelka Michal
Psota Filip
Severýn Pavel
Sobotka Radek
Šírek Michal
Šulista Jiří
Vyčichl Michal
Zoulík Lukáš
Zvolánek Radim

Draw

1
32
to 109
2:0
17
2:0
2:0
95
16
to 81
2:0
2:1
9
2:0
24
to 107
2:0
2:1
2:0
2:0
25
2:1
79
97
8
to 73
2:1
5
28
to 105
2:0
2:1
21
2:1
2:0
99
12
to 79
2:0
2:0
2:1
13
2:0
20
to 103
2:0
2:1
2:1
29
71
81
101
4
to 67
2:0
3
30
to 101
2:0
19
103
14
to 85
2:1
2:0
2:1
11
2:0
22
to 99
2:1
2:0
2:1
27
4:0
83
105
6
to 71
2:1
7
2:0
26
to 97
2:0
2:1
2:1
2:0
23
2:0
2:0
107
10
to 83
2:1
2:0
2:0
15
2:0
18
to 95
2:1
2:0
2:1
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Čáslavka Petr Finish more 100 108
Ondráček Martin Finish more 100 113
Zoulík Lukáš Bingo 180
Severýn Pavel Finish in 6.round
( Items: 1 - 4 from 4 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Severýn Pavel CZE000203 Savci Hlinsko 1150
2. Čáslavka Petr CZE051853 Darda Radim 1050
3. Pilař Petr CZE003098 Elklima Trhová Kamenice 950
4. Palán Petr CZE057535 Chotěboř 850
5.- 6. Paulus Lukáš CZE031796 Střelci Vrbatův Kostelec 750
5.- 6. Bidmon Petr CZE050957 Hlinsko 750
7.- 8. Horák Jiří CZE054705 Centrála Kameničky 650
7.- 8. Ondráček Martin CZE013375 Savci Hlinsko 650
9.-12. Šírek Michal CZE033265 U Ajšíra Studnice 550
9.-12. Bříza Tomáš CZE045339 Hlinsko (tut) 550
9.-12. Kubový Vít CZE062417 Krucemburk 550
9.-12. Břicháček Pavel CZE041113 Střelci Vrbatův Kostelec 550
13.-16. Felkl Tomáš CZE058317 Komáři Skuteč 450
13.-16. Zoulík Lukáš CZE062595 Komářá Skuteč 450
13.-16. Ondráček Michal CZE040220 Hlinsko (tut) 450
13.-16. Černý Martin CZE041104 Střelci Vrbatův Kostelec 450
17.-24. Šulista Jiří CZE053061 Rozsochatec 350
17.-24. Krupka Jan CZE057371 Skuteč 350
17.-24. Kavalír Pavel CZE045205 Forza Hlinsko 350
17.-24. Vyčichl Michal CZE054069 Komáři Skuteč 350
17.-24. Popelka Michal CZE040221 TPV Sniper Hlinsko 350
17.-24. Psota Filip CZE060542 Střelci Vrbatův Kostelec 350
17.-24. Zvolánek Radim CZE045204 Hlinsko (tut) 350
17.-24. Pátek Martin CZE067401 Faraon Hlinsko B 350
25.-32. Sobotka Radek CZE049198 Centrála Kameničky 250
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace