Tournament info

Tournament name VT Kozlovna 2020
Round 24
Date 29.06.2020
Playing place Jihlava Kozlovna Krystal
Region Vysočina
Draw type Double-sided spider
Players count 24
Organisator Zána Oldřich

Players list

Surname and name
Babický Michal
Benda Lukáš
Bílek Radek
Boháčová Lucie
Čechová Kateřina
Číha Petr
Doležal Jan
Frühaufová Marcela
Hranický Rostislav
Kadlec Martin
Klíma Kvirín
Kopeček Ondřej
Navrátil Karel
Němec Jaromír
Novák Marek
Sedláček Pavel
Šimek Jakub
Tučková Dana
Tučková Veronika
Vaněček Ondřej
Vondra Aleš
Zámostný Tomáš
Zámostný st. Tomáš
Zána Oldřich

Draw

1
32
to 109
17
95
16
to 81
9
24
to 107
25
79
97
8
to 73
5
28
to 105
21
99
12
to 79
13
20
to 103
29
71
81
101
4
to 67
3
30
to 101
19
103
14
to 85
11
22
to 99
27
83
105
6
to 71
7
26
to 97
23
107
10
to 83
15
18
to 95
31
67
73
85
109
2


Throws

Player Type Description
Číha Petr Other curiosity výherce středaře
Doležal Jan Bingo 180
Číha Petr Finish in 6.round 44
Navrátil Karel Bingo 180
( Items: 1 - 4 from 4 )

Results

Order Surname and name Licence number Team Points
1. Doležal Jan CZE062907 70
2. Novák Marek CZE061220 Dragon darts Jihlava 65
3. Číha Petr CZE001587 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 60
4. Navrátil Karel CZE009044 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 55
5.- 6. Vondra Aleš CZE063135 50
5.- 6. Benda Lukáš CZE026430 Ježkovy voči Větrný Jeníkov 50
7.- 8. Sedláček Pavel CZE054627 45
7.- 8. Šimek Jakub CZE063198 45
9.-12. Němec Jaromír CZE049162 Panda Jihlava 40
9.-12. Bílek Radek CZE056362 Dragon darts jihlava 40
9.-12. Čechová Kateřina CZE064386 Zapomění Jihlava 40
9.-12. Zána Oldřich CZE049161 Panda Jihlava 40
13.-16. Frühaufová Marcela CZE039792 Fčely Střítež 35
13.-16. Zámostný st. Tomáš CZE066283 35
13.-16. Klíma Kvirín CZE066638 35
13.-16. Kadlec Martin CZE064272 35
17.-24. Tučková Dana CZE051452 Dragon darts Jihlava 30
17.-24. Boháčová Lucie CZE059353 Cerberos VM 30
17.-24. Hranický Rostislav CZE062928 30
17.-24. Babický Michal CZE063138 30
17.-24. Tučková Veronika CZE065966 30
17.-24. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 30
17.-24. Kopeček Ondřej CZE059905 Formanský dravci B Jihlava 30
17.-24. Vaněček Ondřej CZE049163 Panda Jihlava 30
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace